Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

a co w grach znaczy np . icon_smile3.gif v-sync antrisopy (riddick) i w texturach jak sie wybiera np co jest najwysze treinelar belinear jakos tak icon_razz.gif

hEJKA kolego to"treinelar belinear" jakos tekstur najlepsze sa trilinear gorsze bilinear a najlepszy jest antrostopic.

Ja giere przeszedlem cos w 3 dni ale nie gralem non stop zajebista jest !! Najlepsza w jaka gralem a gralem w hl2 i inne nowosci. Muzyka w niej rzadzi nie slyszalem lepszej procz mgs3 ;P Przeszedlem ja 4 razy raz nawet w nie caly dzien ;P na hardzie;P zajefana jest daje 11/10!!;P

pozdro oby byl riddick 2!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszedł jakiś patch do tej gry? Mam spore problemy z dźwiękiem. Nie mam muzyki, bardzo często dźwięku z przednich głośników ...

1424224[/snapback]

tez mam SB Live 24bit ale dzwiek mi chodzi idealnie :) tak ze moze cos masz nie tak ze sterownikami albo systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą gierke przebiegłem w 2 dni ;) ale ostro sie grało, oj ostro. Jazda sie zaczela dopiero jak dostaje sie oczy :D

1423045[/snapback]

heh dokladnie :) pamietam jak gdzies w polowie gry, szedlem bez zadnej broni, wszystkich rozwalalem rekoma, a pozniej jak sie wrocilem troszeczke to zobaczylem ze na podlodze lezy pistolecik elektryczny hehheh troszke sie wqrzylem ale z drugiej stronki bylem z siebie dumny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzie jak wam chadza riddick bo mi na tym sprzecie co w podpisie ledwo ciagnie na 800x600 aax2 i af -na polowie ustawione i mam ledwo co 25 klatek nie mowiac o kanalach z tymi dwellersami to juz idzie 18-22 klatek a i gram bez cieni :cry:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak nie chial grac! na 9550 nie ma efektpow gry bo mam na testy ja przez pare dni jak spowrotem wlozylem 6600gt to wtedy dopiero jest jakosc obrazu:D

plynnosci nie testowealem niestet, poniewaz artykul napsialem przed otrzymaniem tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pisz glupot ze radek 9550 nie wyswietla efektow co te gt6600 moze te cale shadery ale i tak o dupe je roztrzaskac jak spowalniaja gre strasznie a radki 9.0 directx obsluguja i wsystko to samo a te cale ultra shadow czy cos olac. Wiec nie pisz glupot poprostu nie kazdy ma tyle kasy zeby kupic sprzet kazdy kto ma super piec powienien szanowac nawet takich co maja pentium 133mhz 64 ramu i gf2 a nie jechac rowno.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne ludzie z różniastych zakątków tego kraju różne rzeczy piszą :)

na temat tej Gry

 

Ta gra poprostu potrzebuje grafy z ośmioma potokami i tyle

taki Radek 9800pro to minimum do przyjemnej gry w max detalach

Ludzie jak wy dajecie AntyAliasing na grafach z 4 potokami to chyba coś z wami nie tak :/

przecież jest w cholere testów w necie , jak na różnych grafach chopdzi

Riddick wystarczy poszukac a nie wierzyć różnego rodzaju "szarlatanom"

którym na grafie 4potokowej Riddick chodzi płynnie

w max detalach w 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pozyczyl mi te gre. Zaczynam instalowac pierwsza cd, i wyskakuje blad CRCCHECKFAIL ... i nie da sie nic zrobić. O co hasa?

1424810[/snapback]

prawdopodobnie płytka uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magx2k

 

kolega gra na creative ti4600 na maxa 1024x768 no tylko te shader mode 1.1 bez aa i af i powiem ze nawet mu to pieknie chodzi

1424671[/snapback]

zgadza sie, mam karte wykrecona nieco wiecej jak Ti 4600 i potwierdzam 1024x768 max det chodzi bardzo ładnie a takiej roznicy miedzy shaderami to nawet nie widac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

gra jest zajebista dla mnie lepsza nawet od FAR CRY! chodzi mi na 1280x1024 full detale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skibson, sprobuj softmodow opartych na 5.4 catalystach.

Przy nich AAx2 i AFx8 to betka dla R9500Pro

Mysle, ze bez dodatkowego wypasu w postaci AA i AF bedziesz mogl pograc w full det. na 1024x768 plynnie.

 

Mysle rowniez, ze na Ti4200 ladnie wykreconym lub na Ti4600 ta gra musi ladnie chodzic tylko, ze z PS 1.1

Mam jednak porownanie PS 1.4 z PS 2.0 i ciesze sie, ze zmienilem grafe na tania dx9 z zajeb**** mozliwosciami nawet na dzisiejsze gry.

 

A R9800pro to do rozdz. 1600x1200 z AAx6 i AFx16. Bo z normalnymi ustawieniami (normalne to takie na ktore stac 90% smiertelnikow) to da sie grac na grafie za 300 pln.

Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skibson, sprobuj softmodow opartych na 5.4 catalystach.

Przy nich AAx2 i AFx8 to betka dla R9500Pro

Mysle, ze bez dodatkowego wypasu w postaci AA i AF bedziesz mogl pograc w full det. na 1024x768 plynnie.

 

Mysle rowniez, ze na Ti4200 ladnie wykreconym lub na Ti4600 ta gra musi ladnie chodzic tylko, ze z PS 1.1

Mam jednak porownanie PS 1.4 z PS 2.0 i ciesze sie, ze zmienilem grafe na tania dx9 z zajeb**** mozliwosciami nawet na dzisiejsze gry.

 

A R9800pro to do rozdz. 1600x1200 z AAx6 i AFx16. Bo z normalnymi ustawieniami (normalne to takie na ktore stac 90% smiertelnikow) to da sie grac na grafie za 300 pln.

Pa

1425020[/snapback]

 

mozesz zapodac jakies skriny i roznice miedzy ps 1.1 v 1.4 v 2.0 :> bo mnei to ciekawi:)

 

P.S na grafie jakz podpisu w full det 1024 chodzi ladnie :) czasem zdarza sie zgrzytniecie do ~20fps , zwykle 30fpsow jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie płytka uszkodzona

Itachi

 

a zawartosc plyty da sie skopiowac

Zrzucilem z dysku kolegi 5 plikow ISO. Czyzby zle sie zrzucilo? Troche dziwne.. Wrzucam w alkohola, wszystko pieknie, autostart, pojawia sie menu i zaczynam instalacje. Gdy dochodzi do zrzucania pliku "INTRO.OGG" wywala mi ten blad.

 

EDIT: Nagralem *.iso na cd. Nic nie dalo :mur:

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shader mode: 1.1

 

1425115[/snapback]

Akurat na tych screenach malo widac roznice miedzy 2.0 a 2.0++ - bo najwieksza roznica jest w bardziej skomplikowanych sytuacjach -np. kiedy widac strzelajaca postac. Zaraz postaram sie zrobic jakiesz szkriny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki - co prawda nie ja robilem te szkriny ale sie nadadza.

Zwroccie uwage na oswietlenie tego zolnieza na pierwszym planie i nawet na sposob oswietlenia lufy karabinu riddicka.

2.0

2.0++

 

EDIT: no i oczywiscie same cienie - ladne miekkie i puszyste :wink:

No ale w riddicku wlaczenie tej opcji 2.0++ jest nieoplacalne z powodu kilkukrotnego spadku wydajnosci

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

magx2k

 

kolega gra na creative ti4600 na maxa 1024x768 no tylko te shader mode 1.1 bez aa i af i powiem ze nawet mu to pieknie chodzi

1424671[/snapback]

A to ciekawe.Mi w 1024 skacze a karte mam prawie 2x szybsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie jest to roznica na miare PS 0.5 -> PS 1.1 ale w akcji jednak znaczna.

W domku postaram sie co bardziej charakterystyczne roznice uchwycic poniewaz z tych screenow nic prawie nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie jest to roznica na miare PS 0.5 -> PS 1.1 ale w akcji jednak znaczna.

W domku postaram sie co bardziej charakterystyczne roznice uchwycic poniewaz z tych screenow nic prawie nie wynika.

1425383[/snapback]

Jak to nic nie wynika? Jeden jest ladniejszy i tyle. Co chcesz zeby jeszcze z tego wyniklo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exec

 

akurat na tych dwoch screenach nie widac znacznej roznicy inne ujecia

1425657[/snapback]

jak to inne ujecia? to samo tylko jedno jest pol sekudny pozniej od drugiego. powieksz te screeny do naturalnej wielkosci i porownaj zolnieza na pierwszym i drugim screenie i powiedz mi ze nie ma roznicy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exec

 

poczekaj zrobie nowe

 

ok mam

 

Shader mode: 2.0

 

http://img238.echo.cx/img238/4323/sbzengin...132937738kj.jpg

 

Shader mode: 2.0++

 

http://img111.echo.cx/img111/1686/sbzengin...132956814au.jpg

 

jak widac roznicy niema w wygladzie zolnierzy tylko cieniowania sie zmieniaja

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne ludzie  z  różniastych zakątków  tego  kraju  różne  rzeczy  piszą  :)

na temat  tej  Gry

 

Ta  gra  poprostu potrzebuje  grafy  z  ośmioma  potokami i tyle

taki Radek 9800pro  to minimum do przyjemnej gry  w  max  detalach

Ludzie  jak wy dajecie  AntyAliasing  na  grafach  z  4 potokami to chyba coś z wami nie tak  :/

przecież  jest  w cholere  testów w necie  , jak na  różnych grafach  chopdzi

Riddick  wystarczy  poszukac  a nie  wierzyć różnego rodzaju  "szarlatanom"

którym na  grafie  4potokowej  Riddick  chodzi  płynnie

w max detalach  w  1024x768

1424596[/snapback]

Dziwne że mi właśnie w takich ustawieniach chodzi...Bez AA,V sync i PS.1.4 :blink: :blink: :blink: To chyba raczej z tobą jest coś nie tak... :-| :blink:

 

PS.Mam takie pytanko:Da się rowalić te roboty?? :-P Wiecie jestem początkujący i wpakowałem w niego ze 5 magazynków z maszynówki i robot dalej wymiata :-P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie chodzi czy szybsza czy wolniejsza,ale skacze tak czy tak,a propo - wyszedl ten patch na resety i blue screeny (tak jak u mnie po 15 min grania mimo,ze ja skonczyklem ale ciagle resetowalem kompa) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...