Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że może nie odpowiednio trafie, ale zadam to pytanko:

Czy ktoś się wybiera na Sunrise Witch Ekwador w tym roku ?

(i nie wyjeżdżać że to Maniurki :razz: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że może nie odpowiednio trafie, ale zadam to pytanko:

Czy ktoś się wybiera na Sunrise Witch Ekwador w tym roku ?

(i nie wyjeżdżać że to Maniurki  :razz: )

Czy to jakiś zlot czarownic?

Poczytaj od tąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że może nie odpowiednio trafie, ale zadam to pytanko:

Czy ktoś się wybiera na Sunrise Witch Ekwador w tym roku ?

(i nie wyjeżdżać że to Maniurki  :razz: )

1427166[/snapback]

hehe w tym topiku w nazwie powinno byc napisane

[go away ekwador] :- DDD

 

lepiej nie zadawaj pytan o ekwadorze !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że może nie odpowiednio trafie, ale zadam to pytanko:

Czy ktoś się wybiera na Sunrise Witch Ekwador w tym roku ?

(i nie wyjeżdżać że to Maniurki  :razz: )

1427166[/snapback]

ekwador = biale rekawiczki + gwizdki + maniurki + dziwna muzyka, ktorej nie rozumiem... :mellow:

 

...i jak tu nie wyjezdzac z "maniurkami"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam płytkę Jamesa Holdena - Balance 005

Mam ją już od długiego czasu, ale dopiero dzisiaj mi się o niej przypomniało więc postanowiłem ją Wam polecić.

 

Playlist:

 

Disk 11. 	 The Mfa - The Difference It Makes [Original Mix]2. 	 Meta.83 - Metalgroove Ep: Antrieb3. 	 Jake Fairley - Oshawa4. 	 Zeta Reticula - Tool 15. 	 Petter - All Together6. 	 Baby Ford & The Ifach Collective - Bad Friday7. 	 Zeta Reticula - Tool 38. 	 Avus – Real9. 	 Dj Esp - No Future Ep: No Future [Soundburnt Mix]10. 	 Jase From Outta Space Feat. Claire - Do What You Want [Infusion's Sky Mix]11. 	 Nathan Fake - Outhouse [Fluffy Mix]12. 	 Nathan Fake - Outhouse [Original Mix]13. 	 Fortdax - Fortune Telling Fish, Curled To Suggest 'Home'14. 	 Pqm - You Are Sleeping [Pqm Meets Luke Chable Vocal Pass]15. 	 Petter - These Days [Instrumental] **16. 	 Herrmann & Kleine - Leaving You Behind (Without Knowing Where To Go)Disk 21. 	 Meek - Happy [Original Mix]2. 	 Meerkat - Colours [Jh Re-edit]3. 	 Avus - Your Body [Original Mix]4. 	 Scape One - Pfx Tokyo5. 	 Fc Kahuna - Hayling [Kosmas Epsilon Mix]6. 	 Holden - The Wheel [Pass 1]7. 	 Kotai + Mo - Black Acid Pt 18. 	 Epsilon 9 - Lifeformation [Infirnal Machine Mix]9. 	 Carl A. Finlow - Ghetto Server10. 	 Gill Norris - Forme11. 	 Ficta - Eli12. 	 Petter - Tonediary13. 	 Form & Function - Wonderland [Original Mix]14. 	 Meta.83 - Metalgroove Ep: End Titles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekwador = biale rekawiczki + gwizdki + maniurki + dziwna muzyka, ktorej nie rozumiem...  :mellow:

 

...i jak tu nie wyjezdzac z "maniurkami"....

1427594[/snapback]

1. Hmmm każdy słucha tego co lubi.

2. Nie lubie wiejskich textów a`la JAAAZDA ale jest wiele miłych clubów np.(Eko, Ibiza, Blue) gdzie moge przebywać i liczy się dobra atmosfera

3. Pytanie skierowane było do ludzi planujących tam się znaleźć, a jak coś się nie podoba to nie odpowiadać.

KONIEC TEMATU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Hmmm każdy słucha tego co lubi.

2. Nie lubie wiejskich textów a`la JAAAZDA ale jest wiele miłych clubów np.(Eko, Ibiza, Blue) gdzie moge przebywać i liczy się dobra atmosfera

3. Pytanie skierowane było do ludzi planujących tam się znaleźć, a jak coś się nie podoba to nie odpowiadać.

KONIEC TEMATU !!

1427999[/snapback]

Patrz tresc Topicu my mowimy tutaj o muzyce Trance/Techno/House a nie podrasowanym disco polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul_Oakenfold_-_Essential_Mix_06-25-99_hottrance_com.mp3

 

jedyny set jaki mi sie podoba olkiego

 

jest piekny

tak go slucham i sie zastanawiam gdzie zmieza ten trance...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham polecanego przez Narcyza ISOS 4 Tiesto ;) Nawet sexi... no i ASOT 192 tez syci :P

 

Daro2000 uważaj z takimi tematami ;) Mi pomogli sie nawrocic za co im dziekuje. Pewnie mi nie wierzą... ale ja juz tam na djwitek nie wchodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz tresc Topicu my mowimy tutaj o muzyce Trance/Techno/House a nie podrasowanym disco polo

1428062[/snapback]

Każdy słucha tego co mu się podoba, a Sunrise odbiega znacznie od Manieczek :razz:

 

 

A ja słucham polecanego przez Narcyza ISOS 4 Tiesto ;) Nawet sexi... no i ASOT 192 tez syci :P

 

Daro2000 uważaj z takimi tematami ;) Mi pomogli sie nawrocic za co im dziekuje. Pewnie mi nie wierzą... ale ja juz tam na djwitek nie wchodze :P

1428682[/snapback]

A to czemu ma uwarzać ?? Zapewne mu nie chodzi o djwitek, tylko o dobrą cluubingową muze.

 

A teraz powiem co ja o tym sądze (nie mówie że to wszyscy):

Zapewne większość z Was to Stare Parchy, albo nie wiadomo jakie pokrzywione dziwolągi i siedzą po niewiadomo ile godzin przed kompem i wspomniane trance/techno/house umila czas spędzony razem z nim (qmpem). Playlista w WinAmpie leci coraz to nowa i znaleźli się wielce uznani znawcy techno... Ciekaw jestem czy byliście w jakimś pożadnych clubbie?? Chyba raczej nie, bo od kompa na 500m. nie odchodzicie :P

Siedzcie sobie dalej, ja się szykuję na kolejną bibkę i zamierzam się dobrze bawić i w cale nie przy MANIECZKACH :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za next tepego posta... w cs grac nie moge z powodu pingu wiec slucham setów... i wpadl do mnie

Tiesto @ Disneyland Resort - Paris, France (16-04-05)

51:50 od tej minutki leci grejt kawałek :D

 

 

 

 

 

 

ps. LOL

Co za koles ;P

Jezeli lubie posluchac Tiesto w domku (bo raczej w sasiedztwie grac nie bedzie), to znaczy ze siedze ciagle w domku...

Powidzenia!

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asot 195 jest juz na TT tylko ze w 192kbps :-( czekam na wersje 256kbps :D ktora pewnie pojawi sie nie dlugo :) a tu macie trackliste:

 

Tracklisting:

01. Way Out West - Don`t Forget Me (Way Out West Dustbiter Remix)

02. Parham & Ilsoe - Raw Sequence

03. Hidden Logic pres Luminary - Wasting (Andy Moor Remix)

04. Niklas Harding pres Arcane - Ice Beach [FUTURE FAVOURITE]

05. Perry O'Neil - Myst (Santiago Nino and Hydroid Remix)

06. Mike Foyle vs Signalrunners - Space Guitar vs Love Theme Dusk

07. Icone - The Way Home [TUNE OF THE WEEK]

08. Underwater - Water Planet

09. Airbiscuit - Lately (Riley & Durrant Dub)

10. Union Jack - Two Full Moons And A Trout (Fred Baker Remix)

11. Kyle Emerson - ID (M.I.K.E. Remix)

12. Scott Mac - Damager 02 (Mac Zimms Remix)

13. Agnelli & Nelson - Shiver

14. Misja Helsloot - Blue Monkey (Pierre Hiver Remix)

15. Motorcycle - Around You (Gabriel & Dresden Mix)

16. Inertia - The Chamber

17. John O'Callaghan - Stormy Clouds (Greg Downey Mix)

18. Armin van Buuren - Serenity (Dutch Sensation White Anthem 2005)

19. Clear and Present - Elevate

20. Armin van Buuren - Shivers (Alex M.O.R.P.H. Dub)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za next tepego posta... w cs grac nie moge z powodu pingu wiec slucham setów... i wpadl do mnie

Tiesto @ Disneyland Resort - Paris, France (16-04-05)

51:50  od tej minutki leci grejt kawałek :D

ps. LOL

Co za koles ;P

Jezeli lubie posluchac Tiesto w domku (bo raczej w sasiedztwie grac nie bedzie), to znaczy ze siedze ciagle w domku...

Powidzenia!

1428886[/snapback]

ten kawalek z ~52min to rank1 - beats at rank-1 dotcom

 

imo lepszy kawalek leci od 60minuty :-) ten rank1 mi sie juz przejadl :)

kawalek z 60min to - ernesto_vs_bastian-dark_side_of_the_moon__original_mix

 

A teraz powiem co ja o tym sądze (nie mówie że to wszyscy):

Zapewne większość z Was to Stare Parchy, albo nie wiadomo jakie pokrzywione dziwolągi i siedzą po niewiadomo ile godzin przed kompem i wspomniane trance/techno/house umila czas spędzony razem z nim (qmpem). Playlista w WinAmpie leci coraz to nowa i znaleźli się wielce uznani znawcy techno... Ciekaw jestem czy byliście w jakimś pożadnych clubbie?? Chyba raczej nie, bo od kompa na 500m. nie odchodzicie :P

Siedzcie sobie dalej, ja się szykuję na kolejną bibkę i zamierzam się dobrze bawić i w cale nie przy MANIECZKACH :razz:

w sumie to sie mylisz bo prawie wszyscy ktorzy sie wypowiadaja w tym topicu to mlodzi ludzie co maja po 17-22 lat. pozadny klub, hm....... masz na mysli manieczki? gdzie pelno pajacow w bialych rekawiczkach, dresiazy itp, gdzie pelno pajacow gwizdze tymi swoimi wiesniackimi gwizdkami (czesto nie do rytmu) zagluszajac cala muzyke? imo, najlepsze imprezy to wcale nie sa w klubach, widziales kiedys jak wyglada np. in qntrol ? sensation white/black ? to jest impreza a nie jakas lipa. fakt ze takie imprezy nie sa organizowane co tydzien jak dyskoteka ale jak pojdziesz na taka zorganizowana to ci sie odechciewa imprezowac przez jakis czas :D.

mimo ze sam nie lubie manieczek i tego rodzaju muzyki to sam czasami nie mam wyjscie, bo juz mnie szlak trafia a chce sie pobawic i odpoczac od nauki itp, i chodze na normalne dyskoteki gdzie kolesie graja house trance a potem polski hiphop gdzie za ciach!a nie da rady sie bawic.

 

no offence i proponuje sie nie klucic bo nikomu to na dobre nie wyjdzie a jeszcze

nam topic zamkna czego bysmy nie chcieli :-P

 

btw. wpadles do tematu 1wszy raz? i uzawaz sie za wiekszego znawce od ludzi ktorzy tu zagladaja i pisza od roku? ciekawe :wink: B)

 

edit: mam nadzieje ze moj post ma troche sensu. jest juz pozno a ja jestem troche zmeczony po calodziennej nauce z fizyki :-P

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jestem na forum dotyczącym spraw komputerowych nowy to nie znaczy że jestem nowicjuszem w sprawach muzyki. 17-19 a może 19-25 lat, bo właśnie o taki przedział wiekowy mi chodziło. Bo są to "Stare Parchy" a siedzą od zmierzchu do świtu przed kompem, zamiast poczuć namiastke prawdziwego, nie wirtualnego życia.

Hmmm Ty masz jakieś zwidy !! Pokaż mi gdzie napisałem że Eko to pożadny club ?? Ja jakoś tego nie widze :razz: Co do ludzi to tylko zależne jest od clubu kogo i jak ubranego wpuszczają (od bramki głównie). Polsce brakuje wiele, ale w wielu clubach jest miło i nie rozumiem Mułów co siedzą nie wiadomo ile przed qmpem i nad swoją czarną playlistą i uważają się za "znawców".

Jeśli chodzi o clubby i imprezy to niech już Cię głowa o to nie boli, bo byłem na wielu imprezkach...

 

Jak dla mnie temat zakończony !! NARKA i pozdrawiam !!

Edytowane przez _Niedoświadczony_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jestem na forum dotyczącym spraw komputerowych nowy to nie znaczy że nie jestem nowicjuszem w sprawach muzyki. 17-19 a może 19-25 lat, bo  właśnie o taki przedział wiekowy mi chodziło. Bo są to "Stare Parchy" a siedzą od zmierzchu do świtu przed kompem, zamiast poczuć namiastke prawdziwego, nie wirtualnego życia.

Hmmm Ty masz jakieś zwidy !! Pokaż mi gdzie napisałem że Eko to pożadny club ?? Ja jakoś tego nie widze :razz:  Co do ludzi to tylko zależne jest od clubu kogo i jak ubranego wpuszczają (od bramki głównie). Polsce brakuje wiele, ale w wielu clubach jest miło i nie rozumiem Mułów co siedzą nie wiadomo ile przed qmpem i nad swoją czarną playlistą i uważają się za "znawców".

Jeśli chodzi o clubby i imprezy to niech już Cię głowa o to nie boli, bo byłem na wielu imprezkach...

 

Jak dla mnie temat zakończony !! NARKA i pozdrawiam !!

1428964[/snapback]

 

od dzisiaj mow mi stara parcha :)))))

a tak powaznie nie bede ciagnol dluzej tego tematu. kazdy slucha tego co lubi, a my nie lubimy tu fanow ekwadoru :))

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj mow mi stara parcha :)))))

a tak powaznie nie bede ciagnol dluzej tego tematu. kazdy slucha tego co lubi, a my nie lubimy tu fanow ekwadoru :))

pozdr

1428974[/snapback]

Normalnie :mur: :mur: :mur:

GDZIE JA NAPISAŁEM ŻE EKO (Eko=Ekwador) TO DOBRY CLUB (i że jestem jego fajnem) :mad: :blink: :mad: Jesteś jakiś nie widomy czy jak ?? Coś nie teges ze wzrokiem to odejdź od tej swojej ruiny i pobrykaj se po świeżym powietrzu to może Ci wzrok się poprawi !!

A next time to nie wypowiadaj się za każdego, bo dużo osób tutaj o ten club pytało a że zostało odesłanych z kwitkiem to inna sprawa.

 

 

ps. LOL

Co za koles ;P

Jezeli lubie posluchac Tiesto w domku (bo raczej w sasiedztwie grac nie bedzie), to znaczy ze siedze ciagle w domku...

Powidzenia!

Ano jakbyś nie zauważył napisałem większość = nie wszyscy... Hmmm tutaj każdy ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :D :lol: :D Edytowane przez _Niedoświadczony_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze za bardzo sie uczepiles faktu, iz kazdy z nas siedzi przed kompem tylko i nie ma zadnego innego zycia. Stary co Ty do ch... piszesz...? Znasz nas czy co, zeby sie tak wypowiadac? Tak, tak... zaraz powiesz ze to sie nie tyczylo wszystkich, to ja Ci powiem ze malo kto z nas tutaj spedza 24h/d przed komputerem.

Kazdy ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem? No co za koles... wchodzi pierwszy raz do tego topicu, a robi zamieszanie jakiego nie bylo od bardzo dawna... Przemysl 2 razy zanim cos napiszesz, bo to moze wywolac spore nerwy wsrod osob stale piszacych w tym topicu oraz duza klutnie, czego bysmy nie chcieli.

Skad mozesz wiedziec, kto jest znawca swojej czarnej playlisty z winampa, a kto z nas widzial cos/ byl gdzies na prawdziwej imprezie (nie mylic z dyskoteka, czy cotygodniowym klubem!!!).

Prosilbym Cie o nie robienie wiecej zamieszania w tym temacie, bo jak sie nie trudno domyslic Twoj 1 post wywola 10 nastepnych.

Jesli masz cos ciekawego do przekazania, jakis ciekawy link, lub chociaz nazwe dobrego setu/kawalka, to sie podziel tym, a nie swoimi przemysleniami na nasz temat.

Jesli dalej masz kogos obrzac i twierdzisz ze nie chodzi o wszystkich to rozsylaj PW :lol:

 

 

Co do ASOT'a 195 to zabraklo mi Love Theme Dusk :) Wiem wiem... nie moze byc wiecznie, ale coz zrobic jak ja to tak lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko takie offtopowe trochę, powiedzcie mi gdzie w tym kraju (chodzi mi o południową Polske) można fajnie się pobawić <_<

Słucham? Jakie propozycje. W ekwadorze za tydzień jest blank & jones - poważnie myśle nad wyjazdem, ale perspektywa oszołomów z gwizdkami zagłuszającymi muzykę i kretynów w białych rękawiczkach mnie przeraża :huh: Czy w tym kraju na myśl dyskotek musi nachodzić mnie słowo manieczki? Wlazłem na strone ekwadoru, żeby dowiedzieć się coś o występie B&J, ale jak zobaczyłem baner z napisem ekwador sunrise manieczki coś tam to mi się odechciało :mur:

Czy jest jakieś miejsce gdzie takie rzeczy są nietolerowane, gdzie grają muzykę w stylu asotów avb, nowego isos od tiesto, a nie muzykę disco polo podrasowaną na potrzeby dyskotek o hiphopie nie wspomnę, bo to już wogóle jakaś padaka...

Wskażcie mi takie miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście był Terminal sound Factory. Na zamku zrobili 3 sceny, grali Kyau vs Albert, steve Murano, kilku polskich DJ i było całkiem fajnie, impreza pod gołym niebem całą noc, co prawda było kilku pajaców w białych rękawiczkach i z gwizdkami ale jak na głównej scenie zapodali na telebimach text że białe rękawiczki już nie w modzie to trochę przepłoszyło oszołomów. A sama impreza była super, sama moc głośników powalała, a bas przyjemnie masował klatkę piersiową. Heh nawet gwizgki zagłuszało. I musze stwierdzić że muza była całkiem na poziomie. Co jeszcze było trochę żywiej, nie było nic z klimatów AVB czyli dość wolnych i ospałych rytmów, raczej mocniejsze udeżenia, ale znów nie było takiej kaszany jak zapodają na mańcach. jeśli kogoś interesuje jak to wyglądało to na www.soundfactory.pl jest trochę fot z tej imprezki. A za miesiąc zapowiada się ciekawa impreza plenerowa w bydgoszczy.

 

I niech mi ktoś powie że to było podrasowane disko polo to od razu mówie niech się walnie klapą od sedesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk... mała pomyłka :P Blank & Jones graja wczoraj i dziś, a nie a tydzien :P

http://www.blankandjones.info/04/html/index.html

Wątpie zeby takie gwiazdy pozwwoliły organizatorom na przebywanie na terenie dyskoteki białorekawiczowców z gfizdkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...