Skocz do zawartości
kapi32

Spiderman 2 Demo/Full

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Drunk ZoZol

Caloksztalt... :/  

 

Gra wyglada jak produkcje na PSOne- absolutny gniot.

 

potwierdzam lepiej by wyglądało z grafiką spider-man: the movie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gralem w full. gra b.podobna do 1nki. oczywiscie upgradowano engine i lepiej to wyglada. sposob poruszania sie rowniez sie poprawil ale sa male bugi.

narazie testowalem wsteonie gierke. na pewno sobie pogram dluzej choc to gra typu ACTION i nie ma tam nic wiecej poza poruszaniem sie jako czlowiek pajak po hiper super wielkich WIEZOWCACH i wykonywaniu malych misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dawno nie widziałem tak koszmarnie zrealizowanej gry, która by miała tak mało sensu... na PSXa w 1995 roku wychodziły lepsze gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba!!!!!!! mila, prosta, fajna rozrywka...no i roznica w porowbnaiu ze spiderem jedynka jest duza...

 

da sie grac joypadem???? chyba nie , no ale chce sie upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

może mi ktoś powiedzieć jak te dzwi w banku otworzyć ? do tego potwora z mackami :| bo chce sie z nim naparzać ale nie wiem jak te wrota otworzyć

musisz "strzelac pajeczyna" na tym panelu przed toba wedlug kolejnosci ktora narzuca komp....

 

juz gre skonczylem wcxzoraj...BARDZOOOO krotka :? :? :? :? siedzac ciurkiem zajeloby mi to z 2,5-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć jak te dzwi w banku otworzyć ? do tego potwora z mackami :| bo chce sie z nim naparzać ale nie wiem jak te wrota otworzyć

musisz "strzelac pajeczyna" na tym panelu przed toba wedlug kolejnosci ktora narzuca komp....

 

juz gre skonczylem wcxzoraj...BARDZOOOO krotka :? :? :? :? siedzac ciurkiem zajeloby mi to z 2,5-3h

jak strzelać ... bo ja strzelam w ten paneli stojąc na takim kwadracie i nic nie daje ..

ok poradziłem sobie teraz mam problem jak rozwalić ten główny generator rzucam tam kamieniami one kieryją ogień na te bryły .. ale ja ich nie moge grzać :roll:

ps. generatory też udało mi się rozwalić teraz jestem w walce z tym gościem z dużą głową :P on we mnie nawala bomby samonaprowadzające ... co mam mu zrobić ? próbowałem strzelać tam w skrzydła i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie musisz w niego rzucac tymi kamieniami co niby "zsyla" na ciebie. podnosisz mierzysz troche wyzej niz znajduje sie ten osobnik i rzucasz. mnie czasami wybuchaly nad glowa, ale wiekszosc rzuconych trafiala. btw-ciekawie sie podaza za nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam grać i powiem szczerze że nie jest tak zle jak myslałem.... powiedzialbym nawet fajnie... :) Grafika lepsza, sterowanie podobne,zmienił sie sposób "odczucia" i "reakcji" pajęczego zmysłu..... a pozatym jest <ok>... :)

PoZdR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...