Skocz do zawartości
shch00r

Orac3 skonczony...

Czy Orac3 Ci sie podoba?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Orac3 Ci sie podoba?

    • Tak
      53
    • Nie
      26


Rekomendowane odpowiedzi

... za bardzo jest w tej budzie napchane

I o to w tym wszystkich chodzi. Przecież tam w ogóle nie widać żadnych podzespołów to jest po prostu piękne. Mi się bardzo podoba. Jestem pełny podziwu dla konstruktora.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak na to patrze to az mi zal dupe sciska ze tak ladnie sie zaczynalo a tak dennie skonczylo :(

nasrane wszystkiego jak... hm.. ciezko przyrownac. wszystko b.szczegolowe , ale co z tego , jak widac wylacznie rurki od prysznica :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak na to patrze to az mi zal [gluteus maximus] sciska ze tak ladnie sie zaczynalo a tak dennie skonczylo :(

nasrane wszystkiego jak... hm.. ciezko przyrownac. wszystko b.szczegolowe , ale co z tego , jak widac wylacznie rurki od prysznica :|

dokladnie :(

a tak pieknie sie wszystko zaczynalo ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak po pierwsze jakbyśmy wykonywali tak profesjonalne zdjęcia dobrym sprzętem to tu co drugi by o wile elepiej wygladał niż w rzeczywistości.

 

Po drugie wykonanie świetne. Kolorystyka i samo wykonanie dobrane perfekcyjne.

 

No tylko spróbujcie teraz wymienić w tym gąszczu jakiś podzespół lub oddać dysk do serwisu to nim to zrobicie to wam gwarancja przepadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada.. Moim skromnym zdaniem mod powinien byc przede wszystkim

nie wchodzący w techniczne aspekty obudowy... tz. Nie szkodzący komputerowi, nie pogarszający jego sprawnosci.

Tam jest zerowy opływ powietrza... przeciez prócz procka, bridge`y i innych chipsetów chłodzonych przez WC jak widzę, jest kupa innych elementów którym się tez nalezy troszkę chłodzenia.

W zwykłym wc gdy nie ma kabli, im wystarczy to co mają..

ale tam to sie mu chyba te rurki od prysznica przetopią.. :/

 

Ogolnie piękne akcenty, ale ja bym poupychał do jednej rurki parę przewodów i by było juz mniej kabli ...

Co widzę:

- kale do pront panelu możnaby dać oddzielnie,

- kable od zasilania i taśm też..

ile to by dało miejsca.

Pozatym moja mał dygresja dla modojących..

 

Jaby wlozył te rurki z pcw w powycinane rurki metalowe i

powyginane by było bardziej "poukładane" to by było fajniej

(chodzi mi ze rurkę z pcw wkładamy w chromowaną rurkę metalową,

z powycinanymi gdzie niegdzie otworami by było widać "przrpływ płynów"..

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że wy wszyscy macie do tego podejście typowo wiejsko-polskie, już zaczynają się wątki, jak by to ktoś powsadzał wszystkow pcv, chyba najlepej taką od ścieków do tego użyć, i żeby było jeszcze napisane RET(D)MAN :?

 

ci którzy krytykują, że jest za ciasno w budzie mają kompleks braku sprzętu w budzie, kupili Big Towera, a trzymają 1 twardziela i 1 cd-ika :D - poprostu czysta zazdrość i nic więcej

 

mod jest pełen profesjonalizmu i wydaje mi się, że naszym "doświadczonym tunnigowcom" nie przypadnie do gustu, bo ukaże niski poziom modingu w Polsce, tak to własnie jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa 3 rodzaje modow kompa, jedne maja go troche upiekszyc co sie nie zawsze udaje, drugie maja poprawic jego dzialanie, a trzecie to mody tylko dla samej sztuki.

 

Nie wszystkim potrzebne sa co chwila coraz to nowsze czesci, niektorym zalezy tylko i wylacznie na wygladzie.

 

Uwazam ze mod jest swietny wrecz! Co z tego ze nie mozna nic wyciagnac, przeciarz kazdy wie ze nie o praktycznosc tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten pan dostał jakieś $$ za wykonanie tego moda ?

Jestem pełen uznania dla w/w moda, śledziłem jego postępy od początku, jednakże efekt końcowy jest... zaskakujący :?

 

Ocena 8=/10 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że wy wszyscy macie do tego podejście typowo wiejsko-polskie, już zaczynają się wątki, jak by to ktoś powsadzał wszystkow pcv, chyba najlepej taką od ścieków do tego użyć, i żeby było jeszcze napisane RET(D)MAN  :?  

 

ci którzy krytykują, że jest za ciasno w budzie mają kompleks braku sprzętu w budzie, kupili Big Towera, a trzymają 1 twardziela i 1 cd-ika :D - poprostu czysta zazdrość i nic więcej

 

mod jest pełen profesjonalizmu i wydaje mi się, że naszym "doświadczonym tunnigowcom" nie przypadnie do gustu, bo ukaże niski poziom modingu w Polsce, tak to własnie jest  :wink:

Misiu kolorowy, paliłeś coś? Jaki kompleks? Jaka Polska? Co ma Polska do tego, że temu czy owemu nie podobają się naćkane gęstawo rurki i tak dalej?

Profesjonalnie zrobione, siur. Wielki nakład sił i środków, siur. Ale dlaczego jeśli ktoś się skrzywi, to od razu zazdrosny wieśniak z Azji? Za proste by to było.

Mi nie przypadło do gustu, bo za gęsto w środku, innych uwag nie mam. I tyle, żadne tam niskie poziomy, tuningi, timingi czy inny syfilis pręgowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci którzy krytykują, że jest za ciasno w budzie mają kompleks braku sprzętu w budzie, kupili Big Towera, a trzymają 1 twardziela i 1 cd-ika  - poprostu czysta zazdrość i nic więcej

To jest baaardzo śmieszne :)

 

Jakbyś zrobił takiego moda to byś wiedział, że te owe pikne rurki razem będą ważą w oracu pewnie z 100 kg czy nawet więcej. Nie mam tu na myśli by obudowa była mobila, ale by ją postawić na biurku potrzeba albo wymontować części, postawić samą plexe na biruku i dopiero wsadzić reszte. Lub jakiś podnośnik or someshit like that wykąbinować. I wiem co mówie bo sam robiłem takie coś ale zrezygnowałem w ostateczności bo to było bezsensu.

 

Ten mod robił ogromne wrażenie na mnie z początku, jednak autor popełnił ten sam błąd co ja - napakował za dużo tego żelaznego badziewia, które zniszczyło cały efekt obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas - po twoim stylu pisania postów można dojść do wnosku, że ty chodzisz ciągle najarany

ja poprostu stwierdziłem fakt, poziom tunningu w Polsce jest niziuteńki, czasami zdarzają się profesjonalne przeróbki, ale naprawdę rzadko, poza tym taki modding nie służył funkcjonalność jak mniemam, tylko estetyce

jans - wnioskuję, że mu poprostu zadrościsz, widziałem twój "tjuning" rowerka i NO COMENT :? wiocha totalna

oczywiście bez obrazy, ale ludzie, którzy wykonują taką robotę nawet nie powinni się wypowiadać na temat profesjonalnego tuningu, podobnie jest z osobnikami ze stronki "wiejski tjuning.com" na której to autorzy jadą i tyrają przeróżne przeróbki aut (nie mając na to oczywiście pozwolenia - tzn. praw na zamieszczenie takowych zdjęć na swojej prymitywnej stronce), a jak właśne samochody przerabiają? :wink: tam to są dopiero szczyty, kompletny brak gustu

 

wniosek nasuwa się jeden - Orac'a projektował i wykonywał profesjonalista, a twoje teksty to poprostu gadka amatora :twisted: [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski wyciągasz co najmniej hmmm ... niecelne? Doprawdy, czemu ludzie przypisują mi tak niskie pobudki? To dlatego, że mieszkam na wsi czy może mam coś między zębami? :>

Czego niby mam mu zazdrościć? Mam swoje pudełko na komputer, dla mła najładniejsze na świecie, bo sam rzezałem i wiem, ile to potu i krwi kosztuje. A że nie rozpętałem histerii pół roku przed finiszem, nie użyłem złotych śrubek, rurek z pryszniców, profesjonalnych narzędzi i czterech wypłat - cóż, dla mnie to tylko pudełko na komputer, a nie Sens Życia czy też obiekt reprezentujący Polskę na Expo 2005 czy ile tam.

 

widziałem twój "tjuning" rowerka i NO COMENT  wiocha totalna

przeczytałem całego, co do zdania

dwa słowa: TJUNNING ZAPUPISTY :D

Przyznam, żem teraz nieco zdezorientowany :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem twój "tjuning" rowerka i NO COMENT  wiocha totalna

przeczytałem całego, co do zdania

dwa słowa: TJUNNING ZAPUPISTY :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

no to się ładnie sailence zbłaźnił... :wink:

 

a co do tematu - rzeczywiście ostatecznie w środku zrobiło się dość "ciasno", ale mimo to jestem pełen podziwu dla twórcy za włożoną w to pracę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha , sailence , bez obrazy ale WIELKI LOL dla ciebie/z ciebie.

 

dla ciebie tuning to pare katod , innych swiecidelek hę? bo tego brakowalo w rowerze jonasa.

a co do zazdrosci... BUAHAHA po raz kolejny. jedyne czego mu zazdroszcze to cierpliwosci i kasy na to co zrobil. aha , G-Gnome nie jest profesjonalista. to byl jego 1szy mod w zyciu nie wiem czy wiesz. a poza tym , widze ze nadawalbys sie na nastepnce hitlera , tudziez innego stalina. inne zdanie i juz be :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zbłaźniłem, a czytałeś poprzednie posty :?:  :twisted:

nie muszę...wystarczy to :

 

sailence napisał:

widziałem twój "tjuning" rowerka i NO COMENT wiocha totalna

 

sailence napisał:

przeczytałem całego, co do zdania

dwa słowa: TJUNNING ZAPUPISTY

 

EOT

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pozwolę wyrazić moje zdanie na temat Oraca 3.

 

Śledziłem jego przebieg i byłem bardzo ciekaw końcowego efektu.

Z reguły lubię takie mechaniczne i industrialne klimaty ala wiszące wszędzie kable ,pordzewiałe/pochromowane części lecz w tym przypadku jest to dla mnie przerost formy nad treścią. Nie o to chodzi, że totalnie mi nie odpowiada - po prostu Orac3 wygląda jak moja szafa , w której nie sprzątałem już ho ho...

G-gnome wykazał się wielką determinacją i przyłożył się do każdego szczegółu - fakt. Sama obudowa wykonana pięknie - fakt .Front panel wyszedł bardzo fajnie - fakt. Ale końcowy efekt zapchanej szafy mnie zawiódł. Gdyby te węże z przysznica były jakoś inaczej "zakomponowane" i gdyby przez nie przeświecała płyta główna to wyglądałoby to moim zdaniem o wiele lepiej.

Co ciekawe wiele osób ,które widziały tego moda stwierdzało ,że "ma w sobie coś z dresa" (o co tu dokładnie chodzi to mogę się jedynie domyślać ale i tak nie jestem pewien czy dobrze myślę )

 

 

Czyżby Sailence pretendował do tytułu "osławionego" AJDAHO ?

Może zawarli jakieś mroczne przymierze by cię pogrążyć Jonas ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...