Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie kasztan kax jest tego samego zdania co ja :D

Pierwsze słyszę Ty mnie w nic nie mieszaj <_< lol

 

 

 

 

Może ktoś polecić coś w stylu Glenn Morrison - Contact, Andrew Bennett - The Age Of Love itp? Pogubiłem się w tych gatunkach ale chyba progressive house to się zwie, a z tego gatunku osobiście to tylko Deadmau5a kojarzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w kawalku nastepnym po twoim :D Dinka & George F. Zimmer - Soma Is Language (PROFF Remix)

 

fajny progresywny kawalek Cloudivers - Breathing Sun (Original Mix)

 

Andy Blueman jest kosmita, gosc nie z tej Ziemi. Zobaczcie co znow zrobil, kawalek od Nery'ego http://rs675.rapidshare.com/files/33905748...eman_Remix_.mp3 :wub: nie wydaje remixow na peczki ale jak juz cos zrobi to mi szczena opada, za kazdym razem

 

--------------------------

 

Dj Tatana - Autumn Sun (Original Mix) :wub:

 

-------------------------

 

Dołączona grafika

 

BT - These Hopeful Machines

 

Disc 1/2

--------

1. Suddenly

2. The Emergency

3. Every Other Way

4. The Light Of Things

5. Rose Of Jericho

6. Forget Me

 

Disc 2/2

--------

1. A Million Stars

2. Love Can Kill You

3. Always

4. Le Nocturne De Lumiere

5. The Unbreakable

6. The Ghost In You

 

Plyta jest PRZEPIEKNA! BT jak zwykle stworzyl niesamowita paczke utworow ktore porywaja na maksa. Przesluchalem album dwa razy i nie ma ani jednego kawalka ktory by mi sie nie podobal. Najlepsze kawalki to imo The Ghost In You, Always i Every Other Way. Co prawda na plycie jest szeroko pojeta elektronika ale jest tez sporo transu wiec wspominam o niej tutaj ;) Naprawde polecam

 

preview

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małą składankę i myślę , że się spodoba :wink:

 

1. Ilya Soloviev and Poshout - Anthem (intro mix)

2. The Cube - Can We Still Be Lovers ? (mossy and the cube remix)

3. Monogato - Miami Vibe (omnia remix)

4. Sunny Lax - Puma (orginal mix)

5. The Thrillseekers Feat. Aruna - Waiting Here For You (breakfast mix)

6. Markus Schulz - Let It Go (Monogato Remix)

7. Schiller Feat. Mila Mar - Liebe (chillout version)

 

Link - http://www.mediafire.com/download.php?momo2tc2z5x

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małą składankę i myślę , że się spodoba :wink:

 

1. Ilya Soloviev and Poshout - Anthem (intro mix)

2. The Cube - Can We Still Be Lovers ? (mossy and the cube remix)

3. Monogato - Miami Vibe (omnia remix)

4. Sunny Lax - Puma (orginal mix)

5. The Thrillseekers Feat. Aruna - Waiting Here For You (breakfast mix)

6. Markus Schulz - Let It Go (Monogato Remix)

7. Schiller Feat. Mila Mar - Liebe (chillout version)

 

Link - 3456377[/snapback]

Carson, muszę przyznać, że super muzę polecasz. Podobnie jak płytka Joey Fehrenbacha, tak i ta od BK przypadła mi bardzo do gustu :)

 

Polecaj dalej takie perełki ;)

hehe dzieki ;) widocznie mamy podobny gust. Jak podobala Ci sie plytka Joey'a to posluchaj moze Sensorica - Quadrivium (ambient/chillout), zadnej plyty nie przesluchalem tyle razy co quadrivium ;) albo Balligomingo - Beneath The Surface (pozytywne wokalowe brzmienia, elektronika) ;)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband, nie chce nic mówić ale ten Twoj plik ma cos w sobie ekstra...

Po odpaleniu pliku rundll stara sie odpalic plik javy pipiki czy jakoś tak,

Ładnie to tak ? :->

Pytanie tylko czy samo się po drodze dodało czy zrobiłeś to celowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o linku czy już o samym pliku mp3 , jak o linku to jak masz "normalną" przeglądarkę to ci większość reklam zblokuje , jak o mp3 to w życiu nie widziałem zainfekowanej mp3 , bo raczej jest to nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu PPM na plik z mp3 o dziwo skanuje da pliki ...

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

I po otwarciu mp3 chciał się uruchomić plik ...

Nie wiem o co kaman ... ale

 

 

EOT

 

Set nawet nawet :)

Edytowane przez yogibeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny secik :wink:

 

1.Ava Mea - In The End (Original mix)

2.Mat Silver vs Tony Burt - Waimea (Alex m.o.r.p.h remix)

3.Synergy - Hello Strings

4.H2J - Santiago (Icone mix)

5.Alt&F4- Alt&F4 (Original mix)

6.Ata - Blue Skies (Temple One rmx)

7.Euphoric Trance - Feel (Original mix)

 

Link - http://www.mediafire.com/download.php?ziztmxmltlz

 

Polecam super melodie B-) bez vocalu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym lub na czym montujesz sety? :)

Mixmeister , takie coś znalazłem to używam :wink:

 

na moje ucho mixmeister... duze zmiany tempa na przejsciach (fail)

Inaczej się nie da , jeżeli jeden utwór 120bpm , a drugi ponad 140. Jak łączysz utwory gdzie różnica jest do 5 uderzeń to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej się nie da , jeżeli jeden utwór 120bpm , a drugi ponad 140. Jak łączysz utwory gdzie różnica jest do 5 uderzeń to jest super.

To jest własnie jedna z zasad budowania setów, trzeba starać sie tak dobierac utwory by modyfikowac ich predkosc o maxymalnie 3-5%. Innaczej brzmi to poprostu słabo i nieprofesjonalnie. Robiac sety w mixmeisterze mozna pieknie ukladac trackliste zarówno pod względem bpm jak i kluczy. Tak wiec nie mow, ze sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że się da tak dobrać , ale w moim przypadku priorytetem jest by praktycznie wszystkie utwory były super :wink: . Co z tego , że większość setów jest ładnie dobrana , skoro często 3/4 utworów jest mocno średnia , także nie chcesz do niego wracać , tylko interesuje cię konkretny kawałek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie jedna z zasad budowania setów, trzeba starać sie tak dobierac utwory by modyfikowac ich predkosc o maxymalnie 3-5%. Innaczej brzmi to poprostu słabo i nieprofesjonalnie. Robiac sety w mixmeisterze mozna pieknie ukladac trackliste zarówno pod względem bpm jak i kluczy. Tak wiec nie mow, ze sie nie da.

Jesli chodzi o klucze ktore przypisuje mixmeister to mozna to o kant [gluteus maximus] rozbic ;) Wiekszosc sie nie zgadza :) wystarczy przeanalizowac pare kawalkow programem mixed in key i wychodzi szydlo z worka. Kiedys juz to zauwazylem jak mimo dobierania kawalkow wg kluczy w mixmeisterze i tak wychodzila kupa nie do przelkniecia.

 

Wiem , że się da tak dobrać , ale w moim przypadku priorytetem jest by praktycznie wszystkie utwory były super :wink: . Co z tego , że większość setów jest ładnie dobrana , skoro często 3/4 utworów jest mocno średnia , także nie chcesz do niego wracać , tylko interesuje cię konkretny kawałek :wink:

Znam ten bol. Ciezko zrobic set z ulubionych kawalkow w ktorym uwzglednimy zasady harmonic mixing ;p A ja dzisiaj rwe wlosy z glowy bo ableton znow strzela fochy. Podejrzewam ze wszystkie moje problemy z abletonem wynikaja z jakis konfliktow miedzy nim a systemowymi kodekami (ac3, ffdshow itp). Dzisiaj skutecznie uniemozliwil mi prace nad setem. Wszystko odgrywa jakby byl wlaczony jakis boost calego pasma, tak cherczy ze chce mi rozpruc sluchawki. Walczylem z tym ponad 2h i rece mi opadaja. Nie mam juz sily do tego programu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że się da tak dobrać , ale w moim przypadku priorytetem jest by praktycznie wszystkie utwory były super :wink: . Co z tego , że większość setów jest ładnie dobrana , skoro często 3/4 utworów jest mocno średnia , także nie chcesz do niego wracać , tylko interesuje cię konkretny kawałek :wink:

Jak ja robie seta to nie wkladam do niego kawalkow ktore mi sie nie podobaja :P Co najwyzej innym moga sie nie podobac. (chyba rozumiesz ten paradoks)

 

@Carson

No nie mozna sie spodziewac ze program zrobi wszystko za Ciebie, ja sie tylko wspomagam mixmeisterem. (mixuje i tak w traktorze)

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja robie seta to nie wkladam do niego kawalkow ktore mi sie nie podobaja :P Co najwyzej innym moga sie nie podobac. (chyba rozumiesz ten paradoks)

 

@Carson

No nie mozna sie spodziewac ze program zrobi wszystko za Ciebie, ja sie tylko wspomagam mixmeisterem. (mixuje i tak w traktorze)

Nie rozumiesz mnie ;) Ja mowie o tym ze wbudowany w mixmeistera "analizator" utworow jest po prostu do [gluteus maximus]. Przypisuje kawalkom zle klucze, a skoro przypisuje zle klucze to nie widze sensu uzywania tego. Ja TL ukladam w programie mixed in key (wg kluczy i tempa) a pozniej dzialam w abletonie badz mixmeisterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz mnie ;) Ja mowie o tym ze wbudowany w mixmeistera "analizator" utworow jest po prostu do [gluteus maximus]. Przypisuje kawalkom zle klucze, a skoro przypisuje zle klucze to nie widze sensu uzywania tego. Ja TL ukladam w programie mixed in key (wg kluczy i tempa) a pozniej dzialam w abletonie badz mixmeisterze.

kapiszi, mea culpa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ala secik ode mnie :wink:

 

1.Lemon & Einar K - Hope

2.Digitalis – Memento (Suncatcher Remix)

3.Michael Conway feat. Catherine – Autumn (Original Mix)

4.Espen Gulbrandsen Vs Julian Vincent Feat Maria Nayler – Perfect Sky (Hodel Remix)

5.The Thrillseekers - Waiting Here For You (Breakfast Mix NRGLifestyle Bootleg Mix)

6.System of Life - Luv Is Cool(Kenny Hayes Original Club Mix)

7.Jason Van Wyk & Vast Vision feat. Johanna – Oceanblue (Vocal Mix)

8.Dreas & Alex Robert – Mormugao (Progressive Mix)

9.Angelic - Stay With Me(Sunny Lax Remix)

10.Michael Angelo feat. Danny – Test Drive (Nitrous Oxide Remix)

11.Shogun feat. Hannah Ray – Nadia (Extended Mix)

 

Link - http://www.sendspace.com/file/2wspwj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secik ode mnie:

http://soundcloud.com/stalkeros/n3on-beat-...very-13-02-2010

http://www.sendspace.com/file/4cpf7x

klimaty progressive/trance/melodic/uplift (harmonic mixing) . polecam przesluchac i czekam na komentarz :]

post-6154-1266062927_thumb.jpg

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Will Holland - Enhanced Radio Show

01. Temple One feat. Hannah Ray - Autumn Leaves (Digitally Enhanced Intro Edit) [Enhanced]

02. Torin Schmitt feat. Ryan Merchant - Follow (Original Mix) [Enhanced]

03. Agulo feat. David Berkeley - Fire Sign (Steve Brian's Original Mix) [Tune Of The Month]

04. Matt Holliday feat. Mique - Your Touch (Adam Nickey Remix) [Enhanced]

05. Suncatcher - Wildflowers [Enhanced]

06. Ferry Tayle & Static Blue - Trapeze (Daniel Kandi Remix) [Enhanced]

07. Estiva & Temple One - November Lovely (Temple One Mix) [Enhanced]

08. Adam Nickey pres. Blue 8 - Eleventh Street (Original Mix) [Enhanced]

 

Oj Will wczoraj pocisnal i to konkretnie. Same petardy. Na ah.fm wlasnie leci replay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...