Skocz do zawartości
GreeN_DG

HH i Reggae

Rekomendowane odpowiedzi

tak poza tym wyszedl nowy Ra The Rugged Man - American Low Life chcecie dobrego HH ze stanow to macie, zapoznajcie sie jeszcze z Krumbsnatcha i z Nine. Nowy MF Doom tez juz wyszedl.

MF Doof, a moze Viktor Vaughn, a moze King Geedorah a moze Zev Love X trzyma poziom. Zreszta wszyscy "oni" trzymaja poziom :wink:

 

Osobiscie polecam wszystkich z Rhymesayers i Anticon'u. Nigdy sie na nich nie zawiodlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://umc.pl/mp3/Taki_robie_rap_mix.mp3 zapupisty kawalek Meza , chlopak pokazal ze musza sie z nim liczyc najlepsi

"zwykly frajer z bogatego domu"... plastikowa qpa ( ejj chlop sprzedal sie na plakaty do bravo i popcornu hah.. ) wylansowana przez tv radio i prase. Nie zdziwil bym sie jak by mezo zagral w jakies polskiej telenoweli typu klan ^_^' ale powracajac do tematu... ja polecam do przesluchania cd czarnucha zwanego mc eiht rodem z compton ( not from shaolin but im down with the cream, they sayin shame on a nigga, know what i mean? :'D ), szczegoolnie alboomy death threatz, underground hero i we come strapped. kilka kawalkow nagranych ze spice pierwszym, yukmouthem, outlawz oraz mack'iem dziesiatym.

:arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://umc.pl/mp3/Taki_robie_rap_mix.mp3 zapupisty kawalek Meza , chlopak pokazal ze musza sie z nim liczyc najlepsi

Chwile mnie nie ma i takie ciekawe mysli tu powstaja ;)

Ja Meza nigdy nie sluchalem i nigdy nie bede sluchal , bo dla mnie to nie jest hiphopwiec... Jego teksty wprowadzaja tyle nowego co kolejny spuszczony bobek do klozetu . Poza tym wystarczy spojrzec w ludzi , kto go slucha... Kiedys HH sluchali tylko ziome a teraz ? Wchodzisz na jakas weselna bibe a tam zamiast "i jeszcze jeden.." to leci Peja , Mezo , Acetoholix, Jeden Osiem L i inni mikrofonowi pop-artysci .

A co do tego tego kawalka (disu :lol: ) to koles dokladnie pokazal jaki robi rap :/ Tak w ogole to jak uslyszalem jego glos i akcent w tym kawalku to pierwsze co mi przyszlo na mysl , to ze mezo wyglada dokladnie tak jak ten koles na twoim avatarku nitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://umc.pl/mp3/Taki_robie_rap_mix.mp3 zapupisty kawalek Meza , chlopak pokazal ze musza sie z nim liczyc najlepsi

To jest diss ??

Sluchaj, zdisowanie przeciwnika to wyjscie przed niego a nie zrownanie sie.

Tutaj nie ma oko za oko. Powinno byc para oczu za oko.

Zwykly diss, ktory sam bym lepiej napisal.

czyli chcesz powiedziec ze Mes lepiej zdissowal Mezo?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Pań i Panów. Później dodam swoje 5gr :D Narazie widze że w czarnym rapie sam "łundergrałnd" panuje. RESPECT.

 

Narazie mała prośba - potrzebuje kilka (ok. 5) tytułów albumów i nazw wykonawców francuskiego HH. :) - dobrego Hip Hopu

Za wszystkie sugestie thanks! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff.. wróciłem własnie z wakcaji. pozdrawiam. teraz ja. co do meza to zgadzam sie zwiększością. to co robi to hip-hopolo ale opowiem wam pewną historie.

 

-mój znajomy zajął w tym roku 3 miejsce na WBW. Mezo grał u nas koncert bo byly dni dąbrowy. po pewnym czasie podczas trwania koncertu zobaczyl mojego kumpla i zawołał go na wspólne free. on sie nie zgodził ( tez bym tak zrobił ). Po koncercie mezo podszedł do niego i zaprosił na bibe do będzina do hotelu który mial wynajęty. ostro tam sie z nim i jeszcze z kilkoma osobami zgrzali i wtedy zaczęły sie jazdy. moj ziomek zjechał go na wolnym. przedstawie wam dialog juz po free

 

K: e mezo ty to robisz wszystko komercyjne i sie sprzedajesz

M: pewnie ze tak robie . ale prawie każdy by tak postąpił. to nie jest takie proste jak sie wydaje. kreci sie pieniądz kręcisz się z nim. wydaje sie że inni raperzy nie chca być komercyjni i przes to nie robią kasy. to wielka bzdura. porostu na nich nie chą zarobic kasy. i tak to wyglada.

 

po tych słowach jakoś inaczej na to wszystko patrze. moj ziomek po tej gadce bawił sie z mezem do rana. lecieli wspolnie na wolnym i ma zaproszenie na następną impreze. a co do szan paula to jest smierdzący kowermen i tyle nie ma sensu więcej pisać. polecam jeszcze Bounty Killera i Seezle oraz wszystkie Campletony. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Pań i Panów. Później dodam swoje 5gr  :D  Narazie widze że w czarnym rapie sam "łundergrałnd" panuje. RESPECT.

 

Narazie mała prośba - potrzebuje kilka (ok. 5) tytułów albumów i nazw wykonawców francuskiego HH.  :) - dobrego Hip Hopu

Za wszystkie sugestie thanks!  8)

Supreme NTM, Doc Gyneco, Arsenik.. rozkmin sobie jeszcze Dj Poska i kawalek ktory NTM nagrali z Nasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: Promoe, Chords (hot shit :P), Talib Kwali, Commona

Nie pamietam czy juz tutaj wypisywalem ale rzeczywiscie Talib Kwali jest swietny. Glos ma niesamowicie zaj....., nie wiem czemu ale wpada niesamowicie w ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...