Skocz do zawartości
JIMMYtm

srebrny bloczek

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety blok nie przeszedl testu szczelnosci ;) i komp zalany

Nic z tych rzeczy ...

Choć nie obyło się bez problemów technicznych :(

Blok szczelny i wszystko z nim OK

Poleciał mi bios w moim Abitku (zaraz po założeniu bloczka - komp wstał 11x100, pozmieniałem co trzeba /poza mnożnikiem x10 który pozostał po thortonku/ i komp zawisł na czerwonym ekranie zapisywania biosu ...)

Na szczęście niezawodny kumpel podjął ryzyko i poleciał hot flash :D

Komp żyje :D

Na razie mogę stwierdzić że blok działa - na dłuższe testy szykuję się na jutro, bo niestety komp potrzebny mojej kobicie i nie mogę się dopchać ...

Na razie temperaturki zbliżone do Uriela 2 (zobaczymy jak zmienię pastkę na AS 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mieć blok ze srebra ale wydaje mi sie ze test jaki przeprowadzał morphling1 wykazał ze różnica temp. pomiędzy mk4 z Cu i Ag wynosi 1,5-2 C i testował przy wodzie z kranu. Ale kurcze nie moge znaleść tego topicu gdzie on to pisał. Spoko, że są króćce pod kątem ale szkoda ze nie ma sprayera, albo niedojrzałem. Jesli się zdecydował na dzielenie finów to sprayerek jest bardzo wskazany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mieć blok ze srebra ale wydaje mi sie ze test jaki przeprowadzał morphling1 wykazał ze różnica temp. pomiędzy mk4 z Cu i Ag wynosi 1,5-2 C i testował przy wodzie z kranu. Ale kurcze nie moge znaleść tego topicu gdzie on to pisał. Spoko, że są króćce pod kątem ale szkoda ze nie ma sprayera, albo niedojrzałem. Jesli się zdecydował na dzielenie finów to sprayerek jest bardzo wskazany :)

To takie podłużne przewężenie ?? To jest (pod wlotem)

Tak się też zastanawiałem - nawet jeśli to tylko 2 stopnie - tak się mówi tu 2 stopnie, zmiana pasty 1-2 stopnie i już są 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytal forum to przeczyta znow i dowie sie ze to byl kawal

Jakiś leszcz ...

Raf sie cieszy, ze koles wycofal oferte, bo teraz on wygrywa aukcje ;]

 

masz juz jakies dokladniejsze wyniki tego bloczku??

 

nawet jeśli to tylko 2 stopnie - tak się mówi tu 2 stopnie, zmiana pasty 1-2 stopnie i już są 4

czsami te 2 stopnie to jets AZ, zeby system chodzil stabilnie czy pozwolil pobic rekord w marku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by Tak Uriela/nukleona 2 skopiować na żywca tylko uzywając srebra zamiast miedzi... może by była różnica jakieś 3*C a to na bloczku już bardzo dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11x238 2,05V realnie (min - waha się od 2,08 do 2,04)

W Prime temperatura 58 stopni

Przy ustawieniu wyższego napięcia już tylko gorzej ...

Powiem Wam, że to już bliko granicy możliwości proca ...

Na Urielu max Prime to 11x236 ... na SREBRNYM dotarł do 11x238 ...

Pastka to, niestety AS 3 (AS 5 na giełdzie Łódzkiej było sztuk 1 i qmpel łyknął... ceramique nie lubię bo wypływa ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by Tak Uriela/nukleona 2 skopiować na żywca tylko uzywając srebra zamiast miedzi... może by była różnica jakieś 3*C a to na bloczku już bardzo dużo ;)

eh, zastanow sie co piszesz. Jezeli roznica bylaby 0.3*C to bym sie potwornie zdziwil :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na aukcji widzialem 10 stopni roznicy :/

Porównanie dotyczyło innego bloku niż Uriel2 ...

Poza tym - mogę pisać o tym, co sam stwierdziłem - tamtego testu nie byłem świadkiem ...

Reasumując bloczek na pewno nie gorszy od Uriela 2 i myślę, że wyznacza to już jego wartość ;)

W końcu to 100g srebra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, myslalem ze troche lepiej wypadnie, powiedzmy ze ten 1 stopien to prawda a nie blad pomiarowy, w porownaniu do Uriela ma 2 roznice, jest srebrny i ma krucce wylotowe pod kątem. Co spowodowalo wg Was ten stopien mniej ? a moze i jedno i drugie dalo po pol stopnia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że tu chodzi jeszcze o kwestię wewnętrznej budowy bloczku... ilość finów grubość dnaitp.

jeżeli blok miałby powiedzmy identyczną budowe jak uriel to można by faktycznie porównać ile daje zamiana miedzi na srebro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem ten LESZCZ co sie wystraszyl waszego chrzanienia... myslalem ze pisza tu w miare powazni ludzie a nie losie ktorzy tocza z w miare powaznych rzeczy beke... i tak kupilbym ten blok bez wzgledu na cene, a teraz dzieki WAM nie kupie go wcale, a szkoda bo wasz kolega mogl na mnie zarobic... a teraz [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...