Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale czy ty chcesz nam powiedziec, ze cos ci (cokolwiek!) nie odpowiada w modelu jazdy RBR'a?

 

Jesli tak, to od razu napisz czym jezdzisz i jak dlugo w realu i jakie masz doswiadczenie z rajdami- moze czegos sie nauczymy od "guru"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Przepraszam, ale czy ty chcesz nam powiedziec, ze cos ci (cokolwiek!) nie odpowiada w modelu jazdy RBR'a?

Ja mówię o fizyce nie modelu jazdy (to są 2 odimenne rzeczy). W rbr model jazdy jest perfekcyjny ale fizyka przeciętna (no sry ale jak walną w kamień to fura lata jak kartonik)

 

Jesli tak, to od razu napisz czym jezdzisz i jak dlugo w realu i jakie masz doswiadczenie z rajdami- moze czegos sie nauczymy od "guru"...

1210199[/snapback]

No ba jestem guru i padać mi na kolana :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy ty chcesz nam powiedziec, ze cos ci (cokolwiek!) nie odpowiada w modelu jazdy RBR'a?

 

Jesli tak, to od razu napisz czym jezdzisz i jak dlugo w realu i jakie masz doswiadczenie z rajdami- moze czegos sie nauczymy od "guru"...

1210199[/snapback]

Bedziesz sie sprzeczal z mlodym i gniewnym ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda

u mnie ta gierka wytrzymała całe pół godziny na hdd, bo uderzyłem w kamulec i zobaczyłem tego wyniki ;] (rbr)

colina 2 nic nie jest w stanie przebić;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dlugo czekalem na premiere colina 2005 i na to az w koncu sobie zagram... duzo czytalem na jego temat i wszyscy wszedzie pisali ze jest o niebo lepszy o wersji 3 i 4 wszystko mialo byc duzo bardziej realistyczne i ciekawsze...

 

gre zalatwilem zainstalowalem odpalilem i sie zalamalem jak zagralem - KOMPLETNE DNO czym nowsze czesci tym gorsze -co prawda grafika bylna nawet niezla ale to z tego jak gra nie nadaje sie do grania (takie jest moje zdanie) do colina juz sie zrazilem i nawet nie czekam na nowsze czesci bo tez beda kiepskie....

 

Natomiast zlatwilem sobie takze Xpand Rally - i to jest super gierka :D super grafika, dzwiek i realistyka - gra naprawde dobra i dosyc trudna w ktora naprawde warto zagrac jak ktos bardzo lubi sobie pojezdzic tak jak ja :) co prawda nei am takich nowych samochodow jak w colinie ale zato i tak sa ekstra...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwrc- sam sobie przeczysz. Model jazdy jest scisle powiazany z enginem fizycznym.

 

Co do "nierealnych" zachowan aut po zderzeniu... nawet w tym temacie (chyba) Kaeres dawal linki do filmikow obrazujacych jakie cyrki w powietrzu wyprawiaja bryczki po zderzeniu, nawet przy predkosciach ok 100km/h... przypomnij mi bo nie pamietam: ile kreciolow zrobil w powietrzu focus Martina po najechaniu na kamien (predkosc ok 130-140km/h)?

 

7-8??

 

No wlasnie.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda

u mnie ta gierka wytrzymała całe pół godziny na hdd, bo uderzyłem w kamulec i zobaczyłem tego wyniki ;] (rbr)

1210956[/snapback]

Ta gra oddziela chopaczkow od mezczyzn :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

kamilwrc- sam sobie przeczysz. Model jazdy jest scisle powiazany z enginem fizycznym.

 

Co do "nierealnych" zachowan aut po zderzeniu... nawet w tym temacie (chyba) Kaeres dawal linki do filmikow obrazujacych jakie cyrki w powietrzu wyprawiaja bryczki po zderzeniu, nawet przy predkosciach ok 100km/h... przypomnij mi bo nie pamietam: ile kreciolow zrobil w powietrzu focus Martina po najechaniu na kamien (predkosc ok 130-140km/h)?

 

7-8??

 

No wlasnie.

 

eot

1211098[/snapback]

Tzn. chodziło mi o auta podczas uderzeń (to ma pewien związek z fizyką).

A filmiki też widziałem, chyba R.I.P dał kiedyś czy ktoś gdy samochód odbijał się jak piłeczka. (rbr)

 

Ta gra oddziela chopaczkow od mezczyzn  :rolleyes:

1211168[/snapback]

Tak samo jak Operation Flashpoint i Delta Force (OFP jest lepsze i to dużo)

Ta gra oddziela chopaczkow od mezczyzn :P

 

Dobra EOT bo doszedłem do gier fpp od rajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra oddziela chopaczkow od mezczyzn  :rolleyes:

1211168[/snapback]

coś sugerujesz chłopcze ? :>>

sory, ale zadna scigałka nie jest w stanie odwzorować tego co czuje sie za kółkiem.

 

dlatego wole pobawić sie colinem , niz męczyc sztucznym rbr :]

 

ciekawe ilu z was dałoby sobie rade w wyzej wymienionym OF :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

kamil- mnie chodzilo o filmiki z REALA,, gdzie auta zachowuja sie jak w RBR... wystarczy siedziec w rajdach, wtedy nie bedzie cie to tak dziwic .

1211851[/snapback]

Ehh... w niektórych momentach zachowują się jak piłki, są to miejscowe niedopracowania. Do modelu jazdy nic nie mam :P chodzi mi tylko o kilka bugów. (powinienem tak na początku napisać)

BTW

Nie dziwię się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy wiecie że jednemu moze sie podobac RBR a drugiemu CMR5?

Co to w ogóle za gadka że to odróznia mezczyzn od chlopaczków - takie gadanie przypomina mi gadanie takich lamek:/ - no offence..

normalnie nie wiem.. w RBR nie gralem dlugo bo karta grafiki moja sucks.. colin bynajmniej u mnie jako tako chodzi..

Jeździłem w realu SUBARU imprezą, nawet dalem po gazie na bezdrożu, jak i na asfalcie ją wywinelem, grając w jakkąkolwiek gre, nie zaznam tego co siedząc wtedy w tej subaru.. chodzi o to, że ja lubie gry pokroju cmr5 (PC) i WRC2 na ps2 - oczywiscie gram na kierownicy... jest w niej zdeczka realizmu, ale bardziej są to arkadówki.. a RBR jest dla maniaków, którzy posiadają kierownice z trybem DFORCE, monitor 50cali i kino domowe o łącznej mocy 1000WATT.. taka prawda, ja w grze lubie zabawe ze szczyptą realizmu, bo powiedzmy sobie szczerze.. gdyby gra była realistyczna, byłaby całkiem niegrywalna.

pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paseq, zobacz moj watek o CMR04.

Zarzekalem sie, ze ta gra to najlepsze co mozna zrobic na PC w sprawie WRC.

Wiem teraz w jakim bledzie zylem.

Porownujac CMR04 do RBR jest sie o wiele blizej srodka ciezkosci niz CMR 2005 do CMR04.

Generalnie zawsze uwielbialem serie Colin McRae od cz. drugiej do czwartej. Pierwsza nie dala rady z moim ulubionym wtedy International rally, ktorego pozniej zastapila w moim rankingu ulubionych scigalek WRC, Rally Championship. Dopiero dwojka to zmienila.

Trojka podobala mi sie rowniez glownie ze wzgledu z braku laku i ze znudzila mi sie dwojka.

Jednka to co uswiadczylem w cz. 4 uswiadomilo mnie jakim kaszalotem jest cz. 3

Piata odslona wraca do ch** modelu cz. 3 wiec dla mnie to jest totalne nieporozumienie poniewaz ta najgorzej sie sprzedala i nie wiem o co tu chodzi.

Natomiast jezeli mowa przy okazji o RBR i modelu jazdy jak i o realizmie to co tu duzo mowic.

TA GRA ODDZIELA CHLOPACZKOW OD MEZCZYZN !

I nie mowie tutaj, ze nie jest mozliwe zeby sie nie podobala CMR 2005 czy inne zrecznosciowki.

Mnie sie podoba Cmr04 i RBR i nikomu nie bede wypominal, ze lubi co innego. Niech jedynie sie nie wypowiada w takim razie o kiepskim realizmie czy fizyce w RBR bo jezdzil Subarynka 150 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz pieprzenie że gra

 

"ODDZIELA CHLOPACZKOW OD MEZCZYZN !"

po prostu bosoko brzmi chłopaczku.....

bo od kiedy mężczyźnie grają sobie w gierki :>>>>>

 

tak jak ktoś wyżej napisał, takie gadanie to pisanie lamek, takich samych które twierdzą że CS wymiata , a ci co grają np w kłeja to lamy......

przykro mi......

 

 

ale robimy tu już offtopa , więc powiem ze 2005 jest taki sobie , ale i tak lepszy od 03 i 04;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RBR jest wlasnie tak cholernie grywalny bo jest realistyczny (do bolu- powozilem swoje dupsko na prawym w n-grupie juz n-razy ;] i swoje wiem. Ot co!).

 

Widze jednak, ze schodzimy juz na pogranicze dyskusji o gustach, co sensu nie ma...

 

Ja do tego topicu "wpadlem" tylko po to by sprostowac krzywe spojrzenie niektorych na fize w RBR. I juz mnie nie ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od cmr2005?? I tak bije na głowę xpand rally czy rbr!!!!!!!!!!!! :angry:

1213865[/snapback]

Chryste .... :blink: :mur:

 

To jak walka z wiatrakami :huh: :lol: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze że jednak niektórzy bardzo chcą zjechać cmr5 na maks.. co do tego.. ktos coś źle powie na RBR to od razu "NIE - glupi jestes nie znasz sie", ktos powie, CMR5 spoko - " NIE nie znasz sie".. ja gram w to co gram, bo mi sie podoba.. wiec nie musze rozpoznawac ironii.. po prostu nie rozumiem po co tyle szumu.. ja napisalem w tym temacie jako pierwszy od dluzszego czasu, i co sie porobilo? Grajcie w RBR i dajcie grać nam w CMR.. ja chcialem zapodawac ustawienia z graczami w tą gre.. ale chyba nic tu nie wypali.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma rzeczy idealnych.. btw.. kazdy gra w to co lubi... nad czym ty dyskutowac?

1216351[/snapback]

skoro nie ma nad czym dyskutować< to po co dyskutujesz?????? :mur: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie...ja mam cmr 2, cmr 2005 i xr i wiele innych rajdówek (bo jestem ich zagorzałym fanem) i każda mi się podoba. i dobrze jest! i niech dalej wychodzą! i będzie krytyka, i będą pochwały. oby tak dalej!!! pozdro :D :D :D :D :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< hmmmmmmmmmm...widział ktos z was pathe do cmr2005 :unsure:  :unsure:  :unsure:

1215800[/snapback]

Jak dla mnie cały cmr2005 jest jednym wielkim pathem, do poprzednich wydań. Wnosi mniejwięcej tyle zmian co przeciętna łatka+mały addonik. Gdyby bugbear tak potraktowało Rally Trophy to ver. 1.1 nazywała by się RT2 :lol:

Do samej gierki nic nie mam jeździ się miło, bezstresowo i efektownie, a o to w arcade chodzi, wygląda nieźle, brzmi tak sobie ale to kwestia gustu i co pewnie głównie przyczynia się do popularności serii do sterowania doskonale starcza klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od cmr2005?? I tak bije na głowę xpand rally czy rbr!!!!!!!!!!!! :angry:

1213865[/snapback]

Hahahahahaha dobre dobre lepszy model jazdy jest juz chyba w NFS U 2 :lol: :lol: .

Colin 05 to chala na maksa i tyle dalem jej wczoraj druga szanse przejechalem pol odcinka (dwa razy wiecej niz za pierwszym razem) i stwierdzilem ze niestety to nie dla mnie. A wystarczylo zrobic cos w stylu FlatOut (mowie o fizyce i uszkodzeniach oraz modelu jazdy - zreszta grafika tam tez jest ladniejsza) i byloby po sprawie. Colin nigdy nie byl symulatorem i nie bedzie tym bardziej po zalosnej czesci piatej - jedyny SYMULATOR rajdow na swiecie to RBR i tyle tak samo jak jedyny SYMULATOR wyscigow torowych to Toca 2. Jesli ktos sadzi inaczej to znaczy ze jeszce nie ma prawka :D

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...