Skocz do zawartości
spiderman6666

Cwany ten Brawkomp

Rekomendowane odpowiedzi

cooo ?? cos ci nie pasuje ??  

wincent pisze glupie posty , osmiesza NAS ( ciebie tez ) a ty do mnie ... ??

jakos nie zauwazylem zeby nas osmieszali; glupszych postow moge ci pokazac setki (w tym moich i twoich); wiec przestan marudzic, tylko licz; jak ich wyprzedzimy, to wtedy my bedziemy sie z nich smiac;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Birdman :wink:

 

Dlamnie glupie posty to ty piszesz :!: :evil:

 

ps: pamietaj ze to rywalizacja a nie twoje podwurko

U nas sie tez wypowiadaja od was ale nikt tak jak ty to sie nie zachowuje :!: :!: :!: :evil:

 

 

Pozdr :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooo ?? cos ci nie pasuje ??  

wincent pisze glupie posty , osmiesza NAS ( ciebie tez ) a ty do mnie ... ??

NIKOGO NIE OSMIESZAM !!! I NIEMAM TAKIEGO ZAMIARU !!! TYLKO PODKRECAM RYWALIZACJE BO TO OTO PRZECIESZ CHODZI ZEBY SIE COS DZIALO !!! TROCHE WYROZUMIALOSCI SNAP BO COS CI SIE CHYBA DZIEJE Z EGOIZMAM :evil:

 

Pozdr :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooo ?? cos ci nie pasuje ??  

wincent pisze glupie posty , osmiesza NAS ( ciebie tez ) a ty do mnie ... ??

NIKOGO NIE OSMIESZAM !!! I NIEMAM TAKIEGO ZAMIARU !!! TYLKO PODKRECAM RYWALIZACJE BO TO OTO PRZECIESZ CHODZI ZEBY SIE COS DZIALO !!! TROCHE WYROZUMIALOSCI SNAP BO COS CI SIE CHYBA DZIEJE Z EGOIZMAM :evil:

 

Pozdr :twisted:

proca sobie pokrec :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooo ?? cos ci nie pasuje ??  

wincent pisze glupie posty , osmiesza NAS ( ciebie tez ) a ty do mnie ... ??

NIKOGO NIE OSMIESZAM !!! I NIEMAM TAKIEGO ZAMIARU !!! TYLKO PODKRECAM RYWALIZACJE BO TO OTO PRZECIESZ CHODZI ZEBY SIE COS DZIALO !!! TROCHE WYROZUMIALOSCI SNAP BO COS CI SIE CHYBA DZIEJE Z EGOIZMAM :evil:

 

Pozdr :twisted:

proca sobie pokrec :twisted: :twisted:

I to jest ten twoj sesowny post buuuhahahaha :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A plomka sobie.

A panow prosze o spokojne liczenie.

Nie rozumiem wogole tej dyskusji.

 

A kolega Wincent moglby wrzucac swoje posty do worda, bo jak sie czyta to lezka sie w oku kreci. A podobno masz syna w wieku Snapa. Ja bym sie nie przyznawal do wieku z taka pisownia. Bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym temacie więcej dyskutuje Barwkom i na dodatek jaja sobie robią, źle było jak prowadziliśmy, źle było nawet jak nas łykneli to jak się nie dziwić, że nerw ich ponosi jak już liczymy więcej od nich.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki :lol: Już drugi dzień nasze forum leży to piszę sobie u was, no bo gdzieś muszę.Jak InfoPC dalej tak będzie leżało jak leży to możecie liczyć na jakieś transfery (chyba) :wink:

Powiedzmy że będę tak miły i wrzucę wam dzisiaj aktualny wykresik naszej rywalizacji BARWKOMP vs TWEAK, ale to później jak już postawię Windowsa bo narazie leży jak nasze forum :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...