Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. ale karny i czerwona kartka dla Stama (jush nie pamietam czy to on :mrgreen: )jak najbardziej powinna byc po tym co zrobil w polu karnym napastnikowi VFB Stuttgart. Na powtorkach bylo widac jak elegencko koncem buta trafia w twarz niemeickiego napastnika. No i na 100% co najmniej zolta lub czerwona (jesli wczesniej by dostal tylko zolta) za atak od tylu na Ballaku.

 

Ogolnie jednak remis jest sprawiedliwy. Ja czekam az wreszcie zadebiutuje Lukasz Podolski :) Wielka stata dla polskiej pilki :( , kto widzial jego wystepy w FC koeln ten wie co tracimy (10 goli tylko w samej rundzie wiosennej - debiutowal , 19 lat ma) , imho dzisiaj najlepszy rowniez dla mnie napastnik w reprezentacji........ Niemiec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak padła bramka ? Jak strzelił Rud ? :D

Tego sie nie da opisać :D - ogladać trzeba było :)

Ale mimo wszystko spróbuje :D Z pierwszej pilki uderzył... z powietrza.... w długi róg, stojąc tyłem i mając za plecami obrońce... Nie, to trzeba zobaczyć :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak padła bramka ? Jak strzelił Rud ? :D

"W końcu w 81 minucie przełamali się Holendrzy. Błąd popełnił Woerns. Van der Meyde odebrał mu piłkę, podał ją do van Nisterlooy'a, który praktycznie leżąc już na boisku, skierował ją do siatki, wyrównując wynik na 1:1. Kibice Holandii w jednej sekundzie odżyli i zaczęli śpiewać triumfalne pieśni."

alt ta bramka trzeba zobaczyc. Van Nisterlooy zaprezentowal przy tym strzale umiejetnosci prawdziwego napastnika, ktory umie stralic z kazdej i w kazdej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak upieram sie ze szczescie dopisalo holendrom ale nie za ta bramka napastnika MU ale za to ze sedzia nie podyktowal karnego za ewidentne przewinienie gracza holensreskiego na napastniku niemiec (kopniecie w twarz ) :) Byloby 2:0 i mogloby byc inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 2 arcy-ciekawe mecze:

Hiszpania - Grecja

Portugalia - Rosja

 

Oj bedzie sie dzialo. Portugalia musi wygrac, podobnie jak Rosjanie. Grecja nawet remisujac ma niezle szanse aby wyjsc z grupy.

 

Moje typy:

H - G 3:2

P-R 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Hiszpania 0:2

Rosja - Portugalia 1:1

 

Przestałem wierzyć w Portugalię a Rosjanie są w stanie zagęścić pole tak jak Grecy.

 

TarpaN Worns był przy Nisterlooy'u. Błąd popełnił ten na L. i jemu van der Mayde odebrał piłke. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj meczy od drugiej połowy i to co zrobił vanNisterlooy (czy jak to tam się pisze) to poprostu :shock: jak to się musiał przy tym strzale nagimnastykować, nadal nie wiem jak on to zrobił, że trafił w piłke i jeszcze bramke strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje typy to :D

portugalia musi wygrac wiec od poczatku beda atakowac bramke rywali, mam nadzieje ze przyniesie to skutek :D

portugalia - rosja 2:0

 

hiszpania grecja 1:0

mysle ze hiszpania wygra ale skromnie i z wielkim trudem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TarpaN Worns był przy Nisterlooy'u. Błąd popełnił ten na L. i jemu van der Mayde odebrał piłke. :)

zaspany troche bylem :P

no to juz rozpoczynam oczekiwanie na dzisiejsze meczyki. oj bedzie sie dzailo :D :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak tak dalej pojdzie to portugalia sie spakuje i . ...porozchodza sie do domow ;/ . grecy juz mi graja na nerwach przydaloby sie zeby im ruscy napykali w ostatnim meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no - z daleka faktycznie mogło to wygladać jak celowe zatrzymanie pilki reką. W takiej sytuacji czerwona kartka byłaby słuszna. Zastanawiam sie, kiedy sędziowie dostaną możliwość ogladania powtórek w trakcie meczu? Mały LCD na reke załatwiłby sprawe, a jest to przecież możliwe technicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...