Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się sprzeczać bo wiadomo muzyka rzecz gustu, ale zgadzam się z opinią, że ASOT i niestety ostatnio tez GDJB są słabe, nawet Markus Schulz swoimi setami zaczyna mnie nudzic...

 

Znów wziąłem się za słuchanie starych rzeczy....od trance'u poprzez house na tribal'owo progresywnych tematach kończąc i dochodze do wniosku, że moja muzyka zarówno w trance'ie jak i pozostałych przeze mnie wymienionych gatunkach była w latach 2000-2003....

 

....każdy kto ma konto na TT może sprawdzić w moim profilu, że staram się być na bieżaco z nowościami na rynku muzyki elektronicznej. Jednak spotkać jakąś "perełkę" w takiej ilości muzyki strasznie cięzko :( :( :( albo mi się wydaje albo kiedyś było inaczej, a może jestem już troche za stary i nie ide do przodu tylko stanąłem właśnie na latach 2000 - 2003, a może poprostu jestem już za bardzo wybredny co do muzyki poszukując cały czas czegoś nowego, świeżego ....

 

Apropo perełek to ostatnio na moje playlist'cie na czołowym miejscu dwa kawałki :

 

Anil Chawla And Dale Anderson - Deeper (Original Mix) oraz

Anil Chawla And Dale Anderson - Disco Stew (Original Mix)

 

a z kompilacji ze starych dobrych czasów seria Sasha & John Digweed - Northern Exposure, Deep Dish - Global Underground 025 Toronto CD oraz Paul Oakenfold - 2 Years Of Oakenfold @ Cream CD !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Co myślicie o ASOT 2006 Armina?

kiła ? :)

@Satoshie, robię dokładnie to samo, również staram się byc na bierząco, z ostatnich numerów bardziej mnie zainteresował Fable - Above a tak po za tym nie widzę niczego specjalnie ciekawego, podobnie jak i Ty zrobiłem powrót do klasycznych tjun'ów :D aktualnie pobieram VA_-_Trance_Voices-Collection

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o ASOT 2006 Armina?

Jeśli mówimy to tym wielkim megamix'ie wydanym na dwóch płytach to mnie się nie podobał, właśnie z racji tego, że to megamix i kawałki po 1,5 do 2 minut. Nie lubie takich kompilacji (megamix'ów), podobnie jak kiedyś nie lubiłem megamix'ów z Sensation. Nie wiem jak był z kompilacją z sensetion z ostatniego roku bo nie słuchałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o ASOT 2005 Year Mix, tylko o ASOT 2006. Ten co będzie miał premierę niedługo, a na TT jest od 3-4 dni.

 

A jesli chodzi o megamix, to mnie tam sie podoba. Wiadomo ze nie jest on do sluchania tak jak normalne sety, ale do przypomnienia sobie co było przez cały rok i do odrobienia zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie albumik nieco gorszy od ISOS'a, mało wokalnego trance'u, koniec pierwszej płyty troche zamulający. Natomiast jest kilka fajnych niewydanych utworków. Osobiście bardziej podoba mi się druga płytka, czyli "In The Club" (pierwsza płyta ma tytuł "On The Beach").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to sorry ASOT 2006 jeszcze nie słuchałem. Nawet nie wiedziałem, że wychodzi :P dlatego w pierwszej chwili pomyślałem o ostatniej kompilacji Armina jaką pamietam ;)

 

BTW. Słuchaliście ASOT 243 ?? Podoba wam się kawałek Gabriel'a & Dresden'a - Sydney ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to sorry ASOT 2006 jeszcze nie słuchałem. Nawet nie wiedziałem, że wychodzi :P dlatego w pierwszej chwili pomyślałem o ostatniej kompilacji Armina jaką pamietam ;)

 

BTW. Słuchaliście ASOT 243 ?? Podoba wam się kawałek Gabriel'a & Dresden'a - Sydney ??

mnie bardziej odpowiada kawałek

 

02. Algarve - The Longest Journey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie ze ostanie asoty sa slabsze a mnie wlasnie ostatnie 24x sie podobaja, nie wiem moze sie nie znam :) albo poprostu rzecz gustu, generalnie trancu zaczalem sluchac od avb - universal religion, wiec raczej nie mam porownania to starych klasycznych kawalkow tranowych :) ... a co do ASOT 2k6 to taki sobie, wszystkie te kawalki juz mi sie zdarzyly 2 razy znudzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo rzecz gustu, ale jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kompilacje to na tym polu IHMO Tiesto bije AVB na głowę, a to dlatego, że Tiesto w kompilacjach stara się grać dużo nowych utworów, które nie są jeszcze wszystich znane, natomiast Armin w ostatnich kompilacjach jakie słyszałem robi poprostu the best of a state of trance :) można powiedzieć wiadomo w koncu to kompilacja o nazwie a state of trance, ale z drugiej strony słuchając na bierząco wszystkich czwartkowych programów Armina wtedy taka kompilacja jest już "stracona" na starcie z racji tego....hmmm.... jak to napisał Luc4s :

 

kawalki juz mi sie zdarzyly 2 razy znudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nowinek z house'u :)

 

Platipus Addicted 1 2 CD's Mixed by Luke Chable And Kosmas Epsilon

 

Tracklist'a :

 

CD 1 Mixed By Luke Chable

 

01. Gus Gus - Need In Me

02. Man In The Cupboard - I Don't Care (8-Bit Kid Remix & D.Ramirez Edit)

03. Body & Soul - Girls & Boys (Girls Mix)

04. Random House Project - Freakin' Me (John Gurd Remix)

05. Andry Nalin & Gregor Wagner pres. Bush 2 Bush - Piano Track

06. Thomas Schumacher - Inside

07. Dan Mangan - Resorcerer

08. Luetzenkirchen - Daily Disco (Original Mix)

09. Luetzenkirchen - Daily Disco (Boyz Noise Mix)

10. Sons Of Slough - Real People (Phil Kieran Remix)

11. Lostep - Because We Can

12. Royksopp - What Else Is There? (Trentemoller Remix)

13. Thomas Schumacher - Brut Royal

14. Shiloh - Vice (Original Mix)

 

CD 2 Mixed By Kosmas Epsilon

 

01. Sergei - Main Road

02. Elias Tzikas - She's Scared

03. Yannis PK - Playing With Marilyn

04. Petersky - Fuck Them All (Oliverio & MOS Mix)

05. Nutrunner - Open Spaces (Oliver Koletzki's Ellenjan Remix)

06. FC Kahuna - Hayling (Kosmas Epsilon Remix)

07. Minilogue - Out Of The Curious

08. Kosmas Epsilon - Paranoid

09. Tim Fishbeck - React

10. V-Sag & Andrew K - Fossil (Kosmas Epsilon Remix)

11. Siberian Son - Dogma (Andrew K's Heretic Mix)

12. Can Costa & Kosmas Epsilon - Che Malakita (D-Nox & Beckers Mix)

13. Ozan Oner - No Self Control

14. Balcazar - Boots & Skirts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...