Skocz do zawartości
solostaron

Rezerwuar do WC: skąd?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w topicu, przymierzam sie do zalozenia rezerwuaru do WC i w związu z tym mam pytanie go szanownego grona :)

Gdzie można takowy kupić? Poki co jestem nastawiony na rezerwuar z MCS 1 litrowy. Tyle ze troche odstrasza mnie cena :) Poszukuje więc czegoś równie ładnego, a za mniejsza kase :)

Z góry dzieki za wszelkie info. Acha na allegro patrze codziennie, ostatnio był, ale przegapiłem go :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli zostaje mcs, nie chce samoróbki, zalezy mi na estetyce, już niedługo zwoduje cały układ :)

DD maze4 na CPU, BIP, eheim 1048 :) Poki co tylko tyle, niedługo pewnie na GPU cos wsadze :)

Selfmade tez moze byc estetyczny - popatrz jak robili rezy inni uzytkownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffff, ja robie sam rez do 5,25 z plexi i powiem ci, ze jezeli chodiz o estetyke to jest na najwyzsyzm poziomi :) trzeba miec tylko troche cierpliwosci. ja osobiscie nie wydalbym na sam rez 100zl, wole sobie zrobic sam bede mial z tego satysfakcje i dokladnie taki jaki potrzebuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do estetyki to też dwóch lewych rąk nie mam, ale i tak uważam że nie ma to jak kupiony porządnie zrobiony rezerwuar.

Jak sadzisz czy nie szkoda mi wydać 100 na rezerwuar? Przeciez po to zalozylem ten topic zeby nie wydac tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem okazyjnie rezerwuar DangerDena, wczesniej mialem CFD i trzeba przyznac ze stoją na prawie tym samym poziomie, duzym plusem jak dla mnie w rezerwuarze DD jest iż ma zeszlifowane krawedzie. Wg mnie poprawia znacznie estetyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz pod pojeciem "malo funkcjonalny"?? nie skacze, nie spiewa i nie robi herbaty?? ja bylem bardzo zadowolony, ulatwia napelnianie ukladu i daje troche rezerwy cieplnej dla ukladu.

Nie dziwię się, że byłeś zadowolony, skoro Twój rezerwuar śpiewał i robił herbatę. ;)

 

Średnio ułatwia napełnianie, bo korek jest źle umieszczony i przez to ciężko się do niego dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...