Skocz do zawartości
BiAłY

Konkurs na Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osob ktore wygraly w konkursie tweak.pl a sponsorem byl barwkomp.

 

Dostaliscie juz jakis kontakt(maila)?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnei dzisiaj o godzinei 10 obudzil listonosz i kazal podpisac kwitek po czym wreczyl mi paczuszke oklejona tasma pc-cooler.com.pl i w srodku byl zalmanek 6500b.

 

moze jest ktos chetny na ta zabawke?? nawetn nie otwieralem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit...

 

Tyle ze wiem od MKa11, ze panowie z abita zrobia cokolwiek dopiero 23-25 lipca... podobno kolo siedzi sobie gdzies za granica i odpoczywa ;) on sobie odpoczywa a ja juz paznokcie zjadlem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest 20 i koniec następnego konkursu, więc dawajcie wyniki ;).

No wlasnie, konkurs powinien sie skonczyc wczoraj, a tu caly czas mozna jeszcze odpowiadac. :? My juz chcemy wyniki :twisted:

Spokojnie... i tak beda liczyly sie odpowiedzi wyslane do 19. A na wyniki pewnie przyjdzie nam poczekac jeszcze kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest 20 i koniec następnego konkursu, więc dawajcie wyniki ;).

No wlasnie, konkurs powinien sie skonczyc wczoraj, a tu caly czas mozna jeszcze odpowiadac. :? My juz chcemy wyniki :twisted:

Spokojnie... i tak beda liczyly sie odpowiedzi wyslane do 19. A na wyniki pewnie przyjdzie nam poczekac jeszcze kilka dni...

Hehe, sezon wakacyjno - urlopowy w pelni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...