Skocz do zawartości
pcmax

KIM CHCESZ BYC!???

Rekomendowane odpowiedzi

I want to be a Dinosaur :!:

 

I zawsze chccialem polecieć we własnej w du.pie w kosmos :wink:

 

PS: kiedyś chciałem być budką telefoniczną ale te marzenia sie zminiają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mazylem o stanowisku "area clean manager" lub "konserwator powierzchni płaskich"

Wzglednie konserwator ciagow pieszo-jezdnych

A "specjalista do spraw marketingu kubła na śmieci" was nie kręci?:> :lol: ;)

Cicho ja kiedys pracowalem jako "toilet paper manager" czyli wieszalem uchwyty na srajtasme w nowym budynku dla jednej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chciałabym zostać dentystką!! hehehe bede wam ząbki leczyła!! Oczywiście wszyscy użytkownicy bębą mieli znizki!!!  :D i śliczny usmiech

Noooo - studia stomatologiczne... Zajecia z anatomi... Zajecia w prosektorium... Pycha!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka daj znac jak bedziesz miala gabinet bo jak ostatnio zobaczylem rachunek za 2 zeby na 1000zl to mi szczena na parter zjechala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka daj znac jak bedziesz miala gabinet bo jak ostatnio zobaczylem rachunek za 2 zeby na 1000zl to mi szczena na parter zjechala :)

to juz po znizce bylo, tak ?=]]

 

ja chcialbym sprawdzac wytrzymalosc amortyzatorow Marzocchi oczywiscie jezdzac na nich :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że na forum tweaka powstają nowe odjazdowe zawody. mamy już króla sedesów, owoca jogobeli hehehe co jeszcze ciekawego wymyslicie???Widze, że na forum tweaka powstają nowe odjazdowe zawody. mamy już króla sedesów, owoca jogobeli hehehe co jeszcze ciekawego wymyslicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taj będe pedagogiem specjalnym, za mniej niż rok. Nie chciałabym byc nikim innym, no, może psychiatrą, ale nie przeszłabym przez prosektorium i inne miłe rzeczy. Więc jak będe duża, to chcę pracowac z osobami z niepełnsprawnością intelektualną. Tylko zarabiać bym chciała więcej :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za powaznie? ;) ;) ;)

Dobra, mogłabym być gwiazdą filmową, albo aktorką filmów bukkake ( czyta ktoś Sexy Losers? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mamy już króla sedesów...

Satyra Twa dziecko moje zbedna jest, azali Sedesow Krolem bycie latwym zajeciem nie jest... Zac wiertarke bezprzewodowa otrzymalem, odciskow na dloniach sie nabawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...