Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

przesluchalem 1cd isos5, myslalem ze bedzie fajne... kazdy lepszy asot to przebija.

Ja polecam serdecznie Melody Trance 2006, 80% to najlepsze utwory dla mnie.

z tym kazdym asotem to juz mega przesadziles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Każdy następny set już nie jest tak sycący jak poprzednie, dla mnie kariera ASOT skończyła się na którymś z 21x setów, każdy następny grany już jest na siłę. Zaraz wyskoczy banda dzikusów i pojedzie mnie po całości ;)

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neon69, całkiem przyjemny secik. Brak zbędnego wokalu o co ostatnio bardzo trudno w większości setów.

 

@Seentag, obawiam się że nikt Cie już nie zjedzie, bo niestety masz rację- ASOTy już dawno przestały być ciekawe, teraz to jedynie przyzwyczajenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

@Seentag, obawiam się że nikt Cie już nie zjedzie, bo niestety masz rację- ASOTy już dawno przestały być ciekawe, teraz to jedynie przyzwyczajenie.

Na chwile obecną, poziom trzyma TATW i czasem Markus, lecą gdzieś jeszcze jakieś ciekawe audycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

@Piratez może jesteśmy już za starzy na trance ;)

 

odkurzę troche stare ASOT-y, załapał sie ktoś jeszcze na stare paczki by nexgen77 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neon69 : a mógłbyś na forum pochwalić się tracklistą....chciałbym wiedzieć czego się spodziewac ;)

1. Richard Dinsdale - Bora (original mix)

2. Jody Wisternoff - Cold drink Hot girl That other

3. Funkagenda - Underground (deepgroove's dirty house dub)

4. Beckers - Colour me blind (original mix)

5. Phatjack - Bitches

6. Danny Freakazoid - Discount

7. Filterfunk - S.O.S. Message in a bottle (filterfunk s.o.s. remix)

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy następny set już nie jest tak sycący jak poprzednie, dla mnie kariera ASOT skończyła się na którymś z 21x setów, każdy następny grany już jest na siłę. Zaraz wyskoczy banda dzikusów i pojedzie mnie po całości ;)

zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka Trance zarazilem sie ASOTami po tym jak dostalem na te seciki namiary od Was. Do dzis pamietam jak sie nimi podniecalem, ale tak jak mowicie, obecnie to totalna porazka! Nawet nie sciagam/slucham z przyzwyczajenia jak niektorzy, bo w tym czasie ciekawwsze seciki moga zostac odsluchane.

 

Moze po wizycie we Wrocku mu sie odmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka Trance zarazilem sie ASOTami po tym jak dostalem na te seciki namiary od Was. Do dzis pamietam jak sie nimi podniecalem, ale tak jak mowicie, obecnie to totalna porazka! Nawet nie sciagam/slucham z przyzwyczajenia jak niektorzy, bo w tym czasie ciekawwsze seciki moga zostac odsluchane.

 

Moze po wizycie we Wrocku mu sie odmieni?

nie na Arminie Trance się kończy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon secik calkiem nie zly. W sumie to bardzo duze wrazenie zrobil na mnie pierwszy utworek (z gatunku breakbeat) znasz moze jakies stronki (ew inne zrodla) z "tytułami" utworow podobnego gatunku ?? :)

z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon secik calkiem nie zly. W sumie to bardzo duze wrazenie zrobil na mnie pierwszy utworek (z gatunku breakbeat) znasz moze jakies stronki (ew inne zrodla) z "tytułami" utworow podobnego gatunku ?? :)

z gory dzieki.

1 utworek to electro house, nie ma w nim breakbitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...