Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie dlaczego nie moge zainstalowac IDE?

było ok ale zainstalowalem 6.37, potem próbowałem standardowe od Abita, no i teraz próbuje 5.10 i jest to samo:

Wystąpił błąd poczas instalacji urządzenia.

Sterownik nie jest przeznaczony dla tej platformy.

Płyta z podpisu Abit NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zainstalowalem i dziala :)  hyhy  wiec na nf2 tez sie nadaje.

1257875[/snapback]

 

[gluteus maximus] zimna. Do nForce 2 się nie nadają. Mi nie instalują karty sieciowej. Wróciłem do REMIXów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob zainstalowac nowe stery audio 4.57, tak aby dzialal pozniej Nv mixer? Mam paczke 4.27 i jak zrobie update sterow audio do najnowszej wersji, to mi nie dziala Nv mixer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob zainstalowac nowe stery audio 4.57, tak aby dzialal pozniej Nv mixer? Mam paczke 4.27 i jak zrobie update sterow audio do najnowszej wersji, to mi nie dziala Nv mixer.

1260167[/snapback]

Do sterowników 4.57 potrzebujesz nowszej wersji NV Miksera. Zainstaluj paczkę 5.10 - same sterowniki dzwięku i NVmikser a późnie zrób update. A najlepiej zainstaluj sterowniki 6.39 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paczce 5.10 jest taka sama wersja Nvmixera, wiec nadal nie dziala. Mysle ze pomoglo by przeinstalowanie samego NVmixera, ale jak to zrobic?

Nie dziwcie sie ze w paczce 6.39 brakuje sterownikow GART. To sa stery dla AGP, a przeciez nForce4 nie ma AGP tylko PCIE. No a paczka 6.39 jest przeznaczona dla nF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a paczka 6.39 jest przeznaczona dla nF4.

1266861[/snapback]

dlatego nie widzę sensu instalowania tych sterów. przypuszczam, że w tych sterach nie poprawiono nic jeśli chodzi o nF2. chyba nie ma co spodziewać się, żeby nvidia inwestowała czas w poprawę sterowników dla nF2. mają teraz na głowie nF3 i 4.

Niezmienia to jednak faktu, że ktoś kto ma zainstalowne stery 6.39 mógłby podać testy porównawcze chociażby z 5.10 lub 6.31 remix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+plyta Abit Nf7-S z Sata

+windows 98

 

Wersja z CD Abita bardzo stara, bardzo slaba wydajnosc dysku. Ostatnia wersja 4.27 przy instalacji wywala blue screen,

Ktora wersje polecacie do Win98 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend będę miał czas i mag porobić jakieś testo sterownik, jakie sterownik byście chcieli, aby zastały zamieszczone w teście i jakie testo przeprowadzić?

 

Mam zamiar postawić nowy system, zainstalować sterowniki,, zrobić testo, zainstalować drugi i zrobić testo. Może macie jakieś inny propozycję? Można ewentualnie przywracać obraz dysku po każdych testach <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywracanie jest imho lepszym sposobem.. niźli od nowa instalka.. przetestuj 4,27 (marki 03 i 05, testy pamieci w everescie, i powiedzmy stresstest w HL2, super pi), może ma ktos jeszcze jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również uważam, że przywracanie obrazu partycji będzie rozwiązaniem optymalnym.

proponuję następujące stery: 5.10, 4.27, 6.31remix, nowe do nF4 no i może coś ze starych

czekamy z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko od nowicjusza, mam płytkę Gigabyte GA-7N400 Pro2 (Rev 1.0), na chipie nForce 2 jakie stery polecacie, dodam, że nie używam jak wy to nazywacie SS, ponieważ ma Audigy, mam zarówno dyski SATA (chodzą w macierzy) i IDE (ata 133)

Dzięki z góry za odp. i pozdrawiam.

 

P.S. zapomniałbym dodać, że grafa to Geforce FX 5600 XT.

Edytowane przez dynamix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko od nowicjusza, mam płytkę Gigabyte GA-7N400 Pro2 (Rev 1.0), na chipie nForce 2 jakie stery polecacie, dodam, że nie używam jak wy to nazywacie SS, ponieważ ma Audigy, mam zarówno dyski SATA (chodzą w macierzy) i IDE (ata 133)

1270675[/snapback]

Jakbyś przeczytał ostatnie 10 postów to byś się dowiedział, że sami nie wiemy jakie są najlepsze.

Dla pewności instaluj najnowesze oficjalne ze strony producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam zainstalowane 6.39 (na nowiuteńkiej czystej windzie) komp jakiś zamulony chodzi. Chyba wrócę do 5.10

1271352[/snapback]

Jest zamulony, bo paczka 6.39 nie zawiera sterownika GART. Zainstaluj 5.10, a potem zrób update do 6.39. Ja zainstalowałem 6.39 tylko ze względu na dźwięk - nowe sterowniki i nowa wersja NvMixer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał ostatnie 10 postów to byś się dowiedział, że sami nie wiemy jakie są najlepsze.

Dla pewności instaluj najnowesze oficjalne ze strony producenta.

1271084[/snapback]

masz rację, więc przeczytałem, a teraz mam jeszcze jedno pytanko, mam na pokładzie kartę SB Audigy Player oraz płytę z SS, dzwięku najczęściej słucham przez słuchawki i teraz:

czy odstawić Audigy na półkę i zapodać dzwięk z chipsetu na płycie głównej (SS)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa wyjścia i oba zależą tylko od Ciebie i od Twojego słuchu. Możesz zostawić SB i jego używać. Jednak możesz używać SS, a SB sprzedać. Druga opcja jest kusząca patrząc na przypływ gotówki ale to już zależy co według Ciebie lepiej generuje dźwięk (o lepszej jakości). Możesz też jeszcze poczytać cały temat o SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nForce 6.31 WHQL Drivers

 

Audio driver version 4.57 (WHQL)

Audio utility version 4.50

Ethernet NRM driver version 4.59 (WHQL) with 4.62 nvtcp.sys

Network management tools version 4.62

SMBus driver version 4.45 (WHQL) with updated uninstaller files

Installer version 4.58

Win2K IDE 2.7 driver version 4.64 (WHQL) with 4.74 raidtool

WinXP IDE 2.7 driver version 4.64 (WHQL) with 4.74 raidtool

 

Release Notes:

 

WHQL certified kit

Unified drivers with support for nForce, nForce2, and nForce3 products, including support for dual-processor systems.

General compatibility fixes

Audio Driver Improvements

Addressed audio issues in numerous games and applications

 

Storage Driver Improvements:

 

RAID Morphing

Improved RAID Interface

RAID spans both SATA and PATA devices RAID 0, 1, and 0+1

Improved handling of various storage devices

 

Pobierz:

http://www.station-drivers.com/telechargem...k-xp%20whql.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nForce 6.31 WHQL Drivers

 

Audio driver version 4.57 (WHQL)

Audio utility version 4.50

Ethernet NRM driver version 4.59 (WHQL) with 4.62 nvtcp.sys

Network management tools version 4.62

SMBus driver version 4.45 (WHQL) with updated uninstaller files

Installer version 4.58

Win2K IDE 2.7 driver version 4.64 (WHQL) with 4.74 raidtool

WinXP IDE 2.7 driver version 4.64 (WHQL) with 4.74 raidtool

 

Release Notes:

 

WHQL certified kit

Unified drivers with support for nForce, nForce2, and nForce3 products, including support for dual-processor systems.

General compatibility fixes

Audio Driver Improvements

Addressed audio issues in numerous games and applications

 

Storage Driver Improvements:

 

RAID Morphing

Improved RAID Interface

RAID spans both SATA and PATA devices RAID 0, 1, and 0+1

Improved handling of various storage devices

 

Pobierz:

1278139[/snapback]

 

Nie nadaje się do nForce2: nie ma sterów do AGP a i stery do sieci sie nie instalują. 6.31 remix RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...