Skocz do zawartości
|Micro|

Battlefield: Vietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jonathan, to ze battlefield jest stworzony do multi to wiem ale fajnie mi sie gralo w 1942 w singlu, bylo milo wiec zaluje poprostu ze w vietnamie tego nie ma i to wszystko. Zreszta jakos nie grywam w multi w strzelanki FPP ale za to oblednie pogrywam w strategie RTS - w zasadzie w najlepsza z tego gatunku czyli Total Anihilation

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam chodzi BTV., bo ja jestem "troszke" rozczarowany predkoscia dzialania... Na sprzecie jak w podpisie w 1024x768 (bez AA itp.) dysk praktycznie ciagle mieli! Czy odpalal ktos ta gra na 1024MB RAM? Jest lepiej? To chyba jakas paranoja z tymi wymaganiami, dla kogo to napisali? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak w BF'a gram od 1.5 roku i mi ta gra nigdy sie nie znudziła do BF'a nie ma łatki po polsu i nie będzie chyba gram grałem jak mi komp działał Atlon 2800XP w multi należałem do klanu obecnie EJW ale nie mam czasu na gre. BF:V jeste wyczesany w kosmos jak będzie mi działał kompa może za 2 tyg to napewno kupie BF:V a do BFa wyszło wiele ciekawych modów DC EoD FH ten ostani Forget Houp (chyba dobrze napisałem) jest niesamowity darmowy bardzo duże szczegóły i wojsko polskie i moż jeździć ciągnikami do gry po Lanie używam programy Alle Seying Eye polecam wszukuje serwery wg. państwa mapy itp. Gra w single i po multi to niebo i ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]vietnam jest ok przy moim kompie ale tylko na single player nie wiem czemu? :?:

w swoim podpisie"]

athlon 2200 xp 2*256ddr400 hdd 80gb gf5200 128ram/128bit

nawet 512MB RAM to dal tej gry za malo w mp... o ile dobrze pamietam jonathan juz kiedys o tym pisal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.... mam catalisty 3.10 i sprzet jak w podpisie i ten ;] jak dam na full to sie niekiedy przycina heh w 16 bitach musze grac:] zeby sie nie przycinalo a jak daje aa i aniso to kwadraciki sie pojawiają na samolotach:P a jak podejde blizej ich to nie ma kwadracików zreszta 512ddr do tej gry to minimum... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam bzdury jakieś opowiadacie,że ma duże wymagania :D

Według tej stronki minimalne to : Procek 500 Mhz , 128 MB RAM i graficzka z 32 megasami :lol: :lol: :lol:

 

Noa tak serio to:

Minimum:

 

933 Mhz CPU

 

Directx 9.0b

 

3D accelerated GeForce3 64 MB or equivalent DirectX9 compatible videocard

 

256 Megabytes of RAM

 

2 GB free hard drive space

 

(additional space required for Windows swap-file and DirectX 9.0b installation)

 

16x CD-ROM drive

 

Directx 9.0b Compatible Sound Card

 

MS compatible mouse

 

Keyboard

 

 

Recommended:

 

1.2 Ghz CPU

 

Directx 9.0b

 

3D accelerated GeForce3 64 MB or equivalent DirectX9 compatible videocard

 

512 Megabytes of RAM

 

2 GB free hard drive space

 

(additional space required for Windows swap-file and DirectX 9.0b installation)

 

16x CD-ROM drive

 

Directx 9.0b Compatible Sound Card

 

MS compatible mouse

 

Keyboard

 

 

Recommended for optimum performance:

 

2.0 Ghz CPU

 

Directx 9.0b

 

Geforce 4 128 MB (Not MX) or equivalent DirectX9 compatible videocard

 

512 Megabytes of RAM

 

2 GB free hard drive space

 

(additional space required for Windows swap-file and DirectX 9.0b installation)

 

16x CD-ROM drive

 

Directx 9.0b Compatible Sound Card

 

MS compatible mouse

 

Keyboard

 

 

Czyli aby komfortowo pograc to trzeba mieć nieźle dopasionego sprzęta nisetety :( Info z tąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginal i musze stwierdzic ze te info co do wymagan w instrukcji to czysta apstrakcja! Jezeli ktos ma taki sprzet jak zalecaja to moze super pograc... ale chyba w 800x600 z ustawieniami na LOW. Makymalna sciema dla ludu, czyli czysty marketing! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim konfigu i ostatnich Omegach gra się (MP) płynnie i bez problemu. ustawienia: 1024x768x32, grafika - wszystko na maxa + EAX3. ale jak włączyłem AA i Anizo to mi textury fruwały i znikały więc gram teraz bez "polepszaczy"... czy ten problem z texturami występuje też na wcześniejszych wersjach Omeg/Catalystów ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim konfigu i ostatnich Omegach gra się (MP) płynnie i bez problemu. ustawienia: 1024x768x32, grafika - wszystko na maxa + EAX3. ale jak włączyłem AA i Anizo to mi textury fruwały i znikały więc gram teraz bez "polepszaczy"... czy ten problem z texturami występuje też na wcześniejszych wersjach Omeg/Catalystów ???

Prolem z "polepszaczami" jest normalna sprwa na wszystkich konfigach, to poprostu "problem wieku dorastania", na pocieszenie dodam ze juz chwilke swiatlo dzienne ujrzy patch 1.1, a oto co wniesie:

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Dear all,

 

As I am sure many of you are aware, there have been a number of issues with the DICE/EA full release version of Battlefield:Vietnam.

 

We are currently undertaking final testing on a patch for the product, which will be released this Friday (3-26), and will include the following fixes that have been suggested by the community :

 

* Implementation of a GUI voting system similar to that included in the 1.6 patch for Battlefield:1942

 

* The M60 (US) machine gun will only be useable while the player is prone.

 

* It has been noted that "vehicle camping" is a problem within the online community for Battlefield:Vietnam. Therefore, in our first patch for the product, players inactive in movement for longer than 15 seconds, within a vehicle spawn radius, will suffer the same health penalty as if leaving the combat zone.

 

* Fixes to the ATI graphics cards that have suffered problems. Similar graphical fixes shall be given to users of MX/Ti range NVidia graphics cards. Hopefully this will remove the various problems users of these cards have had while playing the product.

 

* It has become apparent that several of the sound (gunfire/explosions) effects are not to many people's likings. Work has been done on upgrading these sounds and, upon the release of the v1.1 patch, the in game sounds shall be more authentic than at present.

 

A number of other minor fixes will also be implemented, and we will be releasing another patch in the not too distant future should you inspire us with your ideas.

 

Keep them coming please, and we can make this game the top game of 2004.

 

Źródło: http://www.gamingfiles.com/network/links.b...byebye?link=912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś odpalał grę na driverach starszych niż seri 5x.xx?? Bo ja musialem zainstalowac do swojego GF4 te z płyty z grą a nie sa one zbyt wydajne :( Miałem 45.43 czy jakoś tak ale pojawiała sie tylko plansza BF Vietnam i gra wychodziła na pulpit :( Jak zainstalowalem nowsze detki to gra działa- czy komuś działa na starszych ??

Aha mam orginał wiec to nie wina jakichś tam "witaminek " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Battefield vietnam (orginał) po zainstalowaniu i daniu play pojawia się komunikat Battlefieldciet.exe spowodował błąd i w wychodzi od winowsa Mam winxp he na 98 se niema takich problemów pomocy

Mam stery do katy w wersji 52.16. Czy jest to błąd gry czy windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stery do katy w wersji 52.16

nie, zebym byl upierdliwy ;-) ale te sterowniki sa nieoficjalne wiec, moze w nich tkwi problem?

moze windows zasyfiony, lub jakis wirus (mialem ostatnio takiego, co unieruchomil mi gry, czy programy)?

co do pytania, czy to blad gry, to watpie, skoro to oryginal, a na dodatek nowa gra, to na xp nie powinien zadnych "cyrkow" odwalac... probowales reinstalowac gre? Moze zle sie zainstalowala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z dyskiem podczas grania w ta gre.Otoz strasznie nim miesza podczas grania tak jakgdyby nie wyrabial i przez to tnie mi gre.

Czy to normalne czy tylko tak u mnie??Za wszelka pomoc i opinie wielkie dzieki.Ah bym zapomnial czy gra tez sie wam tak dlugo laduje??

 

PS>Dysk maxtor40Gb 7200ATA133,z innymi grami nie mam takiego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...