Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ZOBACZCIE ten przekret:

 

 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26296807

 

 

prosze moderów i adminów o nie usuwanie tego topica przez jakis czas. niech ludzie sobie zobacza.ps:wiem ze to ni ten dzial

Zdazaja sie takie matoły ;] Ale ja najchetniej kupilbym od niego ta grafe za te 1500zł on by mi ja przyslal..Jesli towar niebylby zgodny z opisem.. Pojechalbym tam i mu wyrwał głowę ;] Najlepsze rozwiazanie sytuacji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałek jest niezły. ale do mojego wyniku w 2k3 troche brakuje 3DMark Score 42222 3DMarks - wiecie z 3danalizerem:)

Game Tests

GT1 - Wings of Fury 245.8 fps

GT2 - Battle of Proxycon 392.5 fps

GT3 - Troll's Lair 301.9 fps

GT4 - Mother Nature 302.0 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałek jest niezły. ale do mojego wyniku w 2k3 troche brakuje 3DMark Score 42222 3DMarks - wiecie z 3danalizerem:)

Game Tests  

GT1 - Wings of Fury 245.8 fps  

GT2 - Battle of Proxycon 392.5 fps  

GT3 - Troll's Lair 301.9 fps  

GT4 - Mother Nature 302.0 fps

co za 3danalizer? czy sie nabijasz...

co do tematu. to szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją kupiłem. :cry: I mam 100 unktów. I co ja mam teraz zrobić? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: HEKTO LOL!

Plakac!!!! I kupic ode mnie :D, sprzedam Ci taniej jak chcesz, za 600 zl? :D

Dziękuję za wspomaganie LOLków. Chętnie kupię. Ja to nie wiem wg mnie to gość sobie jajca robi albo chciał komentarz od kumpla swojego zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam goscia podziwiam, kto za was wpadlby na taki magiczny pomyl, zarobi sobie i to niezle, Rispekt dla sprzedajacego, Pogarda dla kupujacego. Chyba ze swoim Trio 3d 4mb. zrobie tak samo. NUMER ROKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc w jego ślady postanowiłem wystawić na allegro moje P200MMX harcorowo zmodowane i podkręcone. Zmieniłem mu rozstaw nóżek na S478 dolutowałem 512 kb cashe`u i podkeciłem na 12000MHZ (12*1000) tylko nie wiem za ile go wystawić.

Gratis dodaję przejsćiówkę na PCI Express. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to aukcja dla jaj , nie wiem czym tu sie podniecac , kazdy odrazu o tym wie , tyle ciekawe czy allegro tez to zrozumie jak koles nie bedzie placil nie malej przeciez prowizji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...