Skocz do zawartości
malarz84

dobre (nowsze) FPP - co polecacie ?!!

Rekomendowane odpowiedzi

mialem okzazje pograc w painkillera ale zupelnie nie przypadl mi do gustu (wykonanie i klimat - bardzo dobry ) ..... hardcor z kazdej stronym, po jakims czasie stalo sie to dla mnie monotonne i odstawilem ten tytul ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jeszcze na jakie tytuly czekam jesli chodzi o fpp ... moim numerem 1 jest S.T.A.L.K.E.R screeany sa niesamowite tak jak klimat ... !!

Ja wyczekuje Ghost Recon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez troszke gralem (w szkole na lekcji) w rtcw:et mielismy nedzne karty graficznie wiec zadnej przyjemnosci z tego nie czerpalem:))) w przeciwienstwie do ut tournament , gra stara ale ma to COŚ ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczekuje Ghost Recon 2.

A ja czekam na DN Forever :P :twisted: ;)

 

 

malarz84: grafa ET nie powala ;) ale tu chodzi o klimacik , zreszta lepiej jest gdy multi nie ma zajefajnej grafy ;) tylko bardziej prosta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje "rcube" .... niema to jak (multi) q3 albo ut z rozdzialka na minimum i detalami na low ...

 

jakis czas temu gralem troszke w UT:2004 i musze przyznac ze zrobil na mnie pozytywne wrazenie ..... nie wcczulem sie na maxa i nie ciolem na detalach :D (to juuz chyba nie te czasy, juz nie trzeba zmieniac rozdzielczosci zeby mozan bylo plynnie pograc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje "rcube" .... niema to jak (multi) q3 albo ut z rozdzialka na minimum i detalami na low ...

Efektywne to jest - rozdziałka wysoka, detale postaci max, detale tekstur postaci max, a pozostałe rzeczy na low, sciany, podłoga itp, wtedy 1) jest szybko 2) przeciwnika dobrze widać i się w trawie nie ukryje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...