Skocz do zawartości
Walker3d

Co się dzieje że moderzy odchodzą ???

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu polecial po drodze . Afera ze zmiana postow . AFAIK wyczaila go jakas malpa .

Mam nadzieję, że mówiąc 'małpa' chodzi Ci tylko o awatara Feluke, którego to post został zmieniony przez rzeczoną osobę.

 

Wlasnie . Osoba miala nicka Feluke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu polecial po drodze . Afera ze zmiana postow . AFAIK wyczaila go jakas malpa .

Mam nadzieję, że mówiąc 'małpa' chodzi Ci tylko o awatara Feluke, którego to post został zmieniony przez rzeczoną osobę.

Wlasnie . Osoba miala nicka Feluke.

No miała, wiem o tym - i co z tego?

 

BTW poczytaj w regulaminie o poprawnym stosowaniu tagów bbcode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze , nie zrozumcie mnie zle nie chce robic zadnego zamieszania poprostu mimo tego co zrobil to jednak Grzesiu byl moderem i wydaje mi sie ze nalezy o nim wspomniec . a co do feluke to powinienem napisac malpiszon rzeczywiscie malpa zabrzmiala odrobine wulgarnie

 

paps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze , nie zrozumcie mnie zle nie chce robic zadnego zamieszania poprostu mimo tego co zrobil to jednak Grzesiu byl moderem i wydaje mi sie ze nalezy o nim wspomniec . a co do feluke to powinienem napisac malpiszon rzeczywiscie malpa zabrzmiala odrobine wulgarnie

 

paps

:lol:

ale juz zaczynasz przeginac!!

 

 

ps. A co do MeHowa to kazdy by chcial byc moderatorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radomek: tylko wiekszosc nie wie jak ciezka robota to jest. sam moderuje na forum.battlenet.pl, ktore co prawda nie jest takie wielkie jak tweak ale swoje ~3700 userow ma. prawda jest taka, ze robota ta bardzo czesto jest cholernie niedoceniana i ludzie potrafia tylko narzekac na to jak moderatorzy zle pracuja, a juz zwlaszcza jak postepowanie zgodnie z regulaminem jest nie na reke userowi. najglosniej zawsze krzycza ci, ktorzy maja najwieksze klopoty z przestrzeganiem regul panujacych na forum.

robota moderatora z pewnoscia nie jest dla dziecka ktore podnieca sie na widok panelu banicji i cieszy sie z kazdego bana ktorego da. wiem, sam przechodzilem taki okres, na samym poczatku moderowania globalnego (wczesniej przez ~rok pilnowalem porzadku na 4 tablicach) ze dawalem bana za najdrobniejsze glupstwo i wchodzilem na forum z mysla kogo by tu zbanowac. na szczescie przeszlo.

jezeli chodzi o bledy obecnych tu moderatorow (nie ujmujac im wielkiej roboty ktora tu robia) to przede wszystkim zauwazalny jest brak cierpliwosci. ja rozumiem, ze powtarzane tysiace razy tematy moge prowadzic do pewnego zdenerwowania (znow wiem to z wlasnego doswiadczenia - ile mozna pytac o to samo w diablo2 czy warcrafcie) ale troche wiecej cierpliwosci z Waszej strony by sie przydalo. powstrzymanie sie od walniecia chamskiego tekstu w kierunku osoby powtarzajacej jakis temat czy budzacej pewna irytacje wiele nie kosztuje, a na pewno nie psuje atmosfery. to samo zreszta dotyczy nie tylko moderatorow - w wielkim stopniu rowniez userow tweak.pl

 

niestety topic o amnestii zostal zamkniety, a chcialem tam napisac jednego krotkiego posta. znowu z wlasnego doswiadczenia (przy okazji sporych zawirowan kadrowych na bn.pl w okolicach listopada zeszlego roku, zdjete zostaly wszystkie bany) wiem ze po takiej amnestii wystepuja w zasadzie 2 postawy: albo dany user na forum nie wraca albo pojawia sie znow i wylatuje po kilku godzinach/dniach bo robi burdel. chcialbym tu jeszcze wyrazic zrozumienie dla moderatorow przeciwnych amnestii - sam w przypadku zdjecia tych kilkunastu/kilkudziesieciu banow bylem lekko mowiac wsciekly i calkowicie przeciwny tej decyzji - uwazalem po prostu, ze cala moja praca na forum ktorej celem bylo utrzymanie porzadku i wywalenie najgorszych osobnikow, spelzla na niczym. na szczescie powtornego nalotu zbanowanych kretynow nie bylo, czego tweakowi zycze (piszac to nie mialem zamiaru obrazic zadnego uzytkownika, ktory postanowil wrocic na tweaka, lecz zmienil sie i zachowuje sie normalnie nie lamiac zasad tu panujacych).

 

huh, nie myslalem ze sie tak rozpisze, ciekawe czy komus sie to chcialo czytac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, mi sie na pewno chcialo to czytac i masz pelna racje. Zgadzam sie z toba calkowicie. Dobrze, ze naswietliles prace moderatora i cala sytuacje zwiazana z amnestia. Moze teraz niektorzy zrozumieja, ze tu ni chodzi tylko o ten czerwony podpis pod avatarkiem, lecz o prace w slusznej sprawie.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie wszyscy rozumieja ze to nie tylko podpis pod nickiem :/ ale nie ma tak zeby wszyscy byli zadowoleni - nigdy tak nie bedzie. mysle ednak ze pomagajac moderatorom ulatwimy im troche zycie. dlatego troche mnie ruszaja takie stwierdzenia "ej ty zachowujesz sie jak moderator - wstydz sie" jakby kazdy mial swiadomosc tego co trzeba zrobic dla utrzymania porzadku to wlasciwie funkcja modera bylaby tylko tytulem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]wiem ze po takiej amnestii

I dzięki tym pogrubionym zdaniom można wywnioskować że te całe " twarde rozmowy" wybuchły , nie jak się domyślaliśmy przez postawe userów , tylko przez postawe adminów i wprowadzenie amnestii . Jakoś to mi spokoju nie dawało że nie którzy moderzy byli na tym forum od samego jego początku i wiele przeszli a tu nagle z powodu " zachowania kilku userów " masowo zaczęli odchodzić

Teraz dzięki Dune'owi wszystko stało się jasne . Odeszli w goryczy i rozczarowaniu że ich ciężka praca została strasznie nie doceniona i zmieszana z błotem :(

Szkoda również że musiało minąć tyle czasu abyśmy do tego doszli sami bo niestety nikt nie podał jaka była przyczyna tekiej desperackiej postawy moderów .

 

To już nie będzie to samo forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moderami czy bez tak to forum będzie trwać wiecznie , bo to najlepsza skarbnica wiedzy o kompach(sprzęt i podkręcanie, bo od oprogramowania są lepsze) w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moderami czy bez tak to forum będzie trwać wiecznie , bo to najlepsza skarbnica wiedzy o kompach(sprzęt i podkręcanie, bo od oprogramowania są lepsze) w Polsce

Chłopie ale kto dbał aby to forum właśnie było taką skarbnicą wiedzy ??? Kto czyścił topicu ze zbędnych , nic nie wnoszących do dyskusji , postów , Gdyby nie ci moderzy których właśnie nie ma to z tego forum byłby jeden wielki sajgon .

 

Osobiście chciałbym podziękować tym wielkim nieobecnym bez których nie byłoby tego co jest , za trud, nerwy i czas , które włożyli w to forum ...

Mam nadzieje że może jeszcze , kiedyś , jakoś .... powrócicie .

Z poważaniem i podziwem dla waszej pracy ....Walker3d...

UPDATE

Wcześniej kończyło się " prawdziwi userzy Tweak.pl." jednak po wielkim oburzeniu paru userów postanowiłem zmienić ...

Ps.Jak coś to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa bo teraz np. w wyszukiwarce wpisz "drut mod" i wywala 5 stron wątków, można dalej zagęszczać wyszukiwanie a jak sprawa by wyglądała by forum poszło na żywioł. Ktoś kiedyś powiedział zbyt dużo informacji to brak informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wsumie banana nie dostaje sie za nic i rozumiem modów wsumie ostatnia awantura była ekchm no ale nikt nie jest doskonały.ludzie jednak potrzebója bata nad głową bo i naczej........ szkoda że kilku twardszych znikneło :( pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że może jeszcze , kiedyś , jakoś .... powrócicie .  

Z poważaniem i podziwem dla waszej pracy .... prawdziwi userzy Tweak.pl...

Podesłać wazelinki? :twisted:

A tak poważnie, nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich userów, czy też "prawdziwych" userów bez uzgadniania tego z wszystkimi. Na razie sam to napisałeś i piszesz w swoim imieniu a nie "wszystkich prawdziwych userów...". Bo wyszło to conajmniej śmiesznie (co wcale nie wyklucza tego, że ogólnie możesz mieć rację).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już troche czasu na forum i mimo mojej częstej obecności nie było ze mną żadnych problemów , podobnie jak wielu innych dojrzałych userów .Dlatego więc napisałem "prawdziwi userzy" i właśnie w takich ludzi imieniu ( i swoim oczywiście ) to pisałem .

Podesłać wazelinki?   :twisted:

Chłopcze czy ja się ukrywam ?? Czy nie podałem nr. GG , loginu Tlena ?? Może nie ma meila , albo PW ?? Z takimi textemi to możesz wyjeżdżać na PW . Może jesteś z mojego miasta , to możemy to inaczej załatwić ??? Zapraszam na PW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już troche czasu na forum i mimo mojej częstej obecności nie było ze mną żadnych problemów , podobnie jak wielu innych dojrzałych userów .Dlatego więc napisałem "prawdziwi userzy"  i właśnie w takich ludzi imieniu ( i swoim oczywiście ) to pisałem .

Podesłać wazelinki?   :twisted:

Chłopcze czy ja się ukrywam ?? Czy nie podałem nr. GG , loginu Tlena ?? Może nie ma meila , albo PW ?? Z takimi textemi to możesz wyjeżdżać na PW . Może jesteś z mojego miasta , to możemy to inaczej załatwić ??? Zapraszam na PW .

Ty misiek, nie przesadzasz?? moze to z toba trzeba cos zalatwic ?? he ??

pozatym wazelinke to wygodniej poczta wyslac.

 

ps. no offence to tweak.pl ale ten gosciu przesadzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ld: to raczej mr__y zaczął pyskówkę (nie mówię o wymianie argumentów, tylko o tekscie z wazeliną). Proszę o spokój.

spoko, ale niech chlopak nie straszy ze moze to w swoim miescie straszyc, tylko o to mi chodzi.

 

Do was peace 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie teraz zleci się cały kanał #tweak IRC'a

Kolega mr__y nie mógł sobie poradzić więc napisał do Mr. Id

ps. no offence to tweak.pl ale ten gosciu przesadzil.

Ok skoro tak bardzo boli was ta wypowiedz to moge to zmienić tak aby wyszło że to tylko moja opinia na ten temat .

Ty misiek, nie przesadzasz?? moze to z toba trzeba cos zalatwic ?? he ??

Do miśka dużo mi brakuje a co drugiej części wypowiedzi to nie tobie to osądzać . Jeżeli uważasz że coś jest nie tak w moich wypowiedziach jest odpowiedni "guzik" do tego

UPDATE

OK Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ld: to raczej mr__y zaczął pyskówkę (nie mówię o wymianie argumentów, tylko o tekscie z wazeliną). Proszę o spokój.

Tak się wszyscy tej wazeliny przyczepili - a przecież zupełnie o co innego chodziło. Uważam, że pojedyncza osoba nie powinna wypowiadać się w imieniu jakieś grupy zupełnie nie pytając się reszty o zdanie. Ja też wypowiadam się w imienu swoim a nie #tweak CreW. A sama wazelinka to taki żart - liczyłem na to, że to nie takie trudne żeby to zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...