Skocz do zawartości
desperat

za ile sprzedac? co kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj cfg to:

- Intel Pentium 4A, 2400MHz (4.5 x 522)

- MSI 845PE Neo + karta sieciowa

- 512MB (PC2100 DDR SDRAM)

- GeForce FX 5200 128MB firmy Palit ;(

- SB Live!

- HDD 80GB

- CD-ROM LG

- CD-RW LG

 

Chce sprzedac tego kompa. Jak myslicie za jaka cene powinienem go sprzedac? To za ile go sprzedam + 1500zl bede mial na nowego, ktorego chce kupic w tym sklepie: www.esc.pl .Co byscie zlozyli z tego, co oferuje ten sklep, zeby starczylo na dosyc dlugo :roll: ? Monitor, klawa, mysz i sluchawki zostawie sobie stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rzeznik_2236
  • Taki zestawik poszczycić się może dużym potencjałem podkręcalności i zapewne wystarczy na dłuższy okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanselot, wiesz do czego słuzy dział GIEŁDA?

 

I. Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

 

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

  a) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

  B) działu "Prezentacje" (z ograniczeniami wynikającymi z opisu działu),

  c) reklam instytucji lub akcji charytatywnych (Pajacyk, Caritas, Czerwony Krzyż etc.),

  d) reklam instytucji non-profit (SETI, United Devices, Mozilla etc.),

  e) sytuacji, gdy ktoś aktywnie poszukuje informacji na dany temat - wtedy w odpowiedzi można zareklamować produkt/firmę/aukcję etc.

  f) wypadków uzgodnionych z założycielem serwisu - Piotrem Lisowskim (szczegółowe informacje w punkcie V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

sgj: Przepraszam najmocniej, nie raz widziałem takie oferty w postach i myślałem, że załapię się do punktu "e".

 

Będę miał do sprzedania 4 sztuki Athlona XP-M Barton 1,45V za około 500 zł - są chętni?

Słuchaj we Wrocławiu są po 480 PLN. 8) w sklepie z gwarą!http://www.sklep.age.pl/list.php?m_grupa=PR&m_sort=n_nazwa
Gdzie tam masz Mobile 1,45V? Jedyne, co sprzedają w Polskich sklepach, to 1,65V, będące jedynie namiastką (pod względem możliwości O/C) prawdziwych "mobilnych" modeli tego procesora, zatem jak dla mnie żadne porównanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...