Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

supra bedzie po oklo 20%, ja juz ja mam troche, a mam 22%. mam maly problem.

Nie dzialaja mi pedaly w sidewinder precision wheel microsoftu.

niewazne, czy dam na separate, czy na combined. cala reszta dziala. zainstalowalem sterowniki 4.0 w windowsach xp, ale nie pomogle. moge klawiaturze przypisac kazdy przycisk, ale pedaly nie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy grają w demo bo data sprzedaży w Polsce rozpoczyna się podobno 19-11-2004... a do tego ze ktoś kupił wcześniej na giełdzie czy poprostu sobie sciągnoł z netu nikt się otwarcie nie przyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kilka minut gra mi sie samoistnie wylacza. Wie ktos o co chodzi?

Pomoze mi ktos z moim problemem?

U mnie sie gra samoistnie wylacza jesli karta jest za bardzo podkrecona. Mimo ze kazda inna gra chodzi bez problemow to do NFSU2 trzeba zejsc z taktowaniami ponizej stabilnego podkrecania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja mam taki problem :

www.b4mc.republika.pl/lol.JPG

lookajcie na screen - dlaczego mam takie kwadraty ?

najwięcej na palmach i ziemi widać

grafa - g4ti4200

najnowsze drivery graficzne i jeszcze patcha do gry zainstalowałem

Chłopie rusz dupe i przeczytaj reszte a nie zadjesz pytanie które inni zadawli pare stron wczesniej bosh n/c.

 

 

To tak:

Włącz gre ustaw filtrowanie textur na max nacisnij CTRL+ALT+DELETE wyłącz proces speed2.exe i uruchom gre i juz jest wszystko wporzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlpie to nie jest infolinia zebys sobie zadzwonil kiedy chcesz i 1000 razy otrzymywal odpowiedz na to samo pytanie. To ty sie zastanow co robisz, bo jesli ci sie niechce czytac 30 stron to nam moze sie niechcec odpowiadac na takie durne pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kilka minut gra mi sie samoistnie wylacza. Wie ktos o co chodzi?

Pomoze mi ktos z moim problemem?

U mnie sie gra samoistnie wylacza jesli karta jest za bardzo podkrecona. Mimo ze kazda inna gra chodzi bez problemow to do NFSU2 trzeba zejsc z taktowaniami ponizej stabilnego podkrecania.

A jakis inny pomysl? Bo nie mam podkreconej karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam powżny problem

Zainstalowała mi sie gra poprawnie i jest Ok tylko ze jak odpala plik speed2.exe to odrazu wyskakuje błąd windowsa

spotkał sie ktoś z tym bardzo prosze o porady co zrobic witam

mam powżny problem

Zainstalowała mi sie gra poprawnie i jest Ok tylko ze jak odpala plik speed2.exe to odrazu wyskakuje błąd windowsa

spotkał sie ktoś z tym bardzo prosze o porady co zrobic

 

Mam zainstalowanego update1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...