Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

przyznam sie ze sciagnelem, i jest jak zawsze super :P czekam az sie pojawi w empiku i biegne po kopie ;]

ps. gaia (avb) - tuvan.... mmmhmmmmm :))))

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cd imo swietny, drugi juz troche gorzej. Dwie najlepsze nuty z plytki imo to M6 - Paradise Lost i Ron Hagen & Pascal M - Riddles In The Sand :wub:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

http://rapidshare.com/files/239377701/Neve...rson__2009_.rar ;)

 

TL:

Alexander Volosnikov - Light of Centuries (Original Mix)

Jerome Isma-Ae and Strobe - Villa Nova

M6 - Paradise Lost

Blue Note - Cassiopeia (Original Mix)

Tenishia - Everything (Original Mix)

Michael Badal - Silk Road (Original Mix)

Ron Hagen and Pascal - Riddles In the Sand

Mike Danis - Child's Play

Mat Zo - The Fractal Universe

Tritonal Featuring Soto - Invincible Sun (Original Mix)

Vast Vision Feat. Fisher - Everything (Vast Vision's Unforgivable Mix)

Earthscape Feat Andreea Britton - Believe In Me (Van Der Vleuten Dub Remix)

Time Travellers - Bottle Beach (Instrumental Mix)

Witness Of Wonder - Emotions In Motion (Thrillseekers Remix)

Time Travellers - Lonely Planet (Original Mix)

Veselin Tasev - After Sunset (Original Mix)

Sureal - You Take My Breath Away (DJ Tiesto Instrumental)

 

dwa klasyki, troche wokalu i ogolnie mile i spokojne melodie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Carson, bardzo fajny dobór numerów ;] ale mixowanie do twoich mocnych stron nie nalezy. Pewnie jedziesz w mixmeisterze ? Polecam Traktora do nauki :>

Posluchaj sobie mojego seta i powiedz co myslisz http://www.sendspace.pl/file/H6qZNaMS/

Pozdro !

Dzieki, przeslucham. A przy okazji chcialbym polecic swietny secik od pedro del mar'a :wub: (mellomania 385) Naprawde kawal dobrej muzy

 

ps. tak, miksuje w mixmeisterze. Moze zabrzmi to nie skromnie ale uwazam, ze wiekszosc przejsc w ostatnim secie jest calkiem ok, moglyby byc troche szybsze/krotsze ale mam zamiar z tym poeksperymentowac.

-----------------------------------------------------------

 

Dwie swietne nutki z labela shah'a http://www.youtube.com/watch?v=j0-15i3zOxg i

:wub:

 

http://itranceyou.net/2009/04/zant-blue-dusk-promo-mix/ POLECAM :rolleyes:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na Globalu? Ktoś słyszał jak grali groove aramada, aphrodite, dubfire, mark knight, john dahlback? Jeśli nie, to powiem wam że grali fenomenalnie. Gdyby ktoś natrafił na ich sety to proszę o szybkie info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowers & Young - Ocean (Sly One vs Jurrane Remix) malina :wub: :gitarzysta:

Armin Van Buuren Vs. The Blizzard - Never For You (Lifeless Mashup) genialny mashup dwoch swietnych kawalkow :rolleyes:

Ferry Tayle & Static Blue - L'Acrobat (Andy Blueman Remix) i jeszcze jedno cudo, w remixie Bluemana :wub: Uwielbiam tego goscia, jego kawalki i remixy zawsze trafiaja idealnie w moj muzyczny gust.

Paul van Dyk - Nothing But You 2009 (Super8 & Tab Remix) swietnie odswiezony klasyk

Ben Gold feat Senadee - Today (Original Mix)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Tune of the week : Chephren Blake feat. Meighan Nealon – Year After xD

 

ps. carson doczekam sie ? :P

Sorry ze dopiero teraz :D No przesluchalem i podoba mi sie. Fajne kawalki, bez chaotycznego lupania, duzo ladnych melodii i wokalu. A przejscia widze ze robisz bardzo krotkie ;) Ja jednak wole jak kawalki bardziej na siebie "wchodza", chociaz moze to dlatego niektore przejscia mi lipnie wychodza.

 

a przy okazji polecam najnowsza produkcje Chicane - Poppíholla (Original Mix) niebianska melodia, nic tylko wylozyc sie na plazy i patrzec w chmurzaste niebo :wub:

 

Michael Angelo feat. Jenry.R - Disconnected (Original Mix)

=====================================

 

z 2007 ale przekozacki kawalek, mozna sluchac i sluchac Purple Mood - One Night In Tokyo (Above & Beyond Remix)

 

Tak na marginesie, najnowsza plyta ATB jest po prostu niesamowita, ja nie wiem co takiego w sobie ma ale walkuje ja NONSTOP od dnia premiery i do tej pory nie znudzil mi sie zaden kawalek. What about us, my everything, my saving grace i communicate to na miekko pekly z 70razy.... masakra, uwielbiam te kawalki.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy wy słuchacie tego trance troche?? Chicane z 2-3 tyg temu chyba miał premiere w ASOT-cie. Ojjj minus nuras minus.

 

 

Małe back in time :)

 

Pamiętacie :

The Love Committee - Love Rules (Loveparade 2003)

Atb - The fields of love

Tomcraft - Loneliness

 

kiedyś takie i inny "trance" można było tylko posłuchać na Vivie w club rotation kiedy komputer i internet miały tylko USA hehehe :P

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie :

The Love Committee - Love Rules (Loveparade 2003)

Atb - The fields of love

Tomcraft - Loneliness

 

kiedyś takie i inny "trance" można było tylko posłuchać na Vivie w club rotation kiedy komputer i internet miały tylko USA hehehe :P

Aż wygrzebałem gdzies tam i sobie słucham. :smoke:

 

ASOTY średnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to nie moja działka, zwracam się do Was z pytaniem. Wczoraj na Planecie.fm w godzinach wieczornych leciały sobie bardzo sympatyczne, spokojniejsze utworki (minimale?). Spodobała mi się taka muzyczka, coby od czasu do czasu sobie włączyć jakiś krążek. Ktoś wspomoże listą utworów/wykonawców/setów/Bóg wie czego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to nie moja działka, zwracam się do Was z pytaniem. Wczoraj na Planecie.fm w godzinach wieczornych leciały sobie bardzo sympatyczne, spokojniejsze utworki (minimale?). Spodobała mi się taka muzyczka, coby od czasu do czasu sobie włączyć jakiś krążek. Ktoś wspomoże listą utworów/wykonawców/setów/Bóg wie czego? ;)

moze tech housy, minimale raczej spokojne nie sa. Obadaj sobie w google tech-house. Moze to to... tak to ciezko wyczaic cokolwiek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashley Wallbridge & Andy Moor - Faces ten kawałek przypomina mi stare dobre czasy nie wiem dlaczego :) jest swiety

Zgadza się, ale według mnie remix Ben'a Gold'a jest po prostu mistrzostwem :) Oryginal tez daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...