Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie slucham 95 XXL part 2 :) fajne fajne :] ostatio rowniez poszla 100 i tez przepiekna :D

 

obadajcie poczatek ASOT 095 - (2003-05-01) - XXL Part 3 (Misja Helsloot & Gesture Music Special) :D

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdzałem na tej stronce i z tego co widzę są tam tylko od 000-006 i później od 238 w górę...

 

 

obadajcie poczatek ASOT 095 - (2003-05-01) - XXL Part 3 (Misja Helsloot & Gesture Music Special) icon_biggrin3.gif

:lol:

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesłuciach!e Asot001 (Armin van Buuren) 2001 i muszę powiedzieć, że jest świetne:) Tak mi się spodobało, że ściągam Asot002 part 1.

Co do nowej płyty ATB to jest niezła, chociaż seven years była lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbass, Dzięki za linki...

Ja zacząłem zasysać wszystkie ASOTy ..począwszy od 000 :D ZObaczymy ile uda mi się jeszcze ściągnąć do urlopu który już w niedzielę się zaczyna :D Ból w tym że nie mam cały czas kompa włączonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie o nowym albumie ATB - jak dla mnie zapowiada się wyśmienicie, większość kawałków wpada w ucho od pierwszego razu a to coś znaczy.

Możecie sobie to nazywać jak chcecie, POP? Jeżeli to jest POP to ja zacznę słuchać takiego POPu.

ATB ma swój świat, jego kawałki powodują to, że rozkładam się na łóżku i odpływam i to jest właśnie najpiękniejsze w jego muzyce :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie o nowym albumie ATB - jak dla mnie zapowiada się wyśmienicie, większość kawałków wpada w ucho od pierwszego razu a to coś znaczy.

Możecie sobie to nazywać jak chcecie, POP? Jeżeli to jest POP to ja zacznę słuchać takiego POPu.

ATB ma swój świat, jego kawałki powodują to, że rozkładam się na łóżku i odpływam i to jest właśnie najpiękniejsze w jego muzyce :wub:

ok 80% fanow atb raczej nie zgadza sie z toba. moja dziewczyna ktora jest mega fanka atb tez mowi ze nowy album to w sumie smiech na sali, to nie to samo co kiedys. no ale wiadomo sa gusta i gusciki i kazdy ma prawo do swojego zdania :) mi sie podobaja moze 2 lub 3 kawalki i to wszystko, rewelacji nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 80% fanow atb raczej nie zgadza sie z toba. moja dziewczyna ktora jest mega fanka atb tez mowi ze nowy album to w sumie smiech na sali, to nie to samo co kiedys. no ale wiadomo sa gusta i gusciki i kazdy ma prawo do swojego zdania :) mi sie podobaja moze 2 lub 3 kawalki i to wszystko, rewelacji nie bedzie...

chyba na odwrót sector, wystarczy poczytać komentarze na FTB

 

satoshie - możesz upnąć gdzieś te kawałki?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na odwrót sector, wystarczy poczytać komentarze na FTB

Komentarzami z ftb bym się za bardzo nie sugerował. Z albumu podobają mi się może z 3 utwory reszta średnia, osobiście czekam na nowy album Tiesto i mam nadzieje, że mnie pozytywnie zaskoczy bo jeśli nie to nie jadę do Wrocławia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarzami z ftb bym się za bardzo nie sugerował. Z albumu podobają mi się może z 3 utwory reszta średnia, osobiście czekam na nowy album Tiesto i mam nadzieje, że mnie pozytywnie zaskoczy bo jeśli nie to nie jadę do Wrocławia ;)

no wlasnie na FTB nie patrz bo tam to jest w 99% vixa :P

 

a co do tego albumu tiesto to imo LOL przeciez tiesto nie bedzie gral przez 7h swojego albumu, tylko zapewne set typu TIC 2003/4... nawet jesli nowy album bedzie lipny to i tak jade..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tego albumu tiesto to imo LOL przeciez tiesto nie bedzie gral przez 7h swojego albumu, tylko zapewne set typu TIC 2003/4... nawet jesli nowy album bedzie lipny to i tak jade..

Wiem dlatego na końcu emotka " :wink: " :P Na Tiesto też raczej pojadę no chyba, że po AvB nie będziecie mnie już chcieli przygarnąć :lol: Mam nadzieje, że wytrzyma to 7h bo starość nie radość... ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem dlatego na końcu emotka " :wink: " :P Na Tiesto też raczej pojadę no chyba, że po AvB nie będziecie mnie już chcieli przygarnąć :lol: Mam nadzieje, że wytrzyma to 7h bo starość nie radość... ;)

po pierwszym koncercie czyli po tiesto to kolana mi sie zginaly pozniej juz w 2ga strone :D a plecy to tez wogole masakra :) ale pozniej jest juz coraz lepiej, troche silki i na SW bylem jak mlody BOG ;) a adaptacja sie nie martw :D na bank CIe przygarniemy ^^

 

ktos wie skad mozna zassac sety perrego o'neil'a - Electronic Elements ??

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokecam set -> Sander_van_Doorn_-_Identity_Mix_January_2007-(DI.FM)-01-24-2007

 

:arrow: Tracklista :

 

01. Veerus & Maxie Devine – Megatonic

02. Sander Van Doorn – Back By Any Demand [White]

03. Gleave – Needle Werk [White]

04. David Forbes – Super Imposed (Mark Sherry Mix) [silicon]

05. Kode Vs. DJ Remy – Groove EP (DJ Remy Remix) [Madnurse]

06. Cosmic Gate - Analog Feel (Rank1 Digital Rehash) [blackhole]

07. The Killers – When You Were Young (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Mix) [island]

08. Nic Chagall - What You Need (Hard Dub ReEdit) [High Contrast]

09. Leon Bolier – Canis Major (Alternative Mix) [spinnin’]

10. Tiesto – Flight 643 (Richard Durand Mix) [Magik Muzik]

11. Joop – The Future (Original) [High Contrast]

12. Bryant Baker – Combustion [soul Acces]

13. Jeff Mills – The Bells (Re-Edit) [Purpose Maker]

 

set miazdzy!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokecam set -> Sander_van_Doorn_-_Identity_Mix_January_2007-(DI.FM)-01-24-2007

Dysponujesz może linkiem?? Jak ktoś posiada linka do wczorajszego TATW'a to również bym prosił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysponujesz może linkiem?? Jak ktoś posiada linka do wczorajszego TATW'a to również bym prosił...

jak sie uda to gdzies wysle, ale nie obiecuje, moze od dziewczyny wysle, bo na uczelni tak szybko nie zawitam :)

 

polecam ASOT 100 part 2 !! masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...