Skocz do zawartości
Chaos

----- Tradycja Tweaka .. KLAWIATURA vs MLOTEK -----

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys musial sie zapakowac razem z bratem do malucha to bys sie tez pozbywal balastu :)

wszystko niemal przywiazane do dachu :) reszta do srodka :) (czytaj komp)

 

dajemy tak rade co rok ;] ubaw po pachy ...

KRS: tam polowa guzikow wyleciala .. ;] najladniej sie rozsypywaly lecac przez okno i potem uderzajac o asfalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego sie spodziewacie po fotce robionej w nocy w ciemnosci z 3 pietra ... macie widac slabe monitory .. ja mam mocno sciemniony ale widze tam malucha i klawe .. wieczorem sobie looknijcie na porzedniej stronie jest link do duzej foty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tmy to nie problem ... mam troche ziomkow co maja internet .. tudzież kobieta ma net ..

ale tak wpasc i przegladnac forum raz na jakis czas to nei to samo jak codzienny rytuał przegladania ;]

a wogole ktos bedzie za mną tęsknił? :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :> :> :> żartuję, mordka :> co my bez Ciebie zrobimy :] ale pomyśl ile jest do zniszczenia przez wakacje:

Chaos vs płot

Chaos vs samochód kolegi

i punkt programu :>

Chaos vs Fido :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego malacza?? ja na tej fotce widze tylko zielony punkt :/

no Niemiec, ja też widzę zielony punkt... osochosi ?

Za dużo przed ekranem :wink:

 

 

Rozumiem, że klawa to przed sekcją był trup ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak chcecie panowie to mozemy powrocic do naszej tradycji :] troche padnietego sprzetu mi sie uzbieralo w tym nawet cos na kt600 sie znajdzie :] Aparat jest, nerwowy tez ostatnio jestem... to jak? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh pamietam jakie to kiedys wywolalo emocje na Tweak'u, od zachwytu po ostre joby (bo krytyką tego nazwać raczej nie można było). No ale cóż ja poradzę, jeżeli taka tego idea, że kompletnie niczemu to nie służy, a wszyscy to oglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dzieki tym recenzjom tu przywedrowalem; jestem calkowicie za wznowieneim tych testow; tylk onalezy opracowac okreslona procedure badawacza :> np: sprzet po pierwszym ciosie, drugim, trzeci i tak dalej... i tu prosze mi porownac athlona fx53 i p4 3..4ghz EE :D ktory wiecej wytrzyma :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...