Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

pocahontas mozesz dac jakies namiary na ten modd bo jestem ciekaw jak to wyglada i jak sie gra:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

tak wiec mowisz ze nie bedzie tego multiplayera:((((((((((((((((( szkoda bo z checia bysmy sobie z kolesiami na sieci pograli:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego moda podrzucił mi qumpel. Byłem na stronie Mafii i tam pisze że znów coś z nim robią. Poczekamy zobaczymy. Jak już sobie ściągniesz to zobacz jakie odlotowe Taxówki. Wracając do multiplayera, w tym nowym patchu który ma wyjść, będzie też multiplayer!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! Multiplayer w mafii to będzie kompletny niewypał ( jeżeli z tym patchem to prawda).

 

 

NIEWYPAŁ!!!!???!!!! Chłopie, chyba blusa nie czujesz. Niby grasz z 8 kumplami, teamy są 2, po czterech gości. Wszyscy pakują się do samochodów, i zaczyna się wielki pościg po ulicach Lost Heaven. Nawzajem prójecie do siebie Tommy Gun`ów. Policja Was ściaga. Jeden z gangsterów wyskakuje z samochodu, a znad przeciwka rozjeżdża go tramwaj!!! Pościg trwa... jeden z wozów wyprzedza drugiego, zajeżdża mu drogę, i walą z shootgun`ów. I ty gadasz że to będzie nie wypał, wypluj te słowa!!! :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam nastepujący problem z grą MAFIA. Wszystko jest ok, oprocz 1 dosyc

waznego szczegoly, otóż w filmikach pomiedzy misjami slysze muzyke, dzwieki-

wszystko OPRÓCZ glosow postaci- rozmów. Czyzbym nie mial jakiegos kodeka?

Tym bardziej jest to zastanawiajace, ze wczesniej mialem system W98 i tego

problemu nie bylo (teraz jest wXP).

dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Wesolych Świat!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentnie wina jakiegos kodeka. Robia te divx w wersjach 5.xx juz, nimo kodeki, xivd, itp - nie wiem po co to wszystko skoro na 3.11 pieknie wsio dzialalo. Poinstalujesz i narobi ci takiego bajzlu, ze nie chca gry potem dobrze chodzic :(

To samo mialem z gra NOLF2. Radze znalezc jakis patch albo odinstalowac gre (wraz z wpisem do rejestru - save se gdzie zapisz) i to samo z kazdym kodekiem zrob. Zainstaluj jeszcze raz gre ale bez zadnego kodeka. Jak bedzie dzialac gra poprawnie to zacznij po kolei instalowac kodeki po jednym. Sprawdzaj w grze czy nie przyniosl nie porzadanego efektu i bedziesz przynajmniej wiedzial ktory to kodek robi takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie, ze znam ja na pamiec, a tu taka niespodzianka! zazwyczaj, gdy w trzeciej misji mowil cos o szopie nie obchodzilo mnie to... a tu dzis gram w ta misje i nagle otwieram szope, a tam blyszczacy falconer, ktorym moge pojechac w droge powrotna... wyjedzam (przed wykonaniem zadania) patrze, a tu paulie za kolkiem 8O i jedzie do baru 8O zrobilem wiec zadanie i wracam do baru, widze pauliego (co mnie zdziwilo mial 96 hp zamiast 100) :? ale nagle moje watpliwosci zostaly rozwiane - patrze na jego auto - zmaskarowane - :) gdy podszedlem do ralpha ten mowi, ze zreperowal te "cudo" (co przywiozlem) i zaczyna sie rozmowa na jego temat, a pozniej standart - pokaz jak otworzyc bolta b... mafia jest cool :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie, ze znam ja na pamiec, a tu taka niespodzianka! zazwyczaj, gdy w trzeciej misji mowil cos o szopie nie obchodzilo mnie to... a tu dzis gram w ta misje i nagle otwieram szope, a tam blyszczacy falconer, ktorym moge pojechac w droge powrotna... wyjedzam (przed wykonaniem zadania) patrze, a tu paulie za kolkiem  8O i jedzie do baru  8O zrobilem wiec zadanie i wracam do baru, widze pauliego (co mnie zdziwilo mial 96 hp zamiast 100) :? ale nagle moje watpliwosci zostaly rozwiane - patrze na jego auto - zmaskarowane -  :) gdy podszedlem do ralpha ten mowi, ze zreperowal te "cudo" (co przywiozlem) i zaczyna sie rozmowa na jego temat, a pozniej standart - pokaz jak otworzyc bolta b... mafia jest cool :D

Nie zabardzo wiem o co chodzi ?

Zaraz na poczatku gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o misje, gdzie trzeba zniszczyc auta na tylach baru morello - poczatek gry

gram chwile dluzej i odkrylem cos jeszcze lepszego - w misji "motel clarka" w toalecie mozna cos ciekawego zrobic... co? popatrzcie na screeny nizej

http://dafury.webpark.pl/1.jpg

http://dafury.webpark.pl/2.jpg

http://dafury.webpark.pl/3.jpg

http://dafury.webpark.pl/4.jpg

http://dafury.webpark.pl/5.jpg

http://dafury.webpark.pl/6.jpg

http://dafury.webpark.pl/7.jpg

http://dafury.webpark.pl/8.jpg

 

screeny nizej nalezy traktowac jaka "wariacje" z mojej strony :)

http://dafury.webpark.pl/9.jpg

http://dafury.webpark.pl/10.jpg

http://dafury.webpark.pl/11.jpg

 

-----

co do tego moda - jest niezly, ale jak dla mnie bez rewelacji (tez sie na niego napalalem...) a tu tylko poprawnie.... nie wiem jak nowa wersja...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ja ostro sie teraz zagrywam.

A przechodze ta gre calkiem inaczej niz zazwyczaj.

Po skonczonej misji nie jade odrazu do Baru Salieriego/Lucasa Bertone tylko jezdze sobie po miescie.

Wczesniej nie zauwazalem wielu rzeczy bo po prostu przechodzilem gre, teraz w nia gram bardzo szczegolowo. Sledze kazde slowo (wczesniej oczywiscie wiedzialem o co chodzi w fabule i ogolnie w gadkach ale jakos szczegolnie sie nie skupialem) i sie podniecam tymi niesamowitymi dialogami.

Bylem w takich miejscach, ze sie zdziwilem, ze takowe istnieja w tej grze (przechodzilem ja juz 3 czy 4 razy).

Ahh, wiele moglbym pisac, praktycznie caly czas o tej grze.

Kurcze na stronach funklubowych ludzie pisza ksiazki o niej (przynajmniej prologi).

Piekny swiat i najlepszy klimat wszechczasow i do dzisiaj piekna grafika (nie chodzi o wielkosc tekstur ale o ich dobor oraz dobor kolorow, nie mowiac o stworzonych figurach z ktorych zostalo stworzone miasto).

A dzwieki....do dzisiaj niewiele gier ja przebija.

 

PS. fajnie sie gra w oryginal gdy mamy rozlozona mape Lost Heaven na biurku przed soba i jezdzimy bez TAB (no czasami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres o jakich miejscach mówisz ? :>

 

co do twojego postu to sie zgadzam w 100 % , najbardziej klimatyczna gra wszech czasów, najwspanialsza muzyka i "udzwiękonie" , tej gry jeszcze nic nie przebiło .

 

 

I Love Mafia :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres o jakich miejscach mówisz ? :>

O zakamarkach, o drogach poza miasto, o podworkach gdzie koty w nocy mialcza, gdzie rozmowy w domach sluchac w dzielnicy robotniczej.

Albo na budowie jakie swietne odglosy pilowania, tluczenia mlotkiem.

Rowniez znalazlem taka fajna miejscowke zaraz pod mostem jak sie jedzie od lotniska odrazu w prawo (na mapie w lewo) w strone ChinaTown (prowadzi tam nowy most, ktory na poczaktu jest w budowie). Ta miejscowka to jakby miejsce spaceru, sporo ludzi tam chodzi w dzien i przez taki drewniany mostek trzeba przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

China, China, ChinaTown. This is Chine Town ;]]]

 

Muzyczka z tej dzielnicy. Gustowna, zreszta jak kazdy kawalek w Mafii

No wlasnie to czyni z tej gry najbardziej klimatyczna gre wszechczasow.

Jezeli o muzyczke chodzi to lubie jeszcze ta gdy jest jakas wartka akcja (vide w burdelu) lub ta gdy rozmawiam z Don Salieri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam muzyke z menu i kończąca mafie (like of fire ) niestety rempublika nawala to nie wrzuce :|

 

 

 

jak juz tak zachwalamy mafie pod niebiosa to dodam ze ma najpiękniejsze menu spośród wszystkich gier w jakie było mi dane grać ;] cudo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam muzyke z menu i kończąca mafie (like of fire ) niestety rempublika nawala to nie wrzuce :|

 

 

 

jak juz tak zachwalamy mafie pod niebiosa to dodam ze ma najpiękniejsze menu spośród wszystkich gier w jakie było mi dane grać ;]   cudo !

No to ja jeszcze dodam, ze jeszcze zadne intro nie wywolalo i nadal wywoluje na mnie takich emocji. Czest sobie je po prostu puszczam bo jest genialne.

:D:D:D

Akurat wczoraj przechodzilem dwie misje gdzie sa najlepiej pokazane strzelaniny w historii gier. Misja z ochrona Salieriego (ta cut-scenka przejdzie do historii gier komputerowych, 4 mafiozow staja i nagle ognia we wszystko co sie rusza aby tylko dopasc przeciwnika)

Dołączona grafika

 

A druga to jadka na parkingu w sprawie whisky.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam caly soundtrack z Mafii i baaardzo czesto sobie zapuszam cos z tego, chociaz mafie przeszedlem jakies poltora roku temu, w szczegolnosci trzy utwory

0240. Vladimir Simunek - [Mafia - The City Of Lost Heaven #03] Fate [2:54]

 

0241. Vladimir Simunek - [Mafia - The City Of Lost Heaven #04] Sorrow and Church [1:47]

 

0238. Vladimir Simunek - [Mafia - The City Of Lost Heaven #01] Main Theme [3:13]

 

Fate to jest ta muzyczka z konca mafii, az sie lezka kreci bo to bylo najlepsze zakonczenie gry jakie kiedykolwiek widzialem i pewnie zobacze.

Oby wiecej takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ogromnego babola w tej grze :(

 

Misja Smietanka do kawy (Creame la creame - chyba).

Biore samochod sportowy (dwuosobowy), i tylko JA jade na akcje pod teatr, gonie pozniej Morello, az do lotniska.

Gdy sie dojezdza do lotniska to nastepuje load nowego levela (pewnie ulatwienie, ze jak cos nie wyjdzie zeby nie jezdzic znow przez pol miasta).

Patrze, a obok mnie siedzi Paulie !

OK mysle, niech juz to przejdzie widocznie nie dalo sie tego ominac scenariuszem. Ale co potem ?

To juz wogole HIT.

Postaralem sie aby Morello jechal w strone mostu a nie na lotnisko.

Udalo mi sie i sie okazuje, ze gdy oni wisza na krawedzia a moja bryka podjezdza to na cut-scence pokazane jest wnetrze mojego samochodu z dachem (zapomnialem przypomniec, ze samochod sportowy nie posiada dachu - ten co sobie zwinalem przed 2 misjami), a w tym samochodzie JA, PAULIE I SAM !! ??

Totalnie zdebialem gdy samochod pokazany znow z zewnatrz byl tym, ktorym jechalem i tylko z Pauliem.

Juz polany ze smiechu ale akcja sie rozgrywa i zepchnelismy tych cieci.

I dalej juz cut-scenka jak podchodza do krawedzi i rozmawiaja JA, PAULIE I SAM.

Niezle co ?

 

Jeszcze sprawdze ta misje i puszcze Morello na lotnisko. Pewnie to samo bedzie

 

Myslicie, ze jakis patch to eliminuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe , nie zauważyłem tego wczeniej :|

 

 

wczesniej grałem na wersji 1.0 i tego nie zauwazyłem , na wersji 1.1 równiez , teraz gram na 1.2 ale jeszcze nie doszedłem do tego momentu. ale taki babol to i tak nic w porównaniu do bugów w serii GTA :twisted: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac teraz naprawde dobre gry... zeby przechodzic ktorys raz i przezywac to wszystko od poczatku.. i to po jakim czasie od wyjscia gry... ehhh zeby wiecej takich tytulow.

Mafie przeszedlem 1 raz (całą) i jeden raz instalowalem lecz nie skonczylem... ale nie ma co najlepiej bylo za pierwszysm razem :D

Mafia to legendarna gra... Klasyk poprostu...

I'm lovin it ;)

 

P.S. Mi sie chyba najbardziej podobala misja w kościele... Spokojny pogrzeb a tu nagle cala rodzina Cie goni... klimat rozp... :oops: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe , nie zauważyłem tego wczeniej :|

 

 

wczesniej grałem na wersji 1.0 i tego nie zauwazyłem , na wersji 1.1 równiez , teraz gram na 1.2 ale jeszcze nie doszedłem do tego momentu. ale taki babol to i tak nic w porównaniu do bugów w serii GTA :twisted: :P

Ja dopiero za tym razem (chyba 5) chcialem sprobowac pojechac 2-osobowym samochodem bo sie zastanawialem wlasnie jak bedzie rozwiazana sprawa tych rozmow po wykonanej robocie (a wiedzialem, ze rozmawiaja w trzech).

Aha, jeszcze jeden motyw jaki zauwazylem.

W misji wczesniejszej gdzie probujemy zabic Sergio (brata Morello) chodzi o podmisje podlozenia bomby pod jego samochod.

Zatrzymalem sie za jego samochodem i podszedlem podlozyc bombe.

Gdy to uczynilem wlaczyla sie cut-scenka, w ktorej Tommy odpala fakje czekajac na tok wydarzen.

Wszystko byloby OK gdyby na cut-scence nie okazalo sie nagle, ze jestem po przeciwnej stronie ulicy z zaparkowanym tam samochodem :P

Czyli akcje swoje a cut-scenki swoje.

No ale nie umniejsza to tej grze w zadnym stopniu. Legenda sie wybacza i nawet takie babole przejda do historii jako te najbardziej charakterystyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te "babole" z innym miejscem zaparkowania samochodu a innym połozeniem w czasie cut scenki to chyba norma , juz podczas 1 misji (gdy uciekamy taksówką z Pouli'm i Sam'em przed ludzmi Morello) gry podjezdzamy samochodem pod Salieri Bar od strony tunelu a na cut scenc podjezdza od strony dzielnicy robotniczej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie, wiele rzeczy jest na http://www.mafia.tpp.pl

Ta stronka daje rady :)

Czesto po forach o tematyce MAFII sa ciekawe rzeczy.

Na MAFIA PAGE rowniez.

 

PS. Ukonczylem po raz piaty MAFIE.

Jedyna gra, ktora znow przezywalem jak za drugim, trzecim i czwartym razem (bo oczywiscie do pierwszego razu nic sie nie da porownac :P ).

Tym razem juz nie zniknie z mojego HDD.

Extreame bedzie przestrzelony na wylot !

Ida swieta, ja mam urlop wiec na brak czasu nie bede narzekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma go.

Powstawal ale nie powstal. Moze go ktos dokonczy ale watpie.

Nawet w 2cz. nie bedzie multi najprawdopodobniej.

 

UPDATE.

Doslownie po napisaniu poprzedniej wiadomosci o watpliwosci dokonczenia multi znalazlem takie cos. Ukazalo sie doslownie dzisiaj !

 

http://multi.mafiamods.com/modules.php?nam...ews&new_topic=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...