Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Most of you are wondering what our Mafia Multiplayer 2007 build will contain, here is a list of features that our “alpha” build will contain.

 

- Driving (Basic driving, no drive by, passengers are synced though)

- Shooting (On foot, no car)

- Walking/Running

- Scoreboard

- Server Browser (MAYBE)

- The player limit is still undecided, we will probably head for 100 players for the test.

- Chat

- The basic stuff, no fancy things

 

ONE LAST THING, CAR COLLISIONS ARE NOT SYNCED.

You have to understand that this what we can give you before 2008. Some of you may be disappointed as you have been hoping for more, some of you may be extremely happy with that.

czyli drive-by jeszcze nie ma ale pozabijać się można :D jak tylko wyjdzie wbijamy na jakiś serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wpasniała gierka. ja kupiłem ją nawet oryginalną tuz po premierze to troszke wydałem ale nie załuje. wspaniała gra i bardzie realistyczne w pewnych momentach trzeba się troche potrudzic bo to nie jest Lomax:) kilka najlepszych tytułów gier to : GTA MAFIA MAX PAYNE TWIERDZA FIFA HEROES no i niektóre cześci need for speed oraz cod battlefield i medal of honor:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Mafia zawsze mi się dobrze kojarzyła. Super grafika, klimat i w ogóle. Ale to było kiedyś ;) Ostatnio ponownie włączyłem tą grę i czar prysł, grafika jak na dzisiejsze czasy była tragiczna ;) Podobnie było z MP. Stwierdziłem zatem, że przy takich grach lepiej żyć wspomnieniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to faktycznie na dzisiejsze czasy już tragedia ale jest to jedyna gra przy której mi to nie przeszkadza.

AAx6 i AFx16 do tego nowe tekstury ulic oraz chodników i można sobie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We’re sorry, we can’t make the release

Due to exams taking up almost all December and happy days of Christmas with our families and friends, we’re just currently unable to make the deadline (as many feared). Not everything is synced like we wanted it to be, and the thing we needed most, namely “respawning” has not been found by any of us. How many days it is going to take to get this, is unknown, and impossible to “guess”, like we’ve learned before.

 

So we’re truly sorry we couldn’t make this release. There is currently a list of things that is not done yet, that we all think are crucial to a good multiplayer game and experience that holds the release back. Sorry.

 

And it was of course, very stupid to promise a release like this.

 

Happy holidays (what is left of it anyways),

MafiaMP Team

czyli, naobiecywali dać wersję alfa mmp przed 2008 (jutro), a tu nagle post z nikad na stronce, zaluje, ze zaglosowalem na nich na stronce z modami

 

zagłosowalem na cos - co nie istnieje :I

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh stranded widzialem jak to powiedziales w komentarzach :)

A tak nam obiecywali, przypuszczalem ze tak bedzie. Mieli 32 miejsce a powinni nawet sie nie zakwalifikowac <_<

Jak przeczytalem ten news to sie nie zdziwilem :/

 

P.S: Co to Drive-By? :D

Edytowane przez Sebcia2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ :/

MAFIĘ mam zainstalowaną na HDD od dłuższeeego czasu.

Oczywiście nie miałem jej zamiaru w ogóle kasować ale ostatnio żyłem tym właśnie modem.

Coś mi się zdaje, że legendy MAFII nikt nie przywróci do życia i to jej chyba wyjdzie na najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh właśnie po x latach przeszedłem poraz kolejny mafie. Mimo iż dziś grafika nie zachwyca tak jak kiedyś, klimat i fabuła nadrabia ;) Pozostaje tylko czekać na kolejną cześć, bo widze, że nici z MP <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu, napiszę tutaj. :)

 

Otóż miał ktoś do czynienia z modem do Mafii, pt. Modern Mod 2.0? Na sprzęcie z sygnaturki gierka dość mocno ścina i ciężko się tak gra. Da się coś zrobić pomijając ustawiania grafiki, czy po prostu taki już jest ten mod?

 

Czekam na odpowiedzi oraz propozycje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam kolejny HIT z gier. Czekam na M2 i chyba sobie powrócę do M1 bo w nowe gry jakoś mi sie za bardzo nie chce grać.

Mafia - klim i wszystko. I jeszcze extreme free ride. Gdzie tam GTA do Mafii jeżeli chodzi o klimat i o misje (a sam jestem fanem gta ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieśmiertelne chinatown :D

jadąc autem z tą muzyką w tle można było poczuć ten klimat, również zamierzam przejść Mafię jeszcze raz

podobały mi się wszystkie GTA, jednak Mafii nie mogą dorównać, można odnieść wrażenie, jakby oglądało się dobry film (pomijając kwestię graficzną, która jednak wyprzedziła wszystko co było wydane w tamtych czasach [wymaganiami również]).

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to dla mnie gra nr1 forever. Ech nie mogę się dwójeczki doczekać. Już się na nią przygotowałem i obejrzałem goodfellas. ;-)

ja mam nadzieję, ze kartą graficzną rownież jestem przygotowany na ten tytuł :D Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zainstalowałem niedawno mafię :) Pierwsze odpalenie wszystko na max i po odpaleniu lekkie rozczarowanie. Jak by mnie ktoś 5min wcześniej zapytał to pamiętałem grafikę w Mafii jak w FarCry2 :lol2: Ale nie o to chodzi w mafii.Przełamałem się i gram. Gram,gram a grafika coraz lepsza :D Misja na farmie w deszczu to kosmos :) Zainstalowałem też pierwszy raz wersję PL z napisami i fabuła jeszcze lepsza jak pamiętałem.W gtaIV pograłem kilka godzin i siedzi na dysku nie wiem po co. A i zainstalowałem ostatnio commandos 2 :) giera też ponadczasowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie a są jakieś mody na grafe w Mafii1 ? Albo jakieś mody multiplayer ? ;). Musze jechać do kumpla bo mu pożyczyłem taką wypasioną wersje mafii (pamiętam za 99 zł ale była wypasiona jak za taką cenę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie a są jakieś mody na grafe w Mafii1 ? Albo jakieś mody multiplayer ? ;). Musze jechać do kumpla bo mu pożyczyłem taką wypasioną wersje mafii (pamiętam za 99 zł ale była wypasiona jak za taką cenę).

http://boris-vorontsov.narod.ru/ss_mafia_en.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...