Skocz do zawartości
paolowawa

Zabawne gierki we flashu!

Rekomendowane odpowiedzi

sam sobie odpowiedziales ... 733mhz i pewnie dajesz na full screen a to we flashu porazka :-] procek nie wyrabia - proste

Chodzi o to ze nie daje na full screen tylko w takim oknie jak sie otworzy zostawiam.A czy to moze byc dlatego ze mam rozdzielczosc w windowsie 1280x1024x32bit(radeon 9200 64mb 128bit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle oblicza miejsca chyba bo raz mam 70 miejsce(1dniowy) i cienki wynik, a raz dobry i 236 miejsce...

 

Mój rekord (helikopter :) ) : 1087000 << ale jutro pobije moze ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

to rysunek zrobiony dawno ......moj pierwszy rekord

teraz spokojnie robie 4800, kazdy lot spokojnie w okolicy 1600

cala sztuka polega na tym aby poleciec 3 razy...tak samo daleko

moj najdłuży lot to 1709,81, ale rekordu nie zrobilem bo drugim razem mewa poleciala tylko 1200 ......ale walcze nie poddaje sie .....jak bede mial 5000 obiecuje ze zrobie screena i go zamieszcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

to rysunek zrobiony dawno ......moj pierwszy rekord

teraz spokojnie robie 4800, kazdy lot spokojnie w okolicy 1600

cala sztuka polega na tym aby poleciec 3 razy...tak samo daleko

moj najdłuży lot to 1709,81, ale rekordu nie zrobilem bo drugim razem mewa poleciala tylko 1200 ......ale walcze nie poddaje sie .....jak bede mial 5000 obiecuje ze zrobie screena i go zamieszcze....

masz jakoąś taktyke na to?? ja normalnie nie moge wyciagnąć wiecej niż 1430 w jedym locie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Technika jest bardzo prosta.....leciec tak jak na rysunku....taką sinusoidą

jak najwyzej i jak najnizej...............pozatym nie wiem czy zauwazylem ale jak nie ruszasz skrzydalmi to przybywa ci sił.......i wlasnie kiedy jestes najwyzej chmur......tej siły przybywa najwecej.......a skoleji im nizej leciesz tym mocniejszy jest ruch skrzydel.......tak wiec dwa ruchy skrzydel na gorze ekranu....to jak jedno mocne przy ziemi.......

PS. I jeszcze jedno.....caly lot mewy musi plynny......nie moze byc raz szybki a drugim razem wolny....caly czas staraj sie leciec tak samo

staraj sie leciec nie za wysoko...bo mewa traci szybkosc i spada.......ale taka wysokosc na ktorej leci bardzo szybko i wysoko <to jest jakies 3-4ruchy skrzydalmi od ziemi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grę RPG z free w sieci znacie.. taką na długie nudne godziny pracy??

prosze o pomoc.. 

ps.  mam tylko durnia 800 w robocie to nie przesadzajmy z grafą :)

moze to nie jest do konca RPG ale calkiem fajna....

"Arena Albionu"

http://www.albion.gra24h.pl/

albo cos z elementami ekonomii

"Średniowiecze GOTYX"

http://www.gotyx.gra24h.pl/

Pozdrawiam Paolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 3188 wiec sie nie chwal:D ale to trzeba miec szczescie, bo wiekszosc z tej odleglosci zrobilem przy jednym strzale... najlepiej, jesli na samym poczatku uda sie przeskoczyc slonia, slonia i drzewo - nie zawsze wychodzi

Moze osobny topic o yeti - zeby przedstawiac swoje wyniki w poszczegolnych grach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolem !!!! proboj roznie, albo prawie calkiem plasko, albo jak najwyzej sie da - ale pod brzuchem koniecznie. Jesli przelecisz tak jak mowilem - slonia, slonia i drzewo - to naprawde duzy sukces, ale jesli przelecisz jedynie nad pierwszym sloniem, to najlepiej, zeby zatrzymal sie miedzy 330 a 360 metrem (wtedy bez problemu przeskoczysz slonia, drzewo i znajdziesz sie znowu pod zyrafa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee... wy mi powiedzcie jak to przejść :D :

 

Dołączona grafika

 

Doszedłem do tego poziomu (tzn. dziewczyna mojego brata :D ), no i dalej kiszka... :( Wie ktoś jak go przejść ? :/

 

BTW. A co do żyrafy, to w pysk i pod nogami dorbze jest, ale w pysk lepiej tylko traf pośrednio, nie za mocno :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...