Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

fudii z góry :lol:

 

vinylshakerz - one night in bangkok

disco boy - for you

benassi bros - make me feel

global deejays - sanfrancisco

 

etc :) moze potem cos napisze jeszce :) nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie uwazam ze najlepszy jest Tiesto :) i to lekko mam cala gromadke secikow,video setow, koncercik, kawalkow, mixow......... wszystko jest kozak ale cos niewidze o in search of sunrise 4 :( wie ktos cos na ten temat? bardzo bylbym wdzieczny... ogolnie ciezkie brzmienia tez spoko :) moze mniej troche ostatnio ale za swoich czasow dobrzy byli Warmduscher, Derb, Asys, Blutoniumboy, Lady Dana tez dawala rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest kozak ale cos niewidze o in search of sunrise 4 :( wie ktos cos na ten temat? bardzo bylbym wdzieczny...

1478046[/snapback]

Eee... o ISoS4 rozmawialismy ze 2-3 str wczesniej.

A jesli chcesz zassac, to www.zehir.net Tylko konieczna jest rejstracja wczesniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapuscilem sobie seta Cox`a z 2004, jakies 60minutek... i znow sie podjaralem Jego muza :D

Ma ktos moze Jego sety?? Lub namiary na takowe:> Byłbym wdzieczy za podanie <cmok>

 

Takie ładne brzmienie... az mnie ciarki po plerach przechodza ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASOT 199 is out

 

Tracklisting:01. Tilt - New Day02. Way Out West - Don't Forget Me (Way Out Wests Dustbiter Remix)03. Gareth Emery and Jon O'Bir - Bouncebackability (Mind Remix)04. Niklas Harding pres Arcane - Ice Beach05. ID06. Menno De Jong - Tundra w/ Motorcycle - Around You (Accapella) [Tune Of The Week]07. Above & Beyond feat Andy Moor - Air For Life08. Exalted - Cavity09. Markus Schulz feat Departure - Without You Near10. Solarstone - Release (Zehavi & Rand Remix)11. ID12. ID13. Armin Van Buuren - Serenity (Signum Remix)14. Ton TB - Static Bullet15. ID16. Jochen Miller - India17. Sunblind - Believe (Ark In The Sky Dub Mix)18. ID19. Rank 1 - Top Gear20. ID21. Kenny Hayes - Daybreaker (Signum Remix)

Macie jakieś wieści co Armin szykuje za tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fudii

 

1. Alan Braxe - Intro

2. Silverstone- if i had a choice

3. silicone Soul - right on

4. Deepswing- in the music

5. Horny United- Crazy Paris aka Paris latina

6..Alexkid- nightlines - uwielbiam w nocy słuchać

. The tabledancers- san salvador

7. Ad Finem - if you fall (chilled mix)

8. Dr. Kucho- Belmondo Rules

9. Heller&Ohlen - round and round mix

10. Colours- guitar track silicone soul dub mix

11. Hatiras - house ain't giving up

12. Antoine Clamaran- do the funk

13. Circulation - limited

14. Dj Gregory - Elle

15. Junior Jack - my feeling

16. Kid Creme - everybody's flying

17. Gus Gus- David Mixy (przewodnia pisoenka FTv)

18. Pussy 2000 - it's gonna be allright

19. Sebastian Ingrosso - body beat

20. Mylo - in my arms (king unique remix)

22. Thick Dick - touch the sky mixy

 

Jak lubi spokojny house(ale nie progresywny) to zajebisty jest essential mix king unique. Sie nie sprecyzowałeś o jaki house chodzi wiec troche pomieszałem.

 

Sprawdź stronke www.vinylcharts.net jak masz excela to połax po archiwum notowań można czasami znaleźć fajne rzeczy tylko ze to jest raczej tylko funky house

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Wczorajszy ASOT był gruby. Ciekawe co za tydzień, ponoć ASOT 200 live @ Museumplein Amsterdam Pool Party - no to czekamy do czwartku

 

Tracklista : 1. Tilt - New Day (Boom Jinx Break mix) (Lost Language)2. Way Out West - Don't forget Me (Dustbiter remix) (Distinctive)3. Gareth Emery & Jon O Bir - Bouncebackability (Five AM)4. Niklas Harding pres. Arcane - Ice Beach (Cold Harbour)5. Opticane - Valley Cruiser (White)6. TUNE OF THE WEEK: Menno De Jong - Tundra (Fierce Dub) (Intuition/Fundamental)7. Above & Beyond with Andy Moor - Air for Life (Anjunabeats)8. Exalted - Cavity (Somatic Sense)9. Markus Schulz ft. Departure - Without you Near (Gabriel & Dresdenremix)(Coldharbour)10. SolarStone - Release (Zehavi & Rand remix) (Deep Blue)11. Sayla - Majestic (Arizona vs Passiva remix) (Dedicated)12. Alex Gold - Back from A Break (Better Days) (Xtravaganza)13. Armin van Buuren feat. Jan Vayne - Serenity (Signum remix) (Armind)14. Ton TB - Static Bullit (Blackhole)15. Sami S - Oasis (Chemical records)16. Jochen Miller - India (Miller dub) (Be Yourself)17. Sunblind - Believe (Arc in the Sky dub) (Chemical records)18. Abel Ramos - Aquarius (Dj Spoke remix) (PSR)19. Rank1 - TopGear (Be Yourself)20. Ozgur Can - Changed (Gabriel & Dresden remix) (Organised Nature)21. Kenny Hayes - Daybreaker (Signum instrumental) (Turbulence)

btw. turzol może byśmy się jakoś ugadali na Wszystkie ASOT-y ? nagranie + wysłanie ? bądz inna możliwość ? Pisz pi x drzwi - tam wyjdzie tego ponad 15 GB ? wszystkie do ASOT 162 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie

 

Co tak jakos malo piszecie?

 

Tydzien mnie nie ma a tutaj tak malo napisane, myslalem ze sobie chociaz w tej kafei poczytam.

 

no nic jestem strasznie do tylu ale juz nie dlugo bede w domu wiec sobvie wszystko do sciciagam ;]

 

mam nadziej ze warto bedzie a niedlugo juz sensation !

 

pozdawiam i niech tRANCE bnedzie z wami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również piszę się na to! :) Jakby co to mam nagrywarke i mogę pomóc w rozprowadzeniu ASOTów.

Może ktoś będzie tak miły i mi zrobi w ten sposób prezent na moje dzisiejsze urodziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..najlepszego :-)

 

no chyba że ktoś może zorganizować serwerek ftp z 30gb miejsca :-D

trzeba najpierw kogoś kto ma wszystkie lub prawie wszystkie asoty na dysku w sensownych bitratach najlepiej z cue,, potem wspólnie doszlifujemy tę kolekcję :-) a potem się to to rozprowadzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Naprawdę moglibyśmy się ugadać jeżeli chodzi o ASOT-y... z tego co wiem to Turzol ma wszystkie hehe nie chce się przyznać :wink: w kazdym bądz razie, też jestem za tym, wypalarka DVD jest, kompakty są, teraz tylko ktoś kto posiada wszystkie, bądz możnaby kompletować od kilku osób...hmm najgorzej jest zacząć. Proponuje być w kontakcie jeżeli chodzi o tą kwestie, jakieś GG bądz tlen....co wy na to ? :rolleyes:

 

ps

 

wiem że są prawie wszystkie w dbrych bitrejtach na djmixes2k, tylko niskie ratio oznacza że nie moge sciągnać 30 GB. ale można by to podzielic na kilka osób i wtedy się wymienić. No koledzy bo się nakrecilem na ASOT-y mam zajafke :wink:

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od 000-199 jak już pisałem niedawno. Nie dla każdego jest part II czyli Non Stop In The Mix :cry:

 

Na hdd posiadam od 000-054 oraz 167-199. Reszta na DVD-kach katowana jest przez moich znajomków na imprezach w Belfaście, także najprędzej dorwe je spowrotem za jakieś pół roku

 

---EDIT--

 

Jeżeli ktoś ma zewn. IP to można ugadać się na roomie slsk. Co wy na to? Upload mam dość szybki (>100kB/s po 22) także rozejdzie się szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Ok ja mógłbym zacholować połowe a nawet więcej, a reszta niech szuka tego co brakuje i świetnie.

 

Turzol Zajrzysz na GG ? albo ja podejde ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko narcyz :) zassalem juz z dc++ zagladalem jakis czas temu ale jeszcze niebylo, ale luzzz juz go mam i jest malinka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@feluś naucz si uzywac znakow interpunkcyjnych. Naprawde trudno rozszyfrowac co napisales. Jesli Ci przeszkadza, ze jest tak duzo o ASOTach, to naprawde nie musisz tu zagladac i tworzyc zamieszania.

Czy ja dobrze zrozumialem? Dzis AvB nagrywa 200th ASOT na jakiejs imprezie w Amsterdamie, a w radio bedzie on dopiero w rpzyszlym tyg? Jesli cos przekrecilem, to mnie poprawcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...