Skocz do zawartości
szalony_facet

gry pod XP

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o gry dosowe to mozna grać pod np. virtual pc (po zainstalowaniu pod nim np. win98) lub programik DOS box. Jeśli do gry wyszedł patch rozwiązujący ten problem to trzbe znaleść i zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhmm gry dosowskie to inna sprawa , jest sporo gier normalncyh na cd nie działajacych pod xp.

 

i z tego co tu widze jedynym rozwiazaniem jest zainstalowanie drugiego systemu badz szukac patch`y.

 

a tak przy okazji wiecie gdzie je mozna znalezc czy jedynym wyjsciem jest google??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś sposób, aby pograć w NFS Porsche Unleashed na XP?

Uruchomiłem grę w trybie zgodności z 98 i owszem działa, ale co chwilę zwalnia, to znaczy 2-3 sekundy dobrze, potem sekunda wolniej i tak w kółko. To moja ulubiona gra, ale nie mam zamiaru stawiać dodatkowo 98.

 

Drugie pytanie: Czy w.w. gra działa poprawnie na Win 2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś sposób, aby pograć w NFS Porsche Unleashed na XP?

Uruchomiłem grę w trybie zgodności z 98 i owszem działa, ale co chwilę zwalnia, to znaczy 2-3 sekundy dobrze, potem sekunda wolniej i tak w kółko. To moja ulubiona gra, ale nie mam zamiaru stawiać dodatkowo 98.

 

Drugie pytanie: Czy w.w. gra działa poprawnie na Win 2000?

Jest rozwiązanie. Na tej stroniew sekcji poświęconej Porsche Unleashed jest zmodyfikowany patch 3.5 umożliwiający poprawne działanie pod XP/NT/2000. Wnosi też kilka fajnych poprawek. Zobacz koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hanu!

Działa jak należy :D . Poprawek jeszcze nie odkryłem, grę będę przechodzić od nowa, evolution the best (wywaliłem kiedyś save), to może odkryję coś nowego, ale najważniejsze, że działa płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez chcailem sie3 kiedys spytac na forum czy istnieje latka aby porszaki 2000 chodzily pod xp i kolaega mnie uprzedizl wiece bede pyakl w NFS: Porsche 2000 :D

Jak mozesz to podaj besposredniego linka do tego patcha. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze macie linka do patcha zeby Driver chodzil pod XP dzieki z gory

ja pier*** ku*** ch*** ciu*** !!!!!!!!

 

UŻYJ TEGO OBSRANEGO GOOGLE.PL I SOBIE POSZUKAJ !! GNZ PODAL CI 3 TEMATY W KTÓRYCH BYŁ WAŁKOWANY TEMAT DRIVERA ! RUSZ ŻYĆ I TO PRZEJŻYJ... w mordę jeża.... :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...