Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

hehe troche tych "zarejestrowni" za duzo napisalem :)

Zawsze można kliknąć "zmień":wink:

 

 

W czwartek-piątek kupuje starter.

 

Shit... Dziś z wieczorka pomyślałem sobie, że jak mam 1 telefon z simlockiem na Ere, to będzie działać... Ehh skumałem teraz, ze jednak nie... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak z heji wyslac wizytowki ? mam noki3410 i nie wiem jak to zrobic probowalem dac wyslij wizytowke ale zjadlo mi hajs jak o zrobic ?

bo nie wysyla sie z ksiazki telefonu tylko musisz wejsc w to dodatkowe menu (go-card) co jest na karcie i wybierasz wyzytowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak z heji wyslac wizytowki ? mam noki3410 i nie wiem jak to zrobic probowalem dac wyslij wizytowke ale zjadlo mi hajs jak o zrobic ?

bo nie wysyla sie z ksiazki telefonu tylko musisz wejsc w to dodatkowe menu (go-card) co jest na karcie i wybierasz wyzytowki

a ja tych wizytowek nie wysylalem, bo mi sie nie podobaly i wolalem z neta wyslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak z heji wyslac wizytowki ? mam noki3410 i nie wiem jak to zrobic probowalem dac wyslij wizytowke ale zjadlo mi hajs jak o zrobic ?

bo nie wysyla sie z ksiazki telefonu tylko musisz wejsc w to dodatkowe menu (go-card) co jest na karcie i wybierasz wyzytowki

 

DZIEKI !!!

 

A wiesz moze czy wsystko na (go card) jest darmowe np ten dowcip dnia pogoda itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak z heji wyslac wizytowki ? mam noki3410 i nie wiem jak to zrobic probowalem dac wyslij wizytowke ale zjadlo mi hajs jak o zrobic ?

bo nie wysyla sie z ksiazki telefonu tylko musisz wejsc w to dodatkowe menu (go-card) co jest na karcie i wybierasz wyzytowki

 

DZIEKI !!!

 

A wiesz moze czy wsystko na (go card) jest darmowe np ten dowcip dnia pogoda itp ?

platne 0,60 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z doładowaniem ???

20 zł na miesiąc

50 zł na 3 miesiące

no ale dla przykładu załaduje za 20 zł miesiąc minie no i zablokują mi na rozmowy wychodzące i czy wtedy kasują mi kase co mi została jeszcze na koncie??? bo teraz mam idee i jak 3 dni temu mi zablokowali a dzisiaj kupiłem doładowanie to mi zaje....... całą kase co mi jeszcze na koncie zostało ( 40 zł i 50 sms-ów) :x i tak się wkórw....... że zmienie chyba na heyah!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zmieniłem się jush na Heyah, nawet niezły numer, zaczyna jush się od 5, ale małe pytanie: ktoś jush zjechał konto do poziomu poniżej 1 zły?? Czy jest w Heyah robot taki jak np. w TT przypominający za każdym razem ile zostało na koncie...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem. Najlepszy jest simplus. Dlaczego ? Proste daja duze gratisy przy doladowywaniu przez neta. Dzis zamiast isc do kiosku doladowalem konto przez ich strone. Tam widocznym kolorem napis 10% gratis. Wiec przelalem 50zl a po chwili na mym koncie zamiast 55zł, równiutkie 65zł :] I to jużnie pierwszy raz takei gratisy. Przed Św. Bożego Narodzenia była promocja, że gdy doładujesz do 24.12 dostaniesz 10zł gratis + 10%. Doladowywujac karte kwota 50zł dostałem jeszcze 25zł.

 

Wg. Mnie to bardzo oplacalna sprawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem. Najlepszy jest simplus. Dlaczego ? Proste daja duze gratisy przy doladowywaniu przez neta. Dzis zamiast isc do kiosku doladowalem konto przez ich strone. Tam widocznym kolorem napis 10% gratis. Wiec przelalem 50zl a po chwili na mym koncie zamiast 55zł, równiutkie 65zł :] I to jużnie pierwszy raz takei gratisy. Przed Św. Bożego Narodzenia była promocja, że gdy doładujesz do 24.12 dostaniesz 10zł gratis +  10%. Doladowywujac karte kwota 50zł dostałem jeszcze 25zł.

 

Wg. Mnie to bardzo oplacalna sprawa :]

ale co z tego skoro i tak ceny maja wyzsze i naliczanie 60/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy wy się tutaj tak podniecacie? Heyah, oni to mają atrakcyjną oferte ale tylko do swojej sieci :lol: . Dobra reklama i każdy na to leci (prawie każdy). Tylko przykładowo bierzesz sobie kupujesz na początek miesiąca karte 100zł i jak nie wykorzystasz do końca miesiąca to Ci nie przejdzie na następby :| zonk totalny. Ceny do innych sieci już są takie jak u konkurencji z tego co mi qmple mówili sam tego nie liczyłem, bo mi się nie chce sam na abonamencie siedze. Chyba jednak pop lepszy :> :Plóm: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty jak kupisz za 100( czyli 2 x 50zl) to bedziesz mial na pol roku,a ceny nawet poza siec sa i tak tansze od popa,smsy tez najtansze,

zreszta nawet jak by bylo o polowe drozsze od konkurencji to przy napczaniu sekundowym jesli nie gadasz powyzej minuty to i tak by bylo taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty jak kupisz za 100( czyli 2 x 50zl) to bedziesz mial na pol roku,a ceny nawet poza siec sa i tak tansze od popa,smsy tez najtansze,

zreszta nawet jak by bylo o polowe drozsze od konkurencji to przy napczaniu sekundowym jesli nie gadasz powyzej minuty to i tak by bylo taniej

Tak? Hymm no to moi koledzy coś złe info mają, to w taki razie zwracam honor :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ceny nawet poza siec sa i tak tansze od popa

Tak, całe 2 grosze tanśze niż w "Dla każdego".

Podsumowując Heyah:

+naliczanie 1-sekundowe

+tanie smsy

-sim

-zasięg >> cytat "z Heyah korzystasz właściwie wszędzie, bo Heyah to największy zasięg w Polsce - zasięg sieci Era". Największy to może i mieli ale kilka lat temu.

-połączenie z biurem obsługi "Koszt połączenia 1 PLN za minutę brutto.".W idei zapłaciłem 1 zł za ponad poł godzinne połaczenie z biurem obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...