Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru dniach gry zauwazylem iz dla SUV'ow sa oddzielne wyscigi, pozatym jezeli jakies wyscigi pominiemy w stage 1 czy 2 to mozemy sie pozniej zagrac, ale juz kasy za nie, nie dostaniemy niestety.

Znalazlem jeszcze pare innych ciekawostek :P

No nic, ja sobie zaczne od nowa, aby sie podelektowac undergroundem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nfsu2 gierka cały czas mi sie wyłancza :cry: w trybie kariery nie da sie nawet pierwszego zadania zaliczyc mam geforce 4 TI 4200 instalowalem nowe sterownik i nadal to samo jak ktos ma jakis pomysł to z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory że nie przelece 36 stron ,ale czy w tej wersji da się zniszczyt TE BEZNADZIEJNE ZTUNINNNNGOWANE WOZY bo mnie to denerwuje jak mi jeździ takie :|

 

ja należe do organizacji L.P.T (Ludzie przeciwko tuningowi) chodzimy w 6 osobowych grupach .... i gdy na parkingu znajdzie się jakieś autko przebajerowane i wyróżniające się z tłumu ignorujemy je ... miło patrzeć gdy taki gnój w czarnym wdzianq wychodzi ze szpanem ze swojej fury (kontrastowej-żółtej) a my udajemy że nic nie widzimy ... HAHAAH wyobraźcie sobie jak to musi dołować człowieka

 

lub gdy zaparkuje obok Lady 2107 wychodzi ze szpanem

to my podchodzimy do łady i lookamy ile ciągnie i czy ktoś se zmienił licznik ....

 

wiem to chore ... ale fajne

 

------------------------

definicje :

 

Hooligan - młody gnój z nożem

Kibol - ograniczona forma życia ... wszystko zniża się do poziomu " to tak jak byś kopał piłke "

dres - takie tam ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wlasnie dzis dostalem NFSU2 i mam problem z tekstruami sa takie kwadratowe jakby bez filtrowania. Domyslam sie ze to wina stero mam stery 66.93 , nie wiecie moze ktore stery korygua ten blad!!??

mam pytanko wlasnie dzis dostalem NFSU2 i mam problem z tekstruami sa takie kwadratowe jakby bez filtrowania. Domyslam sie ze to wina stero mam stery 66.93 , nie wiecie moze ktore stery korygua ten blad!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze w tej grze trzeba miec zburaczoną fure aby przechodzić dalej....dla mnie wystarczy ze ma ladny czarny metallic lakier i duze felgi...po co te wszystkie nalepki i otwierane do gory drzwi? przeca one hp nie dają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to znowu ja:) dalej mam problemik na ktorym pisalem na 35 stronie, mam przejechane wszystkie wyscigi mam 3 furki niemam kasy, co ma dalej robic?? no musze powiedziec ze mam lekka awarje w tym momencie .... jest ktos w stanie odpowiedziec na moje pytanko, z tego co wiem to nie tylko moj porblem ale jeszcze paru driverow ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel tez mial taki problem ze nic na mapie nie ma (ja o dziwo nie), pomogl prawdopodobnie wyscig z jednym gosciem- outran, ale samochod nie byl w zaden sposo zaznaczony na mapie. (?) a moze za malo gwiazdek masz wygladu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mam za sobą 47 wyścigów zaczynałem Civiciem władowałem w niego 25.000$ 8O a teraz poginam Lexusem is300 i troszke krucho z kasą :? strasznie wkurza mie to że trzeba mieć daną liczbę gwiazdke aby przejść dalej :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też się nie podoba to że trzeba buraczyć brykę żeby dalej przechodzić :[[[ Dołączona grafika dla mnie liczy się bardziej modyfikacja "duszy" niż opakowania [która u mnie kończy się na fajnych zderzakach i kołach, przyciemniane szybach i czarnym lakierze]

Jak zrobie zdjęcia mojej bryki to zapodam :]]]

 

aaa, zauważyłem też coś co mi się nie zabardzo podoba, zmieńcie sobie standartowe koła w A3 na jakie kolwiek inne to powinniście się zorientować o co chodzi.

 

A tak ogólnie to całkiem niezły ten underground, można se pograć, ale żeby to był jakiś cud? eee, może innym razem Dołączona grafikaDołączona grafika mogli by dać chociaż minimalne jakieś zniszczenia auta bo dzwon przy 250km/h w wyścigu wiele zmienia [w zasadzie go kończy Dołączona grafika buheaheheha], a tak to tylko się odbijasz od bandy i dalej pomykasz. Wiem że to jest arcadówa, no ale sory :]]] to też może mieć wpływ na jakieś dzieciaki które w to grają i se myślą że w rzeczywistości też se będzie można pomykać przez miasto 200km/h Dołączona grafika i ci się nawet zderzak nie zarysuje jak przypierdzielisz w coś, może przesadzam, ale zdarzają się takie parapety Dołączona grafika niestety Dołączona grafika eeeh

 

aaa i jeszcze na koniec, widok ze środa?! gdzie?! nie ma?! Dołączona grafikaDołączona grafika, dobra jestem za bardzo wymagający ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie czy wam ta gra też tak strasznie rozgrzewa kompa

grałem 20 min w ta gre i temperatura proca wzrosła 10 C !! płyty tyle samo !! szok

dla porównania gram w doom3 godzine temperatura proca i płyty rosnie o 5 C

 

Czy ta gra jest bardziej wymagająca od DOMA 3 u was tez tak strasznie rosnei temperatura proca

u mnie płyta miała 55C proc 63 szok niewiem co jest grane :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy co się mądrzycie na temat tuningu. to do was!:

chcecie mieć tylko max HORSEpower, no tak z 600 pewnie conajmniej, ale hamulce standardowe, TAK? (ktoś coś o dzieciach mówił :roll: ).

pomyśl po co to wszystko, a potem się wypowiadaj. no chyba, że masz XXXkoni mechanicznych, poto żeby nigdy ich nie wykożystać.LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy mają taki problem z kasą. Ja mam ukończone ok 55% gry (10k w portfelu),

czyli jej jeszcze nawet nie przeszedłem a mam 2 samochody na maxa (Lexus IS300, i MustangGT).

Mają one nawet po 10 gwiazdek i wcale nie poobklejałem je jakimiś obleśnymi naklejkami

(link do obrazków: http://ghuber.strony.wi.ps.pl/temp/)

Jedyne co mnie na maxa denerwuje to, że 3lvl brake'ow robi tarcze na żółto

(a da się pomalować jedynie zaciski :?)

 

Co do piniędzy to jeżdze dużo wyścigów takich co nie ma na mapie, czyli

jak jade po mieście i zoabcze wyścig nie zaznaczony to od razu go jade :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pograłem chwile i uwazam ze gierka sie moze podobac, ale krotko

dziwi mnie fakt ze przy ustawieniach 1024x768 i aax4 i anizox4 jest tyle beznadziejnych tekstur

wkurza troche fakt przebijania lamp pod samochodami przez same samochody

ps. nie zmienia to jednak faktu ze maniacy moga sie wyszalec

 

NIECH NOS BEDZIE Z WAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie błagam was na kolanach jakiś problem chyba sprzętowy powoduje że mój fs 2 rld wywala się cały czas do pulpitu jak wezme plik exe nie pomaga patch ani nic innego. piszcie na pw ten temat bo nie ma co forum zaśmiecać. bardzo was proszę sprubujcie mi pomóc nie krępujcie się stery omegi 2558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...