Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam przygode z DAO, co polecacie, wybrac 3 postacie i pakowac je na maksa, czy rownomiernie rozwijac cala druzyne?

od kogo uczyc sie specjalizacji (Berserker itp.)?

czy warto sie przejmowac poparciem poszczegolnych postaci, faktycznie moga odejsc gdy im za duzo spadnie poparcia? jak zadowolic 'wszystkich'...

 

Skup się na 3 postaciach, wybór dostosuj do swojego stylu gry. Postacie które bedą w obozie i tak bedą levelowały i potem im bedziesz mógł przyznać punkty i umiejętności. Ja grałem wojakiem z mieczem dwuręcznym i dodatkowo miałem Alistera, Morrigan i Wynne. Dlaczego tak ? Alister od połowy gry to był bardzo dobrze rozwinięty w walce tarczą i był swego rodzaju murem i mięsem na którym wrogowie mogli się skupić ale moja główna taktyka polegała na współpracy Wynne i Morrigan = Wynne rzuca glif odepchniecia potem glif paraliżu (powstaje combos) czasami do tego trzęsienie ziemi potem Morrigan rzuca zime i burze ;). Polecam ten filmik:
pokazana jest tam ta taktyka.

 

Specjalizacji Berserkera można się nauczyć od krasnoluda z Orazammaru albo w Denerim kupić u krasnoluda na targu ;).

 

Tak warto się przejmować poparciem poszczególnych postaci. Jak widać ja miałem Morrigan, Wynne i Alistera czesto przemyślenia Morrigan kolidowały z tymi dwoma jak i z moim tokiem myślenia a mimo to miałem u niej 100% poparcia jak i u Alistera, u Wynne 94 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekupstwo & lizusostwo & trochę obłudy = wszyscy Cię lubią na maxa :)

 

A co do drużyny to byle mieć dwóch magów - leczą i masakrują, reszta drużyny odciąga wrogów. Z resztą poziom innych członków bandy rośnie w miarę równo - ja grałem od połowy zgraną czwórką, a reszta na koniec miała podobny poziom doświadczenia. Kwestia ustawienia i przyzwyczajenia się do obranej taktyki.

 

Dzisiaj zabieram się za dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja skonczylem :) Nie zrobilem ze dwoch czy trzech pobocznych questow, ale na szczescie nie nadzialem sie na zadne istotne bugi. Dodatek sympatyczny, ale jednak troche szkoda, ze tuz po finalowej walce juz sa napisy koncowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie zakupilem za punkty Bioware dodatek Kroniki Mrocznych Pomiotow, odliczylo punkty, zassalo sie... a nie mam dostepu - NIE MOZNA ZALADOWAC MODULU, a w zainstalowanych dodatkach mam info ze do tego dodatku jest BRAK DOSTEPU... i co jeszcze dziwniejsze, nadal w opcjach do sciagniecia mam ten DLC za kolejne 400pkt... WTF?

jeszcze dziwniejsze jest to ze jak klikne na odswiezanie liczby pkt. to DLC znika z zawartosci do pobrania a w zainstalowanych mam DLC jako dostepny... po probie uruchomienia wywala NIE MOZNA ZALADOWAC MODULU... i tak w kolko...

jest jakis polski support tej gry? do kogo pisac w tej sprawie? moze da sie jakos recznie odinstalowac zawartosc (zeby jeszcze raz zassac)...

 

edit: zadzialalo skasowanie tego dodatku recznie (przeniesienie w inne miejsce) i skopiowanie powrotne... dodatek jest dostepny...

ale boje sie ze beda problemy ze sciagnieciem dodatkow w przypadku reinstalowania gry...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doinstalowanie w trakcie rozpoczętej kampanii dodatku przebudzenie od razu aktywuje mi nowy "content" w grze, czy muszę zacząć nową rozgrywkę i dopiero importować swoją postać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz promo na gry EA, no i bym sobie kupił ME2 + DA albo DA+dodatek.

Tylko czy mi pójdzie DA \ ME2 na A64 4000@2,7GHz radzio 1950pro i 1GB ramu??

Z tych stron: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/analysis.aspx

jak i: http://www.yougamers.com/gameometer/10370/

Są rozbieżności że nawet minimalnych nie spełnia to z tej 2 że no może być na low.

Wiem proc to padaka jak i reszta ale modernizacja musi zaczekać a w coś by się pyknęło na low :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu podstawki kupiłem sobie dodatek. Zainstalowałem, wszystko jest OK, ale nie mam żadnych dostępnych DLC widocznych na liście. A powinienem mieć 3 przynajmniej - pancerz smoka, kamiennego więźnia i coś tam jeszcze. Jestem na bank zalogowany na konto, na którym grałem w podstawkę. Czy po zainstalowaniu dodatku te DLC mają znikać czy coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlc z podstawki nie sa kompatybilne z dodatkiem (wogole dodatek jest przepakowany i ratowanie sie itemami z dlc to juz bylaby przesada)... da sie to obejsc, gdzies w googlach widzialem sposob, ale trzeba chyba uzyc jakiegos cracka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo wszystko chodzi bez problemu. Poza tym wyczytałem na forum Bioware, że to powszechny błąd na Win7 :damage_wall: i że nie wiadomo kiedy wyjdzie hot-fix naprawiający ten błąd, bo Bioware nie wie, co nie gra...

 

Może jednak spróbuje z tym OC, bo XPeka nie chce mi się specjalnie instalować dla jednej gry.

 

Edit: Patche trzeba wgrywać po kolei, czy wystarczy instalacja najnowszego? :]

Edytowane przez MiKRmr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem sobie dziś pograć w DA, odpalam, o i wywala mnie do puplitu.

Wcześniej tak nie było.

Usunąłem grę, zainstalowałem ponownie DA:Początek+Da:Przebudzenie (nie instalowałem żadnego DLC żeby po prostu sprawdzić co jest)

No i znowu mnie wywala.

Dokładnie wygląda to tak, wybieram "Nowa Gra"

Widzę czarny erkan i kursor z DA no i po dosłownie dwóch-trzech sekundach wyrzca mnie na pulpit z komunikatem że Da przestał działać.

Co jest cholera?

System to Windows 7 Home Premium,

Mam catalysty 10.8 i Radeona Hd 4890-wcześniej żadnych problemów nie było a też grałem na Win 7.

Usuwałem nawet pliki z z dokumentów/config itp-cały folder i też nic to nie dało.

Proszę o pomoc.

 

To samo dzieje się kiedy chce wczytać jaki kolwiek save, czarny eran+kursor i wywala do pulpitu.

 

Gra, system i dlc oryginalne.

 

EDYCJA:

Catalysty 10.5 podobno najlepsze pod HD 4890 a wcześniej takie miałem i nadal ten sam problem, nie mam pojęcia co z tym zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś patche. Najnowszy 1.4. Poza tym sprawdź sprzęt i zreinstaluj sterowniki do karty graficznej przy użyciu driver sweeper'a i d. cleaner'a.

 

Tak swoja droga to co sądzicie o najnowszym dlc - Pieśń Leliany?

Mi zajęło to 2,5 godzinki luźnego grania z zaglądaniem wszędzie, chociaż i tak dużo szperania to nie ma. Głównie walka. Ze 2 nowe lokacje na 5-6, z czego większość to znane z podstawki środowisko (dzielnica targowa Denerim nocą, posiadłość Howe'a, czy klasztorek - vide Lothering). Mogliby się postarać bardziej, ale chyba już taka podła natura tych nieszczęsnych dlc.

Miałem kilka niewykorzystanych punktów to wpakowałem, stojąc przed wyborem tego dlc i drugiego z golemami.

A właśnie, grał ktoś z Was może w ten drugi nowy dlc z golemami? Jak tam się sprawa przedstawia?

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałęm kolejne dwa razy, sprawdzałem bez patcha nawet żadnego i bez Przebudzenia.

Stery też odinstalowywałem, czyściłem rejestr.

 

Niestety nic to nie dało, wybieram nową gre =czarny ekran i pulpit :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czekaliście na zbiorcze wydanie Dragon Age: Początek… to się doczekaliście. Electronic Arts zapowiedziało bowiem nowe wydanie gry – w październiku ukaże się edycja Ultimate, która zawierać będzie wszystkie wydane dotąd dodatki i DLC.

 

W Dragon Age: Początek – Ultimate Edition znajdziemy zarówno podstawkę, pudełkowy dodatek Przebudzenie, jak i wszystkie rozszerzenia DLC, które się do tej pory ukazały: Kamienny Więzień, Powrót do Ostagaru, Twierdza Strażnika, Kroniki Mrocznych Pomiotów, Pieśń Leliany, Golemy z Amgarrak oraz Witch Hunt.

 

Całość kosztować będzie 49,99 dolarów (około 146 zł), co jest niezłą ofertą – gdybyśmy zechcieli kupić grę i wszystkie dodatki osobno, zapłacilibyśmy 114 dolarów (335 zł). Dragon Age: Początek – Ultimate Edition pojawi się na rynku 26 października. Na razie nie wiadomo, czy wydanie to ukaże się w Polsce...

 

CDA

Dobre posunięcie... Czekam teraz na podobną edycję Mass Effect'a...

 

@DOWN

Tylko że tu dostaniemy wszystko w jednym pudełku i o to mi w sumie chodziło :)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukalem juz chyba wszedzie ale mam wrazenie ze tylko ja jedyny mam ten problem. chodzi mianowicie o pieniadze. monety sumuje mi tylko do 2 cyfr. czyli jak cos sprzedaje czy zdobywam pieniadze w terenie w momencie przekroczenia 99 nie 'wskakuje' mi na >100 monet tylko nalicza mi z powrotem od zera. np. mam 50 srebra, zdobywam 70 to lacznie nie mam 120 tylko 20 O_o i tak w kolko macieju. bede wdzieczny za pomoc.

patch 1.04 probowalem z roznymi patchami - efekt caly czas ten sam :(

 

z gory dziekuje z pomoc

Edytowane przez poll85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...