Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też coś polece :wink: .

 

 

Impulsive Drive - Higher State (Omen Remix)

 

Georgia - Serenade In C (Original Mix)

 

Fleeticer - Magellan (Original Mix)

 

Global Warming - Fall To Pieces (Original Mix)

 

The Thrillseekers - Dreaming of You (Alaa's Fashion House Remake)

 

Darren Tate - When The Morning Comes

 

John O'Callaghan Feat Jaren - Surreal (Original Mix)

 

Monogato - Climate Change

 

Peaktwins - Tarragona

 

Tritonal Featuring Soto - Invincible Sun (Original Mix)

 

Underwater - Sacred Whisper (Original Mix)

 

John O'Callaghan Feat Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Andy Duguid Mix)

 

Alex M.O.R.P.H. Feat Ana Criado - Sunset Boulevard

 

Monogato - Miami Vibe (Omnia Remix)

 

Joe Garrett - Afterglow (Temple One Mix)

 

Ercola Feat Daniella - Every Word (First Sunlight Vocal Mix)

 

Leventina - Wisdom (Original Mix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o setach Above&Beyond Trance around the World? Mi podpasowały.

I czy ktoś jeszcze wogóle słucha wujka Tiesta? Bo ja to taki nie za bardzo na czasie jestem :D Możecie polecić jakis fajnych DJów co fajne sety robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o setach Above&Beyond Trance around the World? Mi podpasowały.

I czy ktoś jeszcze wogóle słucha wujka Tiesta? Bo ja to taki nie za bardzo na czasie jestem :D Możecie polecić jakis fajnych DJów co fajne sety robią?

Ja od czasu do czasu ściagam podcasty Tiesto. Jego sety są nieco inne niz pozostałe gdyż nie gra tam głównie trane'ów. Co do polecenia to jeżeli Above&Beyond Ci podchodzi to sprawdz ASOT'a Armina oczywiście, Markus Schulz i jego GDJB,

Nie wiem czy spodobają Ci się rytmy Sunloungera (Roger Shah) ale ja uwielbiam jego radio show Magic Island Music for Balearic People :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sety A&B rządzą, Tiesto cienko dobre sety można na palcach jednej ręki policzyć. :( Roger też daje czadu xD polecam również M.I.K.E, Ferry Corsten, Markus Schulz, oraz mus Aly and Fila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sety A&B rządzą, Tiesto cienko dobre sety można na palcach jednej ręki policzyć. :( Roger też daje czadu xD polecam również M.I.K.E, Ferry Corsten, Markus Schulz, oraz mus Aly and Fila :P

dodam jeszcze, armin van buuren (czy jakoś tak) Dj Lithium, i z nieco odmiennego stylu jakiego jakim jest drum n bass, polską grupę sonictrip (nie istniejącą już niestety...) składającą się z dj infinity, exwookie oraz nobis co ciekawe goście Ci tworzyli swoje kawałki w klimacie bliskiemu trance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzuce cos wg mnie niezlego ;)

 

Dj Lithium - polecam

Ronski Speed - Positive Ways

Dj SHoE - Energetic Aggression nie wiem jak teraz ale starsze kawalki daja rade

 

Johan Nilsson Aka Dj Irish - Assorted Trance polecam dla troszke szybsza muza dla mnie to czolowka siwatowa

 

Jonnie Pickering - pure Trance ;) wielbiciele beda sikac z zachwytu

Robert Andersson - sety Expressions

Sean Tyas - troche malo tego ale warto posluchac kto przejmie placzke w przyszlosci po Tiesto, Arminie - niektorzy mowia ze juz przejal ;)

Abbott and Chambers - hmmm trance ;)

Dj Doboy - vocal trance

Markus Schulz - wiadomo

 

o tiesto i arminie nawet nie pisze bo to "oczywista oczywistosc"

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, czesc i czolem :)

 

nie bylo mnie tutaj dawno, ale z tego co widze co tutaj wypisujecie to wnioskuje, ze nic nie stracilem ;> nie mniej jednak postaram sie was przynajmniej czesciowo nakierowac na dobra droge :D. O ile album JOCa byl kompletna klapa (imo) to czlowiek z Discovera ratuje nas tutaj maxymalnie swoim Remixem i tak tutaj polecam obadac owa produkcje ->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kawalek wlasnie wskoczyl do mojego TOP10 O_o po prostu CUDO :wub:

nie moge przestac tego sluchac. Bardzo kojarzy mi sie z adagio for strings w remixie ferrego corstena. Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam nutki którą można usłyszeć w radiu Planeta FM. Nie jest to co prawda trance raczej jakaś odmiana house (?) Jest motyw z jakąś kobietą co śpiewa jakby z lat 50 - 60 i nagle zmienia się w takie mocniejsze teraźniejsze rytmy. Wpadła mi w ucho a 2 razy tylko ją słyszałem a niestety nie podzielili się nazwą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś super nowe ale coś pięknego!

 

Aurosonic ft. Marcie - Ocean Wave + Dreamy Lyrics (Extended Mix)

To raczej nie jest extended mix tylko dwa tracki wyciete z ich albumu, intro i kawalek "ocean wave" ;) Warto przesluchac caly album bo jest naprawde swietny

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny kawałek. Jungle Majik wymiata ;) Dołączona grafika

 

Hatiras - Spaced Invader - w oryginale.

 

inny ciekawy mix tego kawałka jest od High Contrast. też fajny ale nie umywa się od mixa J Majik'a

Hatiras - Space Invaders (High Contrast Remix) - niestety jakość jest słaba... :(

 

inny ciekawy kawałek z tego klimatu - Ed Rush & Optical - Bullit Dołączona grafika

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...