Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ja piedole co za po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e mistrzostwa !! <span style="color:red;">[ciach!]</span>i grecy gowno pokazali i wygrali takie cos mnie najbardziej w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia Jebac Grecje jebac :D :D

UPTADE :

A zabojady zasrane jeszcze ujebaly w siate w tajbreku(nie wiem jak sie to pisze) grrrrrr !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak cud sie zdarzył!!!!!!!!!!!!!!!! ŻABY DO DOMU..YEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Jakżesz sie ciesze.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grecja rozwali francje jak bum cyk bum (.................)

Heh stalo się tak jak mówiłem, a wtedy mówiłem wcale nie na żarty, poprostu dla mnie Francja w tych mistrzostwach beznadziejnie i tyle.....

 

Ps: Czechy rulezzzzzzzzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od pamietnych mistrzostw swiata ktorych to slimakozercy byli gospodarzami ich nie cierpialem i cieszyłem sie jak dziecko gdy niewyszli z grupyw korei i icesze sie i teraz BTW prololex "aniemówiłem " :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeee GRECJA :mrgreen:

 

 

 

Jutro jeszcze Holandia odpadnie i bedzie gitara :P

No way man!! :P, Oranje do boju!!! :> Go, Go!! To ostatnia drużyna, której kibicuje, oby przeszli dalej :>. Szwecja go home!!! :P.

Holandia mistrzem Europy bedzie :!:

 

A tak w ogole to podam wam moj rozwoj wydarzen :D ( po kilku browcach)

 

Jutro Holandia stoczy ciezki boj ze Szwecja - wygrany ;]

Pojutrze Czechy po rzutach karnych wygraja z Dania

 

i teraz mamy pary:

Portugalia - Holandia - Oranje zmiota gospodarzy z powierzchni planety

Grecja - Czechy - po dogrywce wygraja pepiki i zapewnia sobie final

 

I mamy final Czechy - Holandia - niech Bog zadecyduje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeee GRECJA :mrgreen:

 

 

 

Jutro jeszcze Holandia odpadnie i bedzie gitara :P

No way man!! :P, Oranje do boju!!! :> Go, Go!! To ostatnia drużyna, której kibicuje, oby przeszli dalej :>. Szwecja go home!!! :P.

Holandia mistrzem Europy bedzie :!:

 

A tak w ogole to podam wam moj rozwoj wydarzen :D ( po kilku browcach)

 

Jutro Holandia stoczy ciezki boj ze Szwecja - wygrany ;]

Pojutrze Czechy po rzutach karnych wygraja z Dania

 

i teraz mamy pary:

Portugalia - Holandia - Oranje zmiota gospodarzy z powierzchni planety

Grecja - Czechy - po dogrywce wygraja pepiki i zapewnia sobie final

 

I mamy final Czechy - Holandia - niech Bog zadecyduje :wink:

Widze, że w sie zgadzamy :) - mam dokładnie takie same typy :) Z tym, że wstrzymałbym się z prognozowaniem, że Czesi strzela w dogrywce itp. ;) Co do finału, to bede kibicował Czechom, ale IMO większe szanse ma Holandia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. se obejrzalem teraz spokojnie powtorke, i mialem watpliwosci czy to sa mistrzostwa swiata , Europy czy Afryki. Powod prosty: tylko czterech bialych Francuzow w podstawowej jedenasce :P Z drugiej strony nie widzialem ani jednego czarnego kibica Francuskiego :mrgreen:

 

Co do Holandii, boje sie ze moga nawet zagrac (moze i wygrac) ten turniej ;( Dlaczego? Bo do tej pory ZAWSZE :!: jak Holandia i Niemcy grali ze soba na wielkich turniejach (Mundial, Euro) to ktoras z tych druzyn grala w finale. Nie ma tym razem Niemcow, sa Holendrzy. Przypomne tylko rok MS: 1974, 1978, 1990 czy ME 1988, 1992.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Portugalia skończy w następnej rundzie. Pojadą ich gładziutko ORANJE ( którzy oczywiście spuszczą Szewcję :wink:). Carvahlo może tylko pomarzyć, że zatrzyma Van Nistelrooya. Z Owenem jakoś tam szło, bo w końcu niższy i mniej "fizyczny". A van Nistelrooy'owi, który jak nikt inny potrafi się zastawić nie sprosta. Portugalia ma wiele szczęścia na tych mistrzostwach, w końcu ściany sprzyjają gospodarzom. I niech ktoś mi tu powie,że Rui Costa stzreliłby tą bramkę , gdyby Neville się nie pośliznął.... :evil:

 

Dla mnie Czesi i Portugalia mogą jechac do domu. Nie lubię ich futbolu i mentalności. Oby tylko Dania stanęła na wysokości zadania i pjechała Pepiczków. Francja jest mi obojętna.

 

ORANJE, ORANJE, ORANJE :D

sory ale cholernie smieszy mnie/denerwuje takie gadanie przeciez to samo moge powiedziec ze owen jakby fartem niedostal pilki to tez by niestrzelil gola :|||| reszty nawet niechce mi ise komentowac bo powiedzialem juz wszystko wczesniej.

Święta Racja!! Po co pisać "a gdyby sie tamten nie poślizgnął to by ten nie strzelił..." itp..Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem!! Piłka to jest gra błędów i na tym to polega. Over. :?

Dżizas, czy Wy nie widzicie tej ironii 8O Chodziło mi o to, że ściany sprzyjają gospodarzom i Neville MUSIAŁ się pośliznąć, tak miało być ( przeznaczenie?).

 

Jak powiedziałem Francja mnie ni ziębi ni parzy toteż wcale się nie smucę z ich porażki, choć raczej to niepodzianka. Szkoda, że Grecy graja taki nudny i brzydki futbol. Wypada im jednak oddać zaszczyty.

 

A dziś do domu jedzie Szwecja :D Und3r i Biały, liczę na gorący doping z waszej strony dla ORANJE. Niech Św.van Nistelrooy będzie z Wami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Holandia tez ma kolorowy sklad. Nie chcemy takiego mistrza w Europie. W 1974 i 1978 byl jakis niebialy holender?

 

 

 

Mehow: dla mnie Arab to bialy w sumie, zreszta Lizarazu to Bask wiec taki Hiszpan jak Slasak w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]A dziś do domu jedzie Szwecja :D Und3r i Biały, liczę na gorący doping z waszej strony dla ORANJE. Niech Św.van Nistelrooy będzie z Wami!!!

I z Tobą też ;) :).

Ps: Już zakupiłem co tzreba aby doping wzmocnić :);).

Go, Go, Go Netherland, Holland, ORANJE!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałeś racje Michałku... straciłem duuużo kasy, nie swojej kasy :[

 

No, ale za to masz piękny zestaw po atrakcyjnej cenie :)

Już mi wszystko obojętne- niech wygra Dania i Szwecja, a finał - Dania - Grecja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze Francja do domu zmyka, ale z drugiej strony grecy prezentuja nieciekawa pilke :?

 

Idzis bardzo wierze ze los fancuzow podziela rowniez szwedzi :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najlepszy finał to Czechy:Holandia, chłopaki mają sobie wiele do wyjaśnienia. Chciałbym zobaczyć czy to był przypadek czy rzeczywiście pepiki są nr.one w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mecz już był i Czesi pokazali, kto jest dybeściak ;] . Ja jednak boję się, że nie wytrzymają tej presji faworytów. Albowiem urośli teraz do rangi zwycięsców. Chociaż z drugiej strony zawodnicy Czescy będą chcieli sięgnąć po puchar, gdyż dla takiego np. Nedveda, raczej nie będzie szansy za 4 lata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem - tak slucham tego komentatora i mam dwa dylematy ;-)

szwedzki napastnik - zalatan "ibrajmowicz"?! (nie nazywal sie on ibrahimovic?? - to wyklucza nazwanie go "ibrajmowiczem")

a jak jest z seedorfem - mowi sie tak jak pisza - "sedorf"/"sejdorf", czy "zejdorf"/"zedorf"??

Wiem, ze to niewielkie roznice, ale jak sie tak slucha poraz ktorys tam tego "ibrajmowicza", czy "sedorfa" (bo mi sie wydaje, ze to nie jest poprawnie, ale pewien nie jestem) to troche w "uszy kluje"...

UP.

A jak jest z Reizigerem - czyta sie "Raiciker" czy "Raiziger" ?? :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...