Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym mial mozliwosc, to wrzucilbym ~500MB materialow z polskiego

 

pojutrze probna, a ja w sumie przeczytalem ogolne porady odnosnie pisania wypracowan, przejrzalem kilka tekstow z poprzednich lat.

Poczytam cos jeszcze z romantyzmu i tyle. Nie spodziewam sie rewelacji, ale ocena jaka otrzymam na pewno zmobilizuje mnie do pracy :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial mozliwosc, to wrzucilbym ~500MB materialow z polskiego

No to na co czekasz ?? pakuj , dziel i wysyłaj na jakiś FTP :wink: Wszystko może się przydać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos na pw da mi mozliwosc wrzucenia na jakis ftp, to pojde do kumpla, ma ponoc 40MB sciag z pola, przydaja sie rowniez do pisania wypracowan ;]

 

pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Hehe to wcale nie jest głupi pomysł , bo można sobie fajnie podzielić ściagi epokami literackimi .

Ja dziś mam próbną z Polskiego , ciekawe co tam za tematy poronione wymyślili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker3d, jak inaczej widziałes sciaganie i rozlokowanie

sciąg?? :o

Bo w "moich stronach" kieszonki to oczywista sprawa + ściaga matka. :P

 

Panowie, co z tymi ściagami? Tak cieżko jest spakowac kilkanascie/kilkadziesiąt

mb i wysłać na ftp'a?? :?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie skończyłem 30 minut temu pisać polski i powiem że był łatwy , no jeszcze trzeba poczekac na ocene bo to że napisałem nie znaczy że "zdałem" :wink:

twim wiadomo bez ściągi na mature się nie idzie ale takiego wynalazku jeszcze nie widziałem :wink: Dziś na próbnej pisałem bez ściąg i jakoś się udało , może na głównej też się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, ja kiedys gralem w M:TG i mam takie koszulki na karty, tylko sie boje ze to bedzie za sztywne :]

 

walker: kieszonki = norma :D

 

heh na probnej w czwartek bedzie pilnowala mnie moja wychowawczyni (powiedziala ze nie ma czasu nas pilnowac i bedzie sobie spr. poproawiac, zreszta na jej sprawdzianach mozna sie przejsc po klasie i sprawdzic odpowiediz, albo konsultowac sie rpzez pol klasy, jeszcze ona sie tak przejmuje ze bede mogl robic wszystko, zastanawiam sie nawet czy sciagi robic czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ksiazeczki, bo ona i tak nie zobaczy

 

heh druga osoba to koels od niemca - on na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y na swoje spr. przychodzi, o ile w ogole przychodzi :], a jak przychodzi to spi :]

 

 

wiec na probnej lajcik :D

 

 

tylko na matmie moj nauczyciel zabronil nam tablic rpzynosic i mamy 3h na 5 zadan, nie 5h na 3 ;/ i bez tablic, tlumaczyl sie ze to probna - suczyna z niego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a skąd wiesz jaki numerek wylosujesz , a co za tym idzie w jakiej będziesz komisji ??? :wink:

Ja dziś wylosowałem numer 162 i miałem miejsce w 3 ławce , zawsze lepiej niż jakbym miał siedzieć w pierwszej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę się pochwalić jaką ja miałem próbną maturę z angielskiego. Weszliśmy do auli politechniki (u mnie w szkole jest :P ) Usadowiliśmy się wygodnie, dostaliśmy słowniki i kartki. Matura była BANALNA. Po 1,5 h skończyłem i czekałem aż ktoś pierwszy odda, bo nie chciałem, żeby moja kartka leżała tam sama :P potem to tylko na qmpla poczekałem i po 2 godzinkach było po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę się pochwalić jaką ja miałem próbną maturę z angielskiego. Weszliśmy do auli politechniki (u mnie w szkole jest  :P  ) Usadowiliśmy się wygodnie, dostaliśmy słowniki i kartki. Matura była  BANALNA. Po 1,5 h skończyłem i czekałem aż ktoś pierwszy odda, bo nie chciałem, żeby moja kartka leżała tam sama  :P  potem to tylko na qmpla poczekałem i po 2 godzinkach było po sprawie  :)

ja tez dzisiaj mialem bajecznie prosta z anglika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze tak napiszcie jakie mieliscie pytania na tej probnej z pola co? :> ja mam w czwartek :/ wlasnie zaczynam powtarzac Antyk. Pod jakim katem sie przygotowywac? ;]

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie pamiętam już tematów ale mniej więcej coś takiego było

 

Polski

1- "Do Europy ?- Tak ale tylko śladamy naszych przodków " rozwiń myśl i omów na podstawie wybranych utworów literackich.

2- "Człowiek potrzebuje paru prostych rzeczy aby żyć poczciwie" Rozwiń myśl Josepha jakiegoś :lol: na podstawie bohaterów literackich

3- nie pamiętam

4 wiersz do analizy

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdawałem jeszcze próbną z Geografi

Cała matura pisemna z Geografi składa sie z 5 zestwów pytań każdy z innego działu

W każdym zestawie jest około 10 pytań (różnie w jednym 9 innym 11)

Trzeba rozwiązać 3 zestawy pytań (przynajmniej ja tak miałem)

Ps. Jak będziecie mieli próbną to weźcie ze sobą linijke i kalkulator , przydaje się :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...