Skocz do zawartości
_Vip_

Smart i Proxima z bloki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

tez jestem ciekaw jak te bloczki sie sprawuja, bo konstrukcje maja bardzo prosta. szkoda, ze obecnie nie ma taniego bloku na NB krytego plexa bo taki z miedzianym topem nie bedzie mi pasowal do uriela i atirii, ale jak nie bedzie wyboru to i sie na taki skusze jak mi szybkozlaczki zamontuja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atman idzie na sprzedanie,potrzebuje pompke inline (MJ1000 odpada  :D )

Chyba można to przerobić?

 

Pompki z serii Hailea nie bierz.. mały piecyk dla wody :(

 

_Vip_, to kiedyś przylookałem, szalenie mi się to podoba :D

 

Pondmaster, seria Mag-Drive

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Toto ma więcej l/h na 1W niż mój Hailea ^^

 

Ponóc to jest cicha pompka i z tego co widzę na fotkach, inline

 

Szczegóły w necie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

atman idzie na sprzedanie,potrzebuje pompke inline (MJ1000 odpada  :D )

Chyba można to przerobić?

 

Pompki z serii Hailea nie bierz.. mały piecyk dla wody :(

 

_Vip_, to kiedyś przylookałem, szalenie mi się to podoba :D

 

Pondmaster, seria Mag-Drive

 

http://www.reefgeek.com/product_images/dan.../mag_2357_b.jpg

 

http://www.koivillage.com/pumps/images/mag...ag_exploded.jpg

 

Toto ma więcej l/h na 1W niż mój Hailea ^^

 

Ponóc to jest cicha pompka i z tego co widzę na fotkach, inline

 

Szczegóły w necie ^^

Jak bys powiedzial gdzie w polsce dostac to byl bym wdzieczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co zaostrzasz apetyt :( 

Nie ostrzyłem specjalnie apetytu, jeśli tak miałeś, to oj moje very sorry ;]

 

a ile to za granica kosztuje??

Kosztuje ~200 zł

 

Jeśli _Vip_ będzie chciał w Polsce kupić, to ta pompka raczej odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematy blokow....dogadalem sie z bloki.pl i bede mial na testy Proxime,zrobi sie fajna recke i bedzie cacy :D Mysle ze bloczek ten jest niezla alternatywa dla drozszych blokow na GPU

 

v0id ma na swoim radeonku Smart'a i tez obiecal recka dla OC-Serwis.pl ,wiec bedzie jako taki wglad na wdajnosc tych bloczkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma mojego 9100 bezroblemowo wystarcza to na twoje 9000 loozem ;)

Nie wiem <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> się bardziej grzeje, ale 9000 jest szybszy i raczej się on bardziej grzeje, bo starsza konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma mojego 9100 bezroblemowo wystarcza to na twoje 9000 loozem ;)

Nie wiem <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> się bardziej grzeje, ale 9000 jest szybszy i raczej się on bardziej grzeje, bo starsza konstrukcja.

trożke racji nie masz kolego 9000 jest słabszy i jest nowsża konstrukcją więc raczej sie mniej grzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> się bardziej grzeje, ale 9000 jest szybszy i raczej się on bardziej grzeje, bo starsza konstrukcja.

9100 to dawne 8500 i jest duzo mocniejsze od 9000 a nawet mocniejsze od 9000pro.poszukaj na necie i sam zobaczysz ze to prawda.

 

A co do blokow z bloki.pl to wykorzystam okazje ze o tym mowicie i sie spytam.Nigdzie nie znalazlem jednoznacznej opinii o Spiderze lub spiderze extreme, czyzby nikt go nie mial? Nie bede pytal jak on wypada na tle Nukleona 2 bo domyslam sie ze jest slabszy (chyba?) tak jak jest i tanszy.Ale moze ta roznica w wydajnosci nie jest jakas drastyczna i za ta cene co ma (spider) jest to dobry blok?

Z braku Nukleona2 zaczynam sie rozgladac za czyms alternatywnym i tak sie nad nim zastanawiam,ale brak jednoznacznych opinii utrudnia ocene.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> się bardziej grzeje, ale 9000 jest szybszy i raczej się on bardziej grzeje, bo starsza konstrukcja.

Bzdura. R9000 jest wolniejszy i grzeje się mniej. Poza tym to nowsza konstrukcja.

 

"]9100 to dawne 8500 i jest duzo mocniejsze od 9000 a nawet mocniejsze od 9000pro.poszukaj na necie i sam zobaczysz ze to prawda

To nieprawda. R9100 to dawne R8500LE - 250/250 + 1x ramdac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ramdaciem roznie bywa :wink: Spider Ex to dobry blok niestety nie bylo zadnego porownania do N3 czy U2 ale nie sadze aby roznica byla wieksza niz 2 stopnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ramdaciem roznie bywa :wink: Spider Ex to dobry blok niestety nie bylo zadnego porownania do N3 czy U2 ale nie sadze aby roznica byla wieksza niz 2 stopnie .

chcialem zrobic porownanie, ale chlopy z blokow nie chcieli podeslac w styczniu. powedzieli, ze w lutym. odezwalem sie w lutym i do tej pory zero odzewu. czyzby sie bali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ramdaciem roznie bywa :wink: Spider Ex to dobry blok niestety nie bylo zadnego porownania do N3 czy U2 ale nie sadze aby roznica byla wieksza niz 2 stopnie .

chcialem zrobic porownanie, ale chlopy z blokow nie chcieli podeslac w styczniu. powedzieli, ze w lutym. odezwalem sie w lutym i do tej pory zero odzewu. czyzby sie bali??

moze nie lubia niemcow :?: :lol: :lol: :lol: (oczywisci zart)

 

za jakis czas moge od nich wysepic tego spidera ex,mysle ze nie bedzie problemow.Galea to wporzo chop :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez interesuje Spider Ex, nie sikam z radosci ze bede mial przezroczysty top a troche kasiorki zasze zostanie, pozatym tem bloczek maa 9finow a Urev2 ma 7 wiec czasami porownanie moze byc ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. a jakie rozmiary sa krocce od proximy? bo tez rozgladam sie nad jakims bloczkiem na gpu, ale 150 na atire to ja nie mam.. poza tym niedlugo moze bede zmienial karte na jakiegos radka wiec chcialbym zeby ten bloczek pasowal na nowy nabytek. towarzysze , co radzicie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzis przyjechala Proxima :D .Musze przyznac ze calkiem sympatycznie sie prezentuje ten bloczek.Na spodzie przyklejona jest tasma dla zabezpieczenia powierzchni,dlatego to lusterko chwilowo wyglada jak wyglada :wink: ...zreszta co ja tu bede marudzil,na fotkach wszystko widac :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...