Skocz do zawartości
ChomiK

FLAT-OUT - nastepca Destruction Derby

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co chodzil, ale dmko lezy juz u mnie na hdd i jutro po zajeciach sie nim zjame :D

zjamij sie zjamij .. koniecznie :P

czep sie tramwaja a nie slowek :P

 

 

gierka jest calkiem calkiem ;] tylko na trasie asfaltowej przy szykanie mam zwisa a reszta chodzi oki :/ jakis hint do rzutu kierowca w gore?? moj rekord to 95m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra nawet podoba, ale działa wyjątkowo słabo. 800/600/16 i detale na śr-min, a i tak jest 15-20 fps. Coś jest nie tak, przecież w colinie04 na tej karcie graf. 800/600/32 i High jest ok. 30-35 fps. A wy tu piszecie, że to demo ma małe wymagania. Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie. Po cichu robili grę, nie robiąc wokół niej takiego szumu jak choćby wokół NFSU2 i zrobili świetną gierę moim zdaniem znacznie lepszą od w/w :D.

Hmmm da sie całkowicie unieruchomić auto? Mnie się to jeszcze nie udało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczyłem już 114m :] a w trójskoku przeszło 300m :]

Niemiec - tuż przed dużą skoczna wciskasz nitro i jak pasek tegoż dojdzie do końca (zapala się lampka) szybko puszczasz klawisz nitro (auto będzie już na końcu skoczni) - lecisz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo max 107,ale to tylko kwestia 1 dnia.Jutro w to gramy z kolesiem przynajmniej do osiagniecia sumy 390 czyli 130 na skok,jak myslicie,jest to wykonalne ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

fajna gierka

lekka, łatwa i przyjemna

do tego świetnie napisana - 1024x768x32 - 45-60 FPS z palecem w ...

na dodatek grafika jest dość szczegółowa - chociaż plansze są dość nieduże.

mi się podoba znacznie bardziej niż NFS:U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś może się gierka zacięła robiąc kaszanę z grafiki - nie jest to objaw jaki może dawać przekręcona grafa, a system jest stabilny, stery najnowsze i taki zonk...

 

Ściągam jeszcze raz bo chyba tamten pliczek miałem uszkodzony...

 

Za pierwszym razem mi się jakoś ta gierka nie spodobała... ale próbowałem tylko jeden tryb jak narazie. Najbardziej mi się pierwsza część Destruction Derby podobała - a ta gra przypomina mi bardziej jej drugą część - jednak pogram jeszcze to zobaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...