Skocz do zawartości
Elmer

S2KControl - programowe chłodzenie procków AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywajac SS nie zauwazylem jakichkolwiek oznak zlego dzialania dzwieku (czy to mp3, wave czy cokolwiek innego).

W biosie funkcje CPU Disconnect Function mam wlaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam na k7s5a, jak wróci mój l7s7a2 to pogadamy ;) teraz sprzęt zastępczy aby działał. i tak cud że ta płyta chodzi mi stabilnie z DDR.

 

w CS tez mam pierdy śmierdy w menu więc tylko do neta się ten program nada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS - soft obniza temp nie tylko w idle (u siebie jak gram to odkrecam zalmana na 2100rpm i temp rosnie do 43*-44*).

mar_cin sofcik na serwerze jak byl tak jest :D Sprawdz jeszcze raz (u mnie dziala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jakby ktoś mógł mi to wysłać na zuli007@tenbit.pl bylbym wdzięczny bo server ruski padł a w necie google mi tego nie znajduje...

 

OK już nie... znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no i teraz totalnie upadl serwer :| nawet nie moge na ta strone wlesc ..... dziwne

 

Edit: dobra juz mam chyba :D zara zobaczymy jak sie spisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie spadek z 44 do 37C podczas surfowania w necie i do 34C po kilu minutach całkowitej bezczynności systemu :P

 

Update

 

Po odpaleniu Prime95 temp. siegnęła 51C czyli dokładnie tyle ile było wcześniej. Wniosek jest taki, że w full load temp. nie zmieniają się pod wpływem tego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam na swój FTP na lycos. jak skończy to podam link. w stresie podobno i ta kte funcje nie działają bo chipset działa z pełną szybkością a te opcje wyłaczają sekcje proca kiedy nie są używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i program pokazał co potrafi. Przeglądam strony i nagle reset... Nie zdarzylo mi się nigdy cos takiego (podobnie jak przy za małym napięciu na procku). Nie używam tego więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale czy włączanie i wyłączanie napięcia w poszczególnych częsciach proca nie działa negatywnie na niego ??? z zasady urządzenia elektryczne nie lubią częstego włączania i wyłączani - skoki napięc nie wiem jak sie to ma w przypadku proca bo sie nie znam więc pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej dzieci dzieci:

TU macie cos znacznie lepszego. Program dziala identycznie jak ten o ktorym mowa, ale nie ma mowy o zadnych zakloceniach w dzwieku itp. W srodku jest instrukcja, wszystko bardzo latwo ustawic. Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej dzieci dzieci:

TU macie cos znacznie lepszego. Program dziala identycznie jak ten o ktorym mowa, ale nie ma mowy o zadnych zakloceniach w dzwieku itp. W srodku jest instrukcja, wszystko bardzo latwo ustawic. Polecam :D

nie wiesz co piszesz, pierdzi mi kiedy program jest wąłczony i po wylaczeniu, musiałem s2kcontrol włączyć i wyłączyći dopiewro wróciło do normy. s2k daje lepszą możliwość kontrolowania wł/wył, dorzuca ładną ikonę w trayu ;) a poza tym z tym wpcredit temp doszła mi do ponad 30*C czyli jak bez programu (i pierdziało) - bral obsługi SIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej dzieci dzieci:

TU macie cos znacznie lepszego. Program dziala identycznie jak ten o ktorym mowa, ale nie ma mowy o zadnych zakloceniach w dzwieku itp. W srodku jest instrukcja, wszystko bardzo latwo ustawic. Polecam :D

nie wiesz co piszesz, pierdzi mi kiedy program jest wąłczony i po wylaczeniu, musiałem s2kcontrol włączyć i wyłączyći dopiewro wróciło do normy. s2k daje lepszą możliwość kontrolowania wł/wył, dorzuca ładną ikonę w trayu ;) a poza tym z tym wpcredit temp doszła mi do ponad 30*C czyli jak bez programu (i pierdziało) - bral obsługi SIS.

To chyba u Ciebie. Oba programy dzialaja identycznie. Oba bonizaja w takim samym stopniu temperature. Ale do jednego masz racje - WPCREDIT dziala tylko pod NF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i program pokazał co potrafi. Przeglądam strony i nagle reset... Nie zdarzylo mi się nigdy cos takiego (podobnie jak przy za małym napięciu na procku). Nie używam tego więcej.

 

Dokładnie to samo !!!!!!!!

 

Jaka masz płyta ....?? Bo mi na Abitcie Nf-7 sl .... Przerestartował ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...