Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to myśłcie że na moim D1600@1800 256ddr wyciągne w Far Cry na Very High choćby te 20fps? :)

20fps? hmm chyba tylko po to aby w miare w dobrych warunkacg popatrzec na ladna wode, bo grac to sie raczej szybko odechce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to myśłcie że na moim D1600@1800 256ddr wyciągne w Far Cry na Very High choćby te 20fps? :)

Nawet może więcej, ale z 256mb na VH nie da się grać max to Medium, także dukup jeszcze ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwszy test za mną. 8700pkt w 3dmark 2001, czyli sądząc po GF4ti leborga w normie. Czyli karta jest bez podkręcania Gf4ti4200 z DX9 :D

O dziwo moja ma dociśnięty radiator do pamięci :!:

Później trochę się nią pobawie. Na razie powiem ze jestem zadowolony. Wynik w teście nature skoczył z 25-30fps do 50-70fps :D A obraz jest bardzo ładny :)

Aha w 3dmark puściłem tylko gry :D Teraz puszcze wszystko bo jem obiad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi naturka śmiga 46-48 fpsów. nie spada poniżej 46 a karty jeszcze nie kręciłem. ale i tak wolałbym tego radka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeciez podalem wynik z woda na Very High. Wszystkie detale na Very High lacznie z woda - 36 FPS

 

Coś mi się nie chce wierzyć.Daj jakiegoś screen'a.Po prostu coś nieprawdopodobnego 8O .

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Teraz właśnie lookam testy kart w FAR CRY na benchmark.pl. Nie bede sie rozpisywał, ale te w te wyniki troszeczke nie nie chce mi sie wierzyć. Na benchmarku testują z 512 RAM, a to jest dla FC średnio, najlepiej sie gra z 1024, a ty masz 256. Tylko tak dla przykładu podam na benchmarku około 35 fps na VERY HIGH mają karty Radek 9700 i 9600 Pro Ultra i FX 5900XT. Jeżeli te wyniki są całkowicie prawdziwe, to mamy super karte, albo optymalizacje w sterach, bo tam testowali na Catalystach 4.4.

A może sie nie znam. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Jestem juz po testach FarCry :D. Testowalem na tej planszy z dema - wyspa z wielkim morzem :D

Po pierwsze zauwazylem jednak ze rdzen podkrecony na 450 nie wytryzmuje w FarCry i musialem zmniejszyc taktowanie na 445 MHz zeby nie bylo zwisow i teraz jest git :D, natomiast pamieci zmniejszylem na 550 bo byly arty niestety :(. Na pewnio przydalyby sie radiatorki. Ale teraz do rzeczy. Po przecinku podaje liczbe fps'ow z wylaczona woda, bo to ona w tej planysz zzera najwiecej FPS'ow :D:

 

Low Details - 92 FPS

Medium Details - 44 FPS, 47 FPS

High Details - 39 FPS, 42 FPS

Very High Details - 36 FPS, 40 FPS

 

Wszystko w rozdzielczosci 1024x768x32 bity na Catalystach 4.7 Beta. Wartosci mierzone FRAPS-em, oczywiscie jest to srednia liczba klatek :D. W sumie nie jest chyba tak zle :P Ale to juz ocencie sami :D

ta woda to jeden z najlepszych efektów w tej grze wiec daj ja na very high i wtedy podaj fps bo nie wyobrazam sobie farcry bez H2O :wink:

Przeciez podalem wynik z woda na Very High. Wszystkie detale na Very High lacznie z woda - 36 FPS

Tylko teścik co podał linka do niego qqrydza jest na zwykłym 9550, czyli 250/400Mhz. Jak dobrze odczytałem wykres to jest 15fps w 1024*768, a ty masz 36fps. Cóż zobaczymy screena to uwierzymy, ale i tak super radzi sobie RAdek 9550 z FC.

FX z tyłu. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho gdzieś był test tych radków i w 3dmark'01 zwykły miał 7400 a XT 12500 :evil:

wszystko ok ale wynik 3dm2k1 jest uzalezniony bardziej od procka i fsb wiec to nic nie znaczy , podaj test w 3dm2k3 w ktorym najbardziej liczy sie grafika i zobaczymy te 40% ...

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

karta jest ok za ta cene ale nie przesadzajcie z chwaleniem bo to jest jednak 128bit i 4 potoki wiec cudów byc nie moze bez wzgledu na taktowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym zasranym 3dmark'01 ale w '03 wynik jest już ok 3145 :D karta chodzi na 440/270 pamięci są cholernie gorące i na 480 bo kilku minutach walą artamie :(. Ale to te z tyłu, te z przodu napewno nie bo rdzeń się styka z pamięciami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czegos tu nie zrozumialem czy na twojej karcie pamięci są przykryte radiatorem z procesora na karcie????? przeciez ktos inny mowil ze tak nie jest.... czy to zalezy ze mam farta jak kupuje grafe????? dziwne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o karcie gigabyte r9600 pro, kosztyje ok. 525 zł. Pracuje z prędkościami 400/600, kości 3,3 ns (ale nie EtronTech) da się napewno podkręcić. Wydaje mi się, że jednak ta karta jest lepszym wyborem (pamięci), a różnica w cenie nie jest duża. Oczywiście nie mówie komuś "dołóż 50 zł i kup" bo sam się zastanawiam czy jest sens dokładać i kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o karcie gigabyte r9600 pro, kosztyje ok. 525 zł. Pracuje z prędkościami 400/600, kości 3,3 ns (ale nie EtronTech) da się napewno podkręcić. Wydaje mi się, że jednak ta karta jest lepszym wyborem (pamięci), a różnica w cenie nie jest duża. Oczywiście nie mówie komuś "dołóż 50 zł i kup" bo sam się zastanawiam czy jest sens dokładać i kupować.

A jeśli mozna widzieć to gdzie takową znalazłeś za taką kase 8) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o karcie gigabyte r9600 pro, kosztyje ok. 525 zł. Pracuje z prędkościami 400/600, kości 3,3 ns (ale nie EtronTech) da się napewno podkręcić. Wydaje mi się, że jednak ta karta jest lepszym wyborem (pamięci), a różnica w cenie nie jest duża. Oczywiście nie mówie komuś "dołóż 50 zł i kup" bo sam się zastanawiam czy jest sens dokładać i kupować.

A jeśli mozna widzieć to gdzie takową znalazłeś za taką kase 8) ?

noo , pochwal sie. tez sie przymierzam do zmiany grafy ;)

za ta cene to chyba najlepsza grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mamy tu kilku niedowiarkow. Ale zastanowcie sie ludzie po co mialbym klamac !!. Ale chcecie screeny no to macie. Tylko niech nie slysze glosow typu - a skad mamy wiedziec ze jest wszystko na Very High, czy tez nic edytowal np Paintem. Odpowiedz jest prosta nic mi to nie daje. A teraz patrzcie jezlei nie wierzycie. Testy robione na dzisiejszych swiezyc sterach DNA CAT 4.7 Beta.

 

Srednia ilosc klatek po grze 2 minuty na tej mapie (chodzenie po dzungli i walka) - WYNIK

 

Klatki podczas jednej ze scen - na wyspie z helikopterem podczas walki - WYNIK

 

I jeszcze raz powtarzam. Screeny pochodza z ustawien detali na VERY HIGH i rozdzielczosci 1024x768x32 bits. Jezeli mi nadal nie wierzycie jakims cudem to podajcie jakis sposob na pokazanie wam prawdy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...