Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

na banerze na stronie dyskoteki jest 7 maja podany <_< w radiu też o tym mówią <_<

yyyy B&J w Ekwadorze ?????? porazka....!

1432152[/snapback]

dokładnie, też tak myślę <_< Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warmduscher_-_Trance-Classics_Mix_at_Maximal_(SSL)_06-05-SAT-2005

 

Właśnie ściągnełem ten secik i jest świetny, pełny energi, trochę starej szkoły. polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warmduscher_-_Trance-Classics_Mix_at_Maximal_(SSL)_06-05-SAT-2005

 

Właśnie ściągnełem ten secik i jest świetny, pełny energi, trochę starej szkoły. polecam!

1433881[/snapback]

 

skad moge to dorwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linka

 

heh jak napisales posta to pierwsze co zroiblem to sprawdzalem tt i jakos nie znalazlem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

BTW

ASOT-a 195 już ktoś przesłuchał ?

1434673[/snapback]

 

Naturalnie, ASOT pierwsza klasa :D ciekawe co nam AvB zapoda na 200 jego episod :wink: pewnie tradycyjnie - jakaś pokaźna masa 4 setów po 100 minut każdy :D :D :D

 

Pamiętaj, że 12.05.05r. o 21:00 na Fresh FM słuchamy jego nowy ASOT :wink: :-P

 

i Of Course na Etn FM :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten nowy isos od tiesto rozwala, przy pierwszym kawałku z 2cd i z 37 minuty (Electronic pulse - White Noise) z tej samej płyty ODPŁYWAM B)

turzol & xpektor - świetne avatary macie :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten nowy isos od tiesto rozwala, przy pierwszym kawałku z 2cd i z 37 minuty (Electronic pulse - White Noise) z tej samej płyty ODPŁYWAM  B)

turzol & xpektor - świetne avatary macie  :)

1435002[/snapback]

ta takie mroczne :D

 

btw. co do deep dish to szukalem na TT i tez nie znalazlem lol, cos ta wyszukiwarka TT to chyba jest podobna na tej na tweaku :P

 

skad sciagnac tego tiesto ? ISOs 4 ?

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASOT-a 195 już ktoś przesłuchał ?

1434673[/snapback]

Tak. Musze powiedziec, ze moim zdaniem nie jest taki genialny wcale.

 

 

turzol & xpektor - świetne avatary macie  :)

1435002[/snapback]

W przypadku xpektora to chyba miala byc zaloba swego czasu o ile dobrze pamietam.

 

Widze ze wielu osoba podoba sie ISoS4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep fish znaczy disz :D jest cudo miodzio i koham sie z nim ;) ;)

 

Pewnie sie myla kto pisze :P A avatarek to żaloba... ale nie bojcie nic, jak sie mi zechce to wrzuce mojego kochaniutkiego i milusiego i sexownego g-mana ]:->

 

Przesluchalem ASOT 193 i naprawde jest on genialny, normalnie wypasiony od pierwszej sekundy. Love theme dusk - chyba najlepszy kawalek jaki slyszalem... w koncu wiem jak sie nazywaja "cymbałki" :P (tak na to mowilem kiedys). Ma ktos moze jako osobna emp3??

 

Oficialnie pozdrawiam szanownego pana sectora za piekne mp3 jakie mi podarował a w tym za motorcycle ktore jest soł sexi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Przesluchalem ASOT 193 i naprawde jest on genialny, normalnie wypasiony od pierwszej sekundy. Love theme dusk - chyba najlepszy kawalek jaki slyszalem... w koncu wiem jak sie nazywaja "cymbałki" :P (tak na to mowilem kiedys). Ma ktos moze jako osobna emp3??

ja mam ten ka wałek

 

próbuje skompletować ASOT 193, bo dla mnie to jest bomba na maxa. Konkretne utworki zapodał w tym secie Mistrzostwo Świata :) może byśmy wspólnie skompletowali wszystkie 24 utwory ? mam już 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten ka wałek

 

próbuje skompletować ASOT 193, bo dla mnie to jest bomba na maxa. Konkretne utworki zapodał w tym secie Mistrzostwo Świata :) może byśmy wspólnie skompletowali wszystkie 24 utwory ? mam już  6 :)

1436050[/snapback]

czemu nie, nie najglupszy pomysl ;-) ja moge cos zassac z dc++ ;] chociaz pojedynczych mi sie nie chce sciagac :/

 

xpektor spox cycu :D

 

moze mi ktos deep dish podeslac na mejla albo dac namiar, bo kawalek syci :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grejt pomysł :D

Póżniej na 2 dni na jakiegos ftp, wszyscy zassaja ;) I bedzie 193 w kawałkach... robierzemy go i zjemy po kawałeczku ]:->

 

Ale to cos podejrzane, sluchalem 183 i on równiez jest jakis taki wypasiony... ja tam czekam na 203 a nie na 200 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grejt pomysł :D

Póżniej na 2 dni na jakiegos ftp, wszyscy zassaja ;) I bedzie 193 w kawałkach... robierzemy go i zjemy po kawałeczku ]:->

 

Ale to cos podejrzane, sluchalem 183 i on równiez jest jakis taki wypasiony... ja tam czekam na 203 a nie na 200 :P

1436216[/snapback]

ja tam ftp'a moge udostepnic :-)

btw. xpektor sciagam deep dish :D

 

a i co do 183 to takze mi sie bardzo podoba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Jose_Amnesia_Vs_Fedo-I_Need_You-Vinyl-2005-TSP - zassajcię tą ep-kę z trancetraffic - CUDO B)

 

BTW Pilnie poszukuje avatara :lol:

 

 

--EDIT---

 

Co do ASOT-ów to posiadam syckie ;] od 000 do 195

Edytowane przez turzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

W takim razie DC++ do tego hub trancemp3 i jedziemy :wink:

 

sector - turzol pamiętajcie o Ratio :) udostępniajce na bierząco bo potem może być Ban

 

turzol spadłeś mi z nieba...:) mógłbyś mi poudostępniać kilka ? wskoczysz na GG ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie DC++ do tego hub trancemp3 i jedziemy  :wink:

 

sector - turzol  pamiętajcie o Ratio :) udostępniajce na bierząco bo potem może być Ban

 

turzol spadłeś mi z nieba...:) mógłbyś mi poudostępniać kilka ? wskoczysz na GG ?  :wink:

1436271[/snapback]

 

DC odpada w moim przypadku. Na dniach postawie przywróce do życia ftpka to się podzielę

Część z ASOT-ów mam wypalone na DVD i przesłuciach!e na ampie, cześć pożyczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Ok. Gość kiedyś na trancetraffic udostępniał wszystkie ASOT-y , niestety nie załapałem się bo miałem już ustawioną kolejke na co innego :) w takim razie poczekam. bo pisząc "kilka" mialem na myśli od 000 do 142 :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Gość kiedyś na trancetraffic udostępniał wszystkie ASOT-y , niestety nie załapałem się bo miałem już ustawioną kolejke na co innego  :) w takim razie poczekam. bo pisząc "kilka" mialem na myśli od 000 do 142  :D  :wink:

1436288[/snapback]

Właśnie od niego zassałem większość B) Niektóre miałem już wieki temu na hdd. W tej chwili mam na hdd 000-054 oraz 167-195

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Chyba nie będe mógł teraz spać..psychola dostaje na punkcie jego muzy. Ale mam nadzieję że podzielisz się :) będe Ci bardzo wdzięczny ;) jakim dysponujesz łączem ?

 

Btw. byliście w Czechach 7 Maja w T-Mobile Arena w Pradze ? Armin tak rozkręcił impreze, że ludzie ze szczęścia się popłakali :D nie dziwie się jak sie słucha jego muzy to można szalu dostać i na dodatek ciary przechodzą. dziwne objawy trancomani :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ya w domku tak mam... ostatnio chodze przez Jego muze dziwnie nakrecony, ofkoz pozytwynie :D Jakbym tam był to tez bym pewnie plakał jak dziecko :D Jeszcze nigdy muza tak na mnie nie działała.

Kiedy Armin przyjedzie do Polski?? Najlepiej na Śląsk gdzies... i jedziemy całym topiciem na impreske ]:-> Chyba ze sie poskladamy i zaplacimy mu i przyjedzie:> Tanio to wyjdzie ;)

 

Aha, <cmoik> for wiadomo kto za deep dish`a ! Normalnie ta lalunia wymiata ;) Jaki ona ma słodki głos...

Ma ktos moze txt zebym mogl spiewac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...