Skocz do zawartości
ATLON

jak niektorzy widza nasze forum :(

Rekomendowane odpowiedzi

hslab: Nasi użytkownicy napisali 2450 wiadomości

Mamy 139 zarejestrowanych użytkowników

 

tweak: Nasi użytkownicy napisali 771705 wiadomości

Mamy 13523 zarejestrowanych użytkowników

 

Więc o czym my w ogóle rozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/

 

ParanoiK to nie ma nic do rzeczy. Co z tego, że Tweak ma 13k użytkowników, skoto 10k pewnie nigdy posta nie napisała. Poza tym, co - to jak serwis jest mało znany to od razu znaczy, że jest zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak tweak tez nie byl tak rozpasiony to nie bylo chamstwa i byla jakas milsza atmosfera

 

jak cos jest male to latwo nad tym zapanowac

przy duuzym forum niestety tego sie nie da tak latwo zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK to nie ma nic do rzeczy. Co z tego, że Tweak ma 13k użytkowników, skoto 10k pewnie nigdy posta nie napisała. Poza tym, co - to jak serwis jest mało znany to od razu znaczy, że jest zły?

Ma do rzeczy i to bardzo dużo. Gdzie napisałem, że mały jest zły. Zauważyłem tylko, że tweak jest ponad 100 razy większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie dziwnie znajomy wydaje awatar i nick niejakiego Radexa... Aczkolwiek No offence ;)

 

Co do wypowiedzi z tamtego forum... smutne, ale prawdziwe. Walsnie nawrocilem jednego ktory wyjechal z >>Bylo, szukaj<<

Sorry moderatorzy, za odebranie wam zajecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK to nie ma nic do rzeczy. Co z tego, że Tweak ma 13k użytkowników, skoto 10k pewnie nigdy posta nie napisała. Poza tym, co - to jak serwis jest mało znany to od razu znaczy, że jest zły?

Ma do rzeczy i to bardzo dużo. Gdzie napisałem, że mały jest zły. Zauważyłem tylko, że tweak jest ponad 100 razy większy.

Ale to tylko puste statsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko, że tweak jest ponad 100 razy większy.

I tyle samo razy gorszy....:lol: .

Ktoś tak młody statutem jak Ty nie wie jak było tu kiedyś...istny raj wszystkie posty czytało się ze smaczkiem, nie było chamstwa, odpowiedzi w stylu szukał! :evi: i aż chciało się przeglądać całe forum...niech Cie nie myli data mojej rejestarcji jestem tu od początku 1kwietnia 2002roku, a anwet wcześniej jak tweak był jeszcze na dyskusje.pl i raczkował jako serwis...Smutne ale prawdziwe...sam teraz szukam jakiegoś małego ciekawego serwisu z fajnym forum, ale znaleźć nie moge :|, musze poczytać to hslab.pl może będize ciekawe...;->.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie wielkosc forum nie ma nic do rzeczy.

najlepszym przykladem jest forum tranceaddict

24 godziny na dobre jest tam conajmniej 400uzytkownikow, jest to forum w pierwszej dziesiatce (nie wiem dokladni ktore miejsce, chyba 6) najwiekszych forum w calym internecie. A klimat to forum ma niepowtarzalny, na off topic gadasz o czym chcesz, bo to off topic, w pozostalych dzialach spokoj i porzadek, doslownie cud miod...

EDIT: mimo ze jest to forum o muzyce, prawie NIKT sie nie pyta skad co sciagnac, kto ma wiedziec ten wie... Doslownie dzisiaj jest pierwszy post na temat powiazany ze sciaganiem, a tak to od kolo 2 tygodni nie bylo.

Tutaj jest inaczej, dzien bez piractwa to dzien stracony, zawsze znajdziesz topic jak ludzie sie podniecaja ile juz sciagneli itp.

EDIT2: I tam nie odpowiadaja odpowiedziami USE SEARCHR!, jak juz to wskaza droge, ostatnio jedynie to widzialem ze jakis POlak napisal USE SEARCH, pewnie byl stad....

EDIT3: Co do moderatorow to sa spoko, nie wywyzszaja sie, nie strasza, zachowuje sie tak jak w zyciu by sie zachowali, nie udaja kogos innego.

EDIT4: Zobaczcie ile jest aktualnie zamknietych tematow w dziale Chill Out (podpowiem ZERO)

Takze na tym forum czasami pisza ludzie bardziej znani (Dave Dresden, ATB (juz nie) AvB and so on....)

 

EDIT5: Most users ever online was 866 on Mar-11-2004 at 14:42. Ta liczba mowi sama za siebie.

Tam moderatorzy szanuja uzytkownikow, bo wiedza, ze sie moga z nimi w kazdej chwili spotkac (nie mowie tego w negatywnym znaczeniu). Tam moderatorzy chodza na imprezy z uzytkownikami (tutaj tylko raz do roku, chociaz ostatnio cos sie zmienia)

 

 

Tutaj macie zdjecie z "lokalnego" zjazdu http://s91713818.onlinehome.us/avbmansion/...%2004%20004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym regulaminie jest, że nie można pisac było - szukaj, jak ja tak piszę popieram to odpowiednimi linkami, przykładowymi stronami z odpowiedzią na dane pytanie (zgodnie z regulaminem), poza tym nie zauważyłem specjalnie jakiegoś nasilenia się takich odpowiedzi na posty (było, szukaj etc.) Teraz się będę dokłądnie przyglądał, może faktycznie się po prostu przyzwyczaiłem... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrancEaddict

nie chce mi sie przegladac dokladnie kazdego z dzialow ale chyba na chlopski rozum nie da sie porownywac forum o kompach z forum o muzyce ...

 

nie ma tam setek tematow typu "jak podkrecic", "co kupic", "czy taka temp. jest ok" - to wlasnie te tematy doprowadzaja do postow "bylo szukaj" - bo ile mozna pisac o tym samym ...

 

jezeli sie myle to uswiadom mnie i chetnie przejrze o czym tam dyskutujecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrancEaddict

nie chce mi sie przegladac dokladnie kazdego z dzialow ale chyba na chlopski rozum nie da sie porownywac forum o kompach z forum o muzyce ...

 

nie ma tam setek tematow typu "jak podkrecic", "co kupic", "czy taka temp. jest ok" - to wlasnie te tematy doprowadzaja do postow "bylo szukaj" - bo ile mozna pisac o tym samym ...

 

jezeli sie myle to uswiadom mnie i chetnie przejrze o czym tam dyskutujecie ;)@TrancEaddict

nie chce mi sie przegladac dokladnie kazdego z dzialow ale chyba na chlopski rozum nie da sie porownywac forum o kompach z forum o muzyce ...

 

nie ma tam setek tematow typu "jak podkrecic", "co kupic", "czy taka temp. jest ok" - to wlasnie te tematy doprowadzaja do postow "bylo szukaj" - bo ile mozna pisac o tym samym ...

 

jezeli sie myle to uswiadom mnie i chetnie przejrze o czym tam dyskutujecie ;)

masz racje, zapomnialem ze to forum o kompach, bo w sumie tutaj beda czesciej powtarzaly sie posty (jak powiedziales jak podkrecic itp...)

Tam to jedynie temat ktory sie powtarza to jaki gramfon/mixer wybrac.

A "dyskutuje" sie tam (jedynie mowie o offtopic) miedzyinnymi o

 

post your PICTARS PART II

 

this is a party thread

Z tego co pamietam to ostatnio byly tematy takie jeszcze:

"Rate my mom :D"

Temat o Czarnobylu

Cyber sex part 2 :D http://www.tranceaddict.com/forums/showthr...threadid=172496

 

Nie mam dostepu do archwum off topic (jedynie jak szukam czegos konkretnego) wiec wiecej nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to u nas tez jest "off-topic subforum" gdzie mozna o czarnobylu albo o sexie pogadac - tam nie ma odpowiedzi "bylo szukaj" jedynie glupie posty sa wywalane z miejsca :P

 

a daleko nie siegajac pamiecia przytocze ci przykladowe: "jak podrywac laski", "czy moja laska wpadla jak ulecialo mi troche a bylem bez gumy", "jak sie zareczyc" itp itd ... forum o kompach a tematy takie egzystuja i o dziwo maja czasem powodzenie ;)

 

zloty tez mamy i fotki sa wiec nie masz sie czym chwalic :P

 

fakt faktem ze chodzi tu o jechanie po newbies - jednak nikt nie zauwazyl ze na tamtym forum koles nie mial pretensji do calego forum o takie komentarze a jedynie o temat z samurize ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie jak jest kulturalnie, ładnie i porządnie na forum ale ważne też by i merytorycznie. Łatwiej znieść jak ktoś przywoła do szeregu ale i jednocześnie da odpowiedniego linka lub po ostrych słowach da jakąś wskazówkę. Myślę, że najazd na Tweaka przez mniejsze fora to taki wiek młodości tych forów z czasem one też jak przeżyją będą się z tym borykać.

Np taki przykład forum strasznie się rozrasta w temacie nowych Duronów i płyty AsRock k7s8x jest kilka głównych wątków a powstają nowe które zamiast coś nowego wnosić tylko dublują tematy i rozpychają forum. Zawsze przy takiej wielkości forum znajdzie się nie odpowiedzialny user co chce pomocy lub co może pomóc, a czasem ma się przecież tylko słabszy dzień.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forum o tematyce komputerowej (amdmb.com, overclockers.com) jest inaczej niz tutaj. Podziwiam tez osoby, ktore znajduja czas aby odpisac "bylo, szukaj" z dodatkiem kilku epitetow, a nie moga same znalezc odpowiedzi na zadane pytanie i podac link.

Rada jest prosta: nie wiesz nic o temacie, nie odpisuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę uwagę na jeszcze jeden fakt - wszyscy mówicie o forach zagranicznych gdzie jest trochę inna kultura niż w polsce. Jak wiadomo od zawsze polacy i włosi robią najwięcej burdelu w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po pierwsze zgadzam sie ze 100 razy mniejsze forum nie ma problemu z fraza "juz bylo, szukaj" przeciez to normalne ze mozna sie zdenerwowac jak ciagle widac te same pytania, co do moderatora marraton z hslab.pl to wydaje mi sie ze w/w Pan sie zwykle podlizuje (zeby miec wiecej userow??) ciekawe jednak co zrobi z 10 -tym podobnym pytaniem? :). wg mnie moderator nie powinien sie nikomu podlizywac. potrzeba tylko troche szcunku dla userow i spooooro cierpliwosci.

z wyrazami szacunku (bez podlizywania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co komu przeszkadza ze sie pojawiaja podobne pytania co chwile, jak kogos nie interesuje to niech nie czyta. Jak nikt nie bedzie na nie odpowiadal, nawet tekstem "szukaj", to zadajacy pytanie sam wpadnie na pomysl aby sprawdzic czy cos takiego juz sie nie pojawilo wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda baza danych po przekroczeniu jakieś magicznej wielkości żyje swoim życiem i przy braku przestrzegania pewnych reguł to robi się taką kobyła, że szkoda gadać, czasem jakaś rozwiązana sprawa występuje tylko w jednym poście a przez szukaj wywali się z kilkadziesiąt postów co tylko krążą wokół tematu i dla własnego dobra trzeba przestrzegać regulamin, zasady nettykiety, nie dodawać pracy osobom odpowiedzialnym za forum a jak trzeba to i zjechać delikwenta to tylko dla swego dobra. Ale kiedy wymagamy czegoś od kogoś to warto by samemu dać przykład. Jeśli forum będzie dobre w tym do czego zostało powołane na pewno użytkowników nie zabraknie bo im ich więcej to i może Twój i mój problem zostanie w przyszłości szybciej rozwiązany.

Czego nam i sobie życzę, howk :)

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystać z dobrodziejstw super-hiper ramki :D :Plóm: Jeżeli rzadko się będzie zmieniać komunikat to użytkownicy przestaną czytać, jeżeli co 2 dni by się zmieniała,może informowałaby np. na temat nowości i dawała linka do serwisu tweak to wtedy byłaby częściej "eksploatowana".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...