Skocz do zawartości
szogo

Starcraft + BroodWar

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie Starcraft nigdy do gustu nie przypadl, niejako dla zasady przeszedlem pare misji i wywalilem - po rozkosznych chwilach z Total Annihilation Starcraft wniosl mi tylko niesmak... :?

 

Pozdr...

Ale wiesz że są tylko 2 gry na świecie w które w każdej sekundzie online gra conajmniej 20 tyś osób?

Counter-Strike

oraz

StarCraft:Brood War

A ile osób gra w TA?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że są tylko 2 gry na świecie w które w każdej sekundzie online gra conajmniej 20 tyś osób?

Counter-Strike

oraz

StarCraft:Brood War

A ile osób gra w TA?

Pozdrawiam

w normalnego starcrafta podejzewam ze gra podobna ilosc ludzi:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veangaence -czy ciebie POPIE*DOLILO????

z takim tematem na TOPIC?????

Ty chyba już ku*wa masz STARCRAFTA zamiast muzgu !!!

.... no i witaj w klubie . w SC gram od momentu powstania aż do nie dawna (2 miechy temu przestałem).

A teraz tym pie*dolonym topikiem przypomniałeś mi o tej grze i znów się zacznie 4-5 godzin dziennie, na BN , w kafejce, lub chociaż z bratem w domu po lanie.... :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft był, jest i zawsze bedzi dla mnie najlepszym[najbardziej grywalnym] RTSem!!! Grałem juz w wiele innych strategii... i poprostu do starcrafta wracam i wracam a tamte przejde, pogram trohe w skirmisha, i nie przeżyją przy mnie dłużej niż 1-2 miesiące...a w stara grałem ok roku z przerwami ofc ;)... i jakbym mial stalke to pewnie bym pogrywal... bo swojego czasu na netcrafcie grałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

serwer wypisyje mi komunikat "your internet conection is not processing UDP packets throught port 6112"

jestem podłączony drogą radiową do 2meg łącza na którym działa obecnie 80 użytkowników

jeżeli jesteście w stanie to napiszcie o co chodzi w miarę dokładnie i czy można z tym coś zrobią

podobne broblemy mam z innymi serwerami tylko wypisuje inny numer portu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcrafcik .... ehhh nie no spoxsio gra RTS wszechczasów. Ludzie popatrzcie tylko ile ta giereczka ma latek a nadal sie trzyma na rynku , no jak dla mnie to jeden z najlepszych gier tego typu na neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...