Skocz do zawartości
don12

Gra sie przycina przy Geforce Fx 5700 128 MB POMÓZCIE

Rekomendowane odpowiedzi

1.Gratulacje za panike i roztrzepanie pana dona :lol:

2.Athlon 1,2GHZ i do tego na fsb 100MHz to troche za wolny proc mimo wszystko , sensowny dla tej grafy to coś koło XP-eka 2000+ a optymalny myśle 2500+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh do tego kompa to trza pożadnego proca kupićbo tej grafie nie ma kto liczyć :/ ona nawet nie rozwinie zkrzydeł do połowy z tym prockiem wiedz sie nie dziw ze ci gierki skacza, zbieraj kase i kupuj bartona 2500+ bo na tym 1200 to juz se nie pograsz w najnowsze gry, pamietaj ze wymiana proca moze pociągnąc za sobą koniczność wymiany zasilacza, bo chyba nie chcesz całego kompa spalić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz nie powiem jakiej firmy bo musiałbym rozbierać kompa ale zapłaciłem za niego 300 zł.Dzięki że nie mam się czym martwić.Koledzy co musiałbym kupić aby mi się to nie przycinało czy procesor ?? jesli tak to jaki najlepszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak on nie wie jaki ma zasilacz ale dał za niego 300zł to przy nieuczciwym sprzedawcy może ma megabajta za 300zł 8O , lepiej sprawdzić ,zanim sie wyda kolejny chajc na procka , płyte i pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak moc gier :D

don ma karte drozsza od plyty,procka i ramu.....ah ta chec mordowania :)

 

wlasnie mi sie przypomnialo ze te gierki co donowi nie chodza to naprawde duzo wymagaja,oczywiscie 5700 wystarczy no ale ten procek i szczegolnie ram,moim zdaniem to jest przyczyna.karta na pewno jest oki.

 

ja mam 2 zasilacze w szafie o lacznej wartosci 5 zl (sprawne) i wiem jak sie nazywaja i jakie maja parametry. a tu zasilka z 300 i brak wiedzy- co to!!!

 

ludzie to maja kasiore... niektorzy nawet sobie wesele w teatrze robia.:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no iestety don 12 wyglada na 1 rzut oka na "lolof the week " no ja bym adzi pozytac forum jakus tydzien i dopiero z takimi lame pytankami wyjezdzac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przedtem karte graficzną Vodooo 4 32 mb i gra king of the road chodziła superowo , a na tej chodzi jak nie wiem co jeżdzi sie normalnie ale samochodem jeżdzi bez sensu.Po drugie ta karta ma bardzo głupie zmienianie rozdzielczosci przy grach kilkanaście razy zmienia bez sensu chce ktoś kupic Geforce 5700 proszę o oferty.Po prostu bardzo zawiodłem się na tej karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przedtem karte graficzną Vodooo 4 32 mb i gra king of the road chodziła superowo , a na tej chodzi jak nie wiem co jeżdzi sie normalnie ale samochodem jeżdzi bez sensu.Po drugie ta karta ma bardzo głupie zmienianie rozdzielczosci przy grach kilkanaście razy zmienia bez sensu chce ktoś kupic Geforce 5700 proszę o oferty.Po prostu bardzo zawiodłem się na tej karcie

ile chcesz za te grafe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za ile ją puścisz?

 

pozdrawiam

300zł ????

 

gry ci xle chodzą bo niepotrafisz kompa skonfigurować :lol: to nie wina karty ta zmiana rozdziałki to tez nie wina karty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za ile ją puścisz?

 

pozdrawiam

300zł ????

 

gry ci xle chodzą bo niepotrafisz kompa skonfigurować :lol: to nie wina karty ta zmiana rozdziałki to tez nie wina karty :lol:

JA DAJE 350Zł + koszta wysyłki :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dam swojego gef4 ti 4200 leadtek tego co w podpise -wszystko na nim hula, na gwarze!!! jescze chyba 1,5roku  :!:  :!:  :!:

PO LEKCJACH NA TRZEPAKU , DOSTANIESZ WPIER... AŻ CI KREDKI Z TORNISTRA WYLECĄ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dam swojego gef4 ti 4200 leadtek tego co w podpise -wszystko na nim hula, na gwarze!!! jescze chyba 1,5roku  :!:  :!:  :!:

PO LEKCJACH NA TRZEPAKU , DOSTANIESZ WPIER... AŻ CI KREDKI Z TORNISTRA WYLECĄ :wink:

:D mocno ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  mocno ??  :wink:

NO ZOBACZYSZ JESZCZE CI TE KREDKI POŁAMIE I NA DODATEK ŻABE W BUZIE WŁOŻE (ROPUCHE) >WYCOFUJ SWOJĄ OFERTĘ ALE JUŻ < JA BYŁEM PIERWSZY :!: :!:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widać ze jednak stare voodoo 4 moze konkurować z fxem haha no ale tak to juz bywa magia łudu działa :P:P a tak serio... procek niejest wcale za wlony nielubie takich stwierdzen to głupie.. owszem moze za wolny tak jak chodzi ale jak by mu ustawic magistrale 333 przy tej samej czestotliwosci proca to chodził by o niebi lepiej niewspomne juz o magistrali 400 i najlepszych ramach i mysle ze ta gra powinna mu na gf2 mx bez problemu śmigać, jedno co polecam to zmienic steri i NAJPEIEJ POPROSTU REINSTAL SYSTEMU i na to zainstaliwac stery najnowsze ze strony evga... przypuszczam ze pomoze tez tak mialem ze po wyjeciu v3 to komp smigał jak by wolniej :)) a jesli sie znasz to zmniejsz mnoznik[malujac oluwkiem piny] i ustaw wyzsze fsb ogólnie wszystko bedzie szybciej smigać... na tymgigabajcie z tego co sprawdzalem u wuja to granica stabilna ok 174mhz.... wiec nie tak tragicznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomózcie jak skonfgurować kompa aby chodził dobrze na tej karcie znaczy żeby te nakładki dobrze chodziły i żeby po prostu było superowo.Co reinstal systemu spróbować?? a może coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej, bo to jedno przychodzi mi do głowy jeżeli ten sprzęt przycina Ci na Hard Truck2.

Tu masz linka http://downloads.viaarena.com/drivers/4in1...A_4in1_443v.zip rozpakuj do jakiegoś katalogu i uuchom setup, potem tylko Dalej do samego końca.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wite_p jest już dobrze z hard truck 2 ale dalej nie jest dobrze z king of the road(troszkę przycina) a Big Mega Truckers chodzi tak samo.Co dalej robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dam swojego gef4 ti 4200 leadtek tego co w podpise -wszystko na nim hula, na gwarze!!! jescze chyba 1,5roku  :!:  :!:  :!:

daje ti4200 +0,5 bols niech strace :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dalej robić??

gófno jak niewiesz co :lol:

 

-format hdd

-czysty system min XP nie badziew typu 98

-DOBRE STERY DO SOUB , DO MOBO, IDE, VIA 4 in 1 itp

-sprawdzone stery do grafy cos kolo 53.03

-odp konfiguracja odswiezania i synchronizacji w sterach

-instalacja dx9.0b

 

i wszystko hula czy to takie trudne ???

 

 

P.S jesli cos przeoczylem koledzy poprawją mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...