Skocz do zawartości
Darius

vmody do rivy m64

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to mi by się terz przydał ten mod [takich rivek to już chba z 5 miałem...hyhy]- swoją drogą to karta ma brdzo ładny obraz... [lepszy niż mój wsześniejszy geforce 2 mx..] jak ktoś znajdzie i wykona takiego moda to niech to opisze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... A nie lepiej kupic cos nowszego, lepszego, niz bawic sie w V-mody? Przeciez taki mod na starej poczciwej Rivce nic nie da praktycznie :D. Ale ogolnie sam mialem taka karte od Creativa i naprawde jak dla mnie byla fajna a glownie ze wzgledu na jakosc obrazu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie sam mialem taka karte od Creativa i naprawde jak dla mnie byla fajna a glownie ze wzgledu na jakosc obrazu

Właśnie ze wzglądu na jakość obrazu ja mam a mode tak dla zabawy :D chce zrobic moda tak dla nabranie wprawy za jakiś czas zrobie moda na Moim Radku i pierwsze chciałbym spróbować na czegos podobnego na teńszej grafice....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał moda na połączenie jakichś scieżek na laminacie żeby zrobić szyne 128bit, bo mam pamięci L. :D

Widze, że kolega ładnie swoją kartę wykręcił hehe

Ja na swojej mam blok wodny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tych ustawieniach mam niecałe 1350pkt w 3dmarku2001 se. Jakby zrobić vmoda to by poszła spoko więcej, bo wieje na nią wentyl 80x80, i karta jest chłodna bo dmucha i na radiator i na pamięci. Ja podkręcam tylko na równe częstotliwości co 5Mhz, więc ani rdzeń na 170 ani pamięci na 195 już nie idą.

Zresztą i tak już szukam kupca na tą rive (50zł) bo zmieniam na radka 9550XT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja m64 kręcila się 115/115@160/172. Na tych ustawieniach chodzilą stabilnie. Co ciekawe 1 MHz więcej na pamięciach i BSOD przy przejsciu w 3D, spowodowany przez jeden z plików sterowników(na kazdych sterach).

Karta miala ładną jakośc obrazu w 2D. Praktycznie identyczną jak na FX'ie którego mam teraz, z tym ze rivie obraz wyglądał gorzej w wysokich rozdzielczosciach(powyzej 1280).

Na ustawieniach takich jako podałem wyzej, 256 Mb ram i duronie 1393 mialem 1180 3DMarków 2001se.

A tu zdjęcie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... A nie lepiej kupic cos nowszego, lepszego, niz bawic sie w V-mody? Przeciez taki mod na starej poczciwej Rivce nic nie da praktycznie :D. Ale ogolnie sam mialem taka karte od Creativa i naprawde jak dla mnie byla fajna a glownie ze wzgledu na jakosc obrazu :D

Vmod na Rivce ma tą zaletę, że spalenie karty za 50zł jest mniej bolesne niż spalenie nowego Radka. Chętnie bym potrenował na mojej starej Rivce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko ze takiego moda mozesz opracować ewentualnie sam bo jest tyle modeli M64 że żaden uniwersalny schemat sie nie sprawdza. Poza tym sam wiele szukałem na sieci i niestety poza zapytaniami dotyczącymi tego moda nie znalazłem nic konkretnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją kręciłe na 165/190 i chodził bez problmów i maiał tylko mały radiatorek na rdznieu. Firma pine. Dostałem ją podczas sprzedazy moijch głózników 70zł plus rivka :D opąłcało sie bo to byłu samsungi 2,1 ale te 200W rms. Sprawa rpobienia 128 bit bardzo interesujaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na allegro chodziły te samsungi po 80 zł góra i raczej ta basówkja 30 w niemaiała :D . a kupno creativuv inspire 5100 i sb live 5,1 głóśniki miały być zepsute :D ale nie były za 60 zł to jak super deal i zdzierstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją kręciłe na 165/190 i chodził bez problmów i maiał tylko mały radiatorek na rdznieu. Firma pine. Dostałem ją podczas sprzedazy moijch głózników 70zł plus rivka :D opąłcało sie bo to byłu samsungi 2,1 ale te 200W rms. Sprawa rpobienia 128 bit bardzo interesujaca :D

na 128 bit nie ma szans - no niby jak ograniczenia sprzętowe przeskoczysz??? Przeciez jak by się w rivkach dało to i w choćby w fx5200 też i wielu wielu innych kartach. Pomyślcie troszkę logicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ale też mi sie wydeje troche niemorzliwe w sumie te kostki jeżeli sa 64 bit to niemorzliwe ale jeżeli biosem ograniczyli to morzliwe albo scieżkami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...