Skocz do zawartości
zenobiuszek

studio tatuazu

Rekomendowane odpowiedzi

podepne sie do temtu: 

 

czy w mikolowie na ulicy pszczynskiej w tej piekarni sprzedaja dobre bulki z sezamkiem ?

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

ROTFL :lol:

Rozwalił mnie ten tekst :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy widzicie coś dziwnego w tym że chce poznac opinie tych ludzi co robili sobie tatuaz w tym studio ? tatuaż jest na całe życie i chciałem sie dowiedziec faktów na temat profesjonalizmu studia kogo to smieszy ten jest chyba debilem ,szczególnie koles co tatuaż ktory ma sie na całe życie koles porównuje do bułek :lol: powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś jest debilem, to ten, kto na forum komputerowym pyta ludzi o opinie na temat studia tatuażu. :x Jak sądzisz ? Ile wytatuowanych osób tutaj jest ? Myślę, że forum poświęcone pirceinogowi (czy jak to sie tam pisze) i tatuażom byłoby lepsze do takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogo to smieszy ten jest chyba debilem ,szczególnie koles co tatuaż ktory ma sie na całe życie koles porównuje do bułek  :lol:  powodzenia

1. nie jestem twoim "kolesiem"

2. debila szukaj u siebie w rodzinie

3. zajrzyj do slownika i sprawdz co oznacza termin "ironia"

 

 

jak nie widzisz idiotyzmu tego tematu na tym forum to nikt ci nie pomoze ...

 

jak chcesz kontunuowac ten dialog z moja osoba to zapraszam na "PW"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawie zapowiada się rok , bo dopiero minęły dwa miesiące a tu już mamy kilku kandydatów do konkursu

Tylko trzeba zbierać linki do tych tematów na bieżąco po później sie zaponi o niektórych :) Zajmie się ktoś tym? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no.. może sie zasugerował avatarem któegoś z modów :D :D :D

Też o tym pomyślałem na początku, ale jeśli tak to powinien na priv do reed'a uderzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zbierać linki do tych tematów na bieżąco po później sie zaponi o niektórych :) Zajmie się ktoś tym? :wink:

Moge się tym zając :wink: Tylko jak bede gdzies wyjeżdżał to będe np. do ciebie pisał na PW żebyś przejał zadanie. Ale jak na razie to i tak jestem codziennie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że kolega choć odrobinę próbował wykazać się ambicją :) i poruszył temat ''tattoo'' więc mogę polecić osobiście studio YAKUZA w W-wie przy ul. Chmielnej a moja dziarka tuż obok <<----------<< :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że kolega choć odrobinę próbował wykazać się ambicją :) i poruszył temat ''tattoo'' więc mogę polecić osobiście studio YAKUZA w W-wie przy ul. Chmielnej a moja dziarka tuż obok  <<----------<< :)

Co innego posuszyć ten temat a co innego zapytac się o konkretne studio w danym mieście . Liczmy że połowa zarejestwanych userów przegląda forum , z tego niech będzie ze połowa pochodzi z Wa-wy, dalej połowa niech będzie wydziargana , dalej ale tylko częśc dziargało się w tym studio . Więc prawdopodbieństwo że otrzyma odpowiedz od kogoś kto sie tam dziargał jest bardzo małe , a więc i istota tego topiku jest nikła

Pozdrawiam

Dla przypomnienia pytanie brzmiało :

witam prosze opinie na temat studia tatuażu  w warszawie na ulicy  HERY  DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu troche pomyliles tematyke forum

tematyka? poczytaj inne tematy tematy na ''oślej łączce''czy wszystkie sa związane z tematyka forum, przeczytaj podpis pod działem ''sprawy wykraczające poza tematyke działu'' chyba po to jest własnie ''osla łączka ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś jest debilem, to ten, kto na forum komputerowym pyta ludzi o opinie na temat studia tatuażu. :x Jak sądzisz ? Ile wytatuowanych osób tutaj jest ? Myślę, że forum poświęcone pirceinogowi (czy jak to sie tam pisze) i tatuażom byłoby lepsze do takich problemów.

widziałem tematy na ''oślej'' o np autobusach i andrzeju gołocie i tam niky jakoś nie kierował tych ludzi na forum komunikacji miejskiej lub forum bokserskie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...