Skocz do zawartości
KWS89

Jednorazowe żyletki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! Mam pytanko, ze względu że większość forumowiczów to faceci to zadaje takie pytanie: Jakie według was są najlepsze żyletki (te jednoczęściówki, czy jak im tam). bo sprawa jest taka że już wieku przybywa i czas se zgolić ten shit z twarzy niezrywając skóry ani nie zabijając nikogo obok 8) A BiC-e mi się kończą więc czas se qpić coś nowego. Proszę o sugestie-opinie.

Pozdroofka

AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Gillette  niebieskie    imo  są najlepsze !!!

wilkinsony  używałem chwile ale są do  *upy  jakeś takie tępe  :wink:

Też polecam te żyletki wczoraj poraz pierwszy w życiu się goliłem :lol: w sumie przesrana sprawa :? nie miałem typowego zarostu tylko taką jakby siche pełno takich długich miękkich kłaczków :lol: następnym razem się chyba wydepiluje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie maszynke elektryczną, nie podraznia tak twarzy jak zwykla, nie roznosi wypryskow jak mas ztakie (nie rozdrapuje ich) no i nie chodzisz pokaleczony i oszczedzasz kase na maszynki (same zalety) to tego przytniesz baczki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie maszynke  elektryczną, nie podraznia tak twarzy jak zwykla, nie roznosi wypryskow jak mas ztakie (nie rozdrapuje ich) no i nie chodzisz pokaleczony i oszczedzasz kase na maszynki (same zalety) to tego przytniesz baczki :-)

jak sie umniesz dobrze golic, to nei ma mowy o okaleczeniu twarzy :D

Musze sie pochwalic, ze ostatni wlasnie tak mi sie udaje ogolic bauahahha :mrgreen:

 

uzywam: Wilkinson Xtreme 3 8)

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nie mowie o sobie. nie powiedziale, ze sie tne przy goleniu? chyba ze zle przeczytales... jesli nie widzisz zalet maszynki elektrycznej to coz gol sie jednorazowka i zrob to takze pod pachami bez podraznienia skory.... powiem jedno nie uda sie. elektryczna to zrobi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko te machy tez suie tepia szybko a do tanich nie naleza, jednorazowki ogolnie suxx, a hehe takich typowych zyletek to nie widzialem dawno ;)

EEE tam no chyba , ze masz taki zarost , ze kosiarka do trawy sie na nim stepi :lol: Ja uzywam Gilette Mach 3 i jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mach 3 turbo - teoretycznie 4 noze stykaja na rok - i porwierdza sie to mozna sie jednym spokojnie 2 miechy golic ( z tym ze ja sie gole jakos co 2-3 dni).... oczywiscie jak ktos chce miec komfort caly czas to trza kupowac noze czesciej - ale jak dla mnie nawet te 70zl rocznie to nie majatek a komfort sie przydaje...

elektrycznych nie lubie bo nie da sie nia tak dokladnie ogolic jak klasyczna... jesli golenie na maxa to pod wlos- skora gladka jak u niemowlaka tylko trzeba uwazac zeby sie nie porznac ale jak sie ma wprawe to problemu raczej nie ma....

chyba raczej macha 3 turbo nie zamianie na co innego chyba ze ,,żilet" zrobi lepsza maszynke;)) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gillette niebieskie całkiem niezłe jednorazówki, polecam.

Heh, ostatnio z braku $$$ tez uzywam tych samych i jak na razie gites :wink:

Ogolnie mam 2 elektryczne w domu (Philishave i Braun - nie pamietam modeli), ale za cholere nie potrafie sie na nie przestawic i wole machac nozami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gillette niebieskie całkiem niezłe jednorazówki, polecam.

też je polecam

ps. trochę lepszy temat do ostatnich topików gejowskich np.perfumy i jakieś inne bzdety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gillete mach 3 i jest OSTRO :) az ciarki przechodza jak pomyslec co by bylo jakby sie zaciac nimi :>

Prawie godzinny krwotok z potrójnej rany (przez warge sobie przejechałem)... Niczym nie idzie zatamować.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie - patent mojego starego - urywasz maly kawalek srajtasmy - taki jak rana - moczysz go w wodzie i przykladasz do rany, on sie przykleja - schnie i tamuje krwotok - po godzinie albo 2 zrywasz i juz strupa nie ma nawet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. trochę lepszy temat do ostatnich topików gejowskich np.perfumy i jakieś inne bzdety

Chciałem zauważyć, że golenie się jest bardzo męskim tematem w przeciwieństwie do chodzenia na solarę i używania kremu na to, a innego na tamto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze na krwawienie swietny jest po porostu chleb.

Przykladasz okruszek lub wiekszy kawalek jezeli lepiej Ci bedzie. Mi zawsze pomagalo jak sie golilem zyletami.

Teraz z przyczyn oczywistych nie wiem co to znaczy zaciac sie przy goleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem jednorazówek z Biedronki - jedna wystarczała na 3 golenia, ale odkąd dostałem Gillette Countur Plus to już nie wrócę do Biedronki. Countur Plus są OK i co najważniejsze w przystępnej cenie, dlatego te maszynki polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z golarek jednorazowych to tylko Gillette !! sa najlepsze ! najostrzejsze i mozna sie nimi kilka razy ogolića innymi to raz a za drugim mozna sobie machać golarką i machac i nic z tego niema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gilette sensor

a tak btw..

czego uzywacie po goleniu? :D mi akurat dziekczyna wybiera ;)

Ja używam adidasa niebieskiego (classic). Wcześniej miałem zielonego. Ale ponieważ jest na spirycie to można się troszkę poparzyć ;)

Zgadnij od kogo dostałem niebieskiego?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...