Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co zrobić, żeby utrzymać MAX detali, i żeby gra i filmiki nie skakała?

 

W tej chwili mam wszystko na max, tylko Shadows na Very Low, ale poza tym wygląda przyzwoicie i chodzi spoko, tylko czasem troche przytnie.

 

Zastanawiam sie, czy jest coś co można obniżyć, żeby zyskać na płynnościm a nie tracić na grafice (tak jak z tymi cieniami).

 

No i co ustawić w SETUP'ie? Może coś włączyć? Coś wyłączyć?

 

Mam ustawione: 1024x768, Fullscene antialiasing OFF, 32 Bity, (Tripple Buffering i Vertical synchronization nie włączone) Texture quality Compressed (może by tak True Color?)

 

Myślicie, że da sie coś wycisnąć jeszcze z grafiki w grze? Tak, żeby nie chodziło jakoś potwornie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trautenberg to juz normalnie jezdzil po ulicach w misji 20 !!! Taka czerwona bryka sportowa, latwo rozpoznasz... poza tym ma niezlego kopa!!! A jezeli nie wiesz jak ja dostac... to w chyba w 18 misji jak zajezdzales do Lucasa Bertoniego on ci pozwalal skroic taka furke. (a moze to byla juz 19 misja???). Nie pamietam... w kazdym badz razie w 20 misji ona juz jezdzi po drogach i to b. czesto. GL w znajdowaniu!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver fletchera to ja miałem już po przejściu wszystkich misji a całą resztę którą nie dostałeś po przejściu kampanii musisz zapracować jeżdżąc w free ride extreme ja już mam wszystkie z wyjatkiem jednego  :(

Mam juz dawno za soba 20 podstawowych misji (wraz z pobocznymi w warsztacie samochodowym) podobnie tryb extreme i Silver Fletchera nie ma, znajomy ma ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak jak wyzej Alerik napisal... idziesz za wagonem, leci cut scenka... wpadasz do srodka niszczysz wszystkich... na koncu jest cwaniak z karabinkiem, jemu tez robisz pare dziur, i end ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Otóz jestem w misji w której zadaniem jest zabić brata morello. No i powyżynałem wszystkich kolesi w porcie, i nie wiem jak dostać sie do hangaru w ktrórym ukrył się cel. Domyślam się ,ze trzeba zrobić coś pokąbinować z lokomotywą i torami ale ustawiałem je a nie wiem jak odpalić lokomotywe. Prosze Was o pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym rużni się free ride extrime od zwykłego i kiedy się pojawia (zabiłam Morello )

 

muj rekord to około 185 na moście poza miastem (nie daleko startowego miejsca -lay by) acha na torze było coś koło 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Free Ride eXtreme masz do wykonania następne paręnaście (ok.17-18) misji, po każdej misji zdobywasz bonusowy samochód. Najczęsciej są to lekkie potworki o ogromnych silnikach, którymi bez problemu można śmigać powyżej 200 km/h. Wczoraj pobiłem swój własny rekord:

 

Samochód: Crazy Horse

 

Prędkość: powyżej 240 km/h (osiągnąłem tą prędkość, licznik więcej nie pokazywał, ale jeszcze przez chwilę się rozpędzałem, samochód ma w statystykach napisane, że wyciąga 250+ km/h)

 

Free Ride eXtreme pojawia się jak przejdziesz całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, ze najwieksza rozpedzalnia jest jadac od samego konca ulicy, na ktorej przedluzeniu jest guliano bridge (tak to sie nazywalo?) i potem skreca sie lekko w lewo i ciagniemy az do konca... w sumie niezle da sie dac czadu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mapke z zaznaczonymi kolesiami którzy dają misje i po co wam opis :?: sciągnijcie mapke i jazda :lol: niema tam czegoś do czego potrzebny by był opis i chociarz misje te nie są łatwe (trza być niezłym kierowcą) to wszystko jest do przejścia :lol: a jeżeli ktoś nie ma mapki to "pomoże mu latarnia". :pozdrówki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mapke z zaznaczonymi kolesiami którzy dają misje i po co wam opis :?: sciągnijcie mapke i jazda :lol: niema tam czegoś do czego potrzebny by był opis i chociarz misje te nie są łatwe (trza być niezłym kierowcą) to wszystko jest do przejścia :lol:  a jeżeli ktoś nie ma mapki to "pomoże mu latarnia".                :pozdrówki:

Dla niewtajemniczonych latarnia jest w drodzę do Oak Hill od strony Oakwood. Masz do niej wejść. Tak nawiasem mówiąc myślałem że tylko ja to odkryłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że w grze jest wątek erotyczny :)

Nie powiem wam gdzie dokładnie ale kazdy kto przeszedel gre to szybko znajdzie.

W misji gdzie trzeba było zabic Morelo i Tommy Gun sie zacioł twojemu koledze.Odpal teraz freeride i pojedz w to miejsce.Za budynkiem zejdz na plaze i skieruj sie w lewo.Będzie duży napis "censored" wejdz do wody i bedziesz mial panienke przykuta do słupa :)

Niesety nic więcej.

A może i lepiej w końcu jak ktos chce sie pobawic to nie musi gry Mafii odpalać.

Jak ktoś znajdzie jeszcze coś podobnego to niech da znać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że w grze jest wątek erotyczny :)

Nie powiem wam gdzie dokładnie ale kazdy kto przeszedel gre to szybko znajdzie.

W misji gdzie trzeba było zabic Morelo i Tommy Gun sie zacioł twojemu koledze.Odpal teraz freeride i pojedz w to miejsce.Za budynkiem zejdz na plaze i skieruj sie w lewo.Będzie duży napis "censored" wejdz do wody i bedziesz mial panienke przykuta do słupa :)

Niesety nic więcej.

A może i lepiej w końcu jak ktos chce sie pobawic to nie musi gry Mafii odpalać.

Jak ktoś znajdzie jeszcze coś podobnego to niech da znać .

Jeżeli ktoś przeszedł gre i freeRide to MUSI wiedziec gdzie to jest bo tam trza bylo misje zrobic (uratować tą laske od potwora:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że w grze jest wątek erotyczny :)

Nie powiem wam gdzie dokładnie ale kazdy kto przeszedel gre to szybko znajdzie.

W misji gdzie trzeba było zabic Morelo i Tommy Gun sie zacioł twojemu koledze.Odpal teraz freeride i pojedz w to miejsce.Za budynkiem zejdz na plaze i skieruj sie w lewo.Będzie duży napis "censored" wejdz do wody i bedziesz mial panienke przykuta do słupa :)

Niesety nic więcej.

A może i lepiej w końcu jak ktos chce sie pobawic to nie musi gry Mafii odpalać.

Jak ktoś znajdzie jeszcze coś podobnego to niech da znać .

Jeżeli ktoś przeszedł gre i freeRide to MUSI wiedziec gdzie to jest bo tam trza bylo misje zrobic (uratować tą laske od potwora:lol:

Apropo tej misji.Właśnie do niej doszedłem i mam problem.Dojeżdżam na miejsce bez problemu ale za Chiny tego potwora nie moge zabic.A mam pump-actiona,magnuma,Tomsona.Walilem wszędzie gdzie popadnie.Prubowalem nawet dostac sie do laski ale gdy jestem tuz nad nia i chcę wskoczyć do niej to wpadam na niewidzialna sciane.Waliłem też z broni w sznur który ją więzi.

Ludzie co tam trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem chyba na Angielskiej stronie Mafii, że w grze są ukryte różne pojazdy takie jak: motor, Nissan Primera, Monster Trucky. Może ktoś wie gdzie są ukryte?

 

Podejrzewam, że to nie są ukryte samochody, tylko po prostu dodane. Do GTA 3 też można dodać np. malucha. Niestety motor będzie na pewno jeździł tak jak samochód, bo będzie to tylko podmianka wyglądu. Mafia nie ma standardowo motocykli i na pewno nie pojeździsz nim tak jak w Vice City, bo fizyka nie będzie dostosowana do motocykli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na stronie potwierdzili że są takowe wozy, i za jakiś czas podadzą gdzie je znaleść. Wydaje mi się że będzie to polegało na tym, np: Strzel w szybe hotelu z Colta 12 razy, podejść do niego zaje.... kijem, a o obok otrzorzą się drzwi to garażu i "łala" nowy Nissan Priemera. Co do motoru to chodzi o taki motor po wojeny, niech nikt sobie nie wyobraża że poszaleje sobie Suzuki :( Oto link do tej strony: http://www.mafiaworld.co.uk/mafia/main.sht...042745981,28670,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam Czesi kręcą. Najpierw mówili że patch będzie z multiplayerem. Później zdementowali plotki, a teraz szykują jakiś porządny patch który dodaje jakieś nowe misję. Ja tam teraz gram w Mafię na modzie który zmienia całą gre na lata 70`. Niezły odjazd! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...