Skocz do zawartości
Vader_

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950u

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik mafia35

:arrow:  

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Nie żebym nie wierzył :lol: ale panowie co to za screeny :?: Screen powinien zawierac dokładną informacje w jakiej rozdzielczosci był robiony. Takie 8 tysięcy to ja kiedyś zrobiłem w rozdzielczości 640x480, na sterach 44.03 i DX8.1.

Z tego screena nic nie wynika :!:

:evil: Czlowieku... Moze nie wiesz, ale w standartowej wersji 3DMarka2003 rozdzielczosci NIE DA sie ZMIENIC. Mozna to zrobic w wersji Pro. Sadzisz ze wydawalbym iles tam $$ za ta ver. zeby strzelic na forum taki wynik? Zastanow sie zanim cos napiszesz. Moze poprosisz jeszcze o link do orba? Niestety mozna wyslac tylko jeden na strone futuremark'a, a to juz zrobilem z tydzien temu wczesniej, bo tez ktos nie wierzyl w wynik. Zamiast negowac cudze osiagniecia to wes sie za swojego kompa i wysrubuj taki wynik jak ja lub Luks_pl a od niedawna rowniez DerryFH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:  Czlowieku... Moze nie wiesz, ale w standartowej wersji 3DMarka2003 rozdzielczosci NIE DA sie ZMIENIC. Mozna to zrobic w wersji Pro. Sadzisz ze wydawalbym iles tam $$ za ta ver. zeby strzelic na forum taki wynik? Zastanow sie zanim cos napiszesz.

Wersje Pro z emule sciagniesz w pare chwil, wiec nie czaruj i wiem co pisze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik FX 53

:arrow:

Dołączona grafika

 

 

Wynik usunięty, brak potwierdzenia

"

 

 

Ponieważ zaczyna się źle dziać w tym wątku więc postanowiłem wprowadzić nową zasadę wszystkie wyniki powyżej 7500pkt muszą być potwierdzone linkiem do ORB lub screenem na którym są widoczne ustawienia "setings" 3Dmark'a. Jeżeli w ciągu 48h wyniki nie zostaną potwierdzone linkiem do ORB lub wyraźnym screenem ustawień zostaną usunięte.

 

 

 

:idea: Biosy do 5900,5900XT,5900U,5950U:

:arrow: http://members.lycos.co.uk/biosforall/

:arrow: Znajdziecie tam biosy orginalne i zmodyfikowane do większości kart :D 59xx sprzedawanych na terenie naszego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest screen przedstawiający wynik mafia35. W orginale screen był większy ale obciołem niepotrzebne części. Dziwi mni jedno czemu GFX to 5950Ultra :?:

 

Dołączona grafika

 

 

 

:idea: Biosy do 5900,5900XT,5900U,5950U:

:arrow: http://members.lycos.co.uk/biosforall/

:arrow: Znajdziecie tam biosy orginalne i zmodyfikowane do większości kart :D 59xx sprzedawanych na terenie naszego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ci wyjasnial Luks:

W rivatunerze jest zakladka "NVStrap driver". Mozna tam wlaczycwylaczyc SBA oraz FW. I jest cos takiego jak PCI DeviceID. Wzialem na custom i przestawilem na 0333 (nVidia GeForce FX 5950Ultra).

Dlatego w windowsie mi pokazuje taki bajer.

Ale przy starcie kompa pokazuje sie GeForce FX 5900XT - z twojego biosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 236MHz magistrali zawieszal sie Mark i gry. Nie od razu tylko po jakichs 3-4 minutach.

Musialem zmniejszyc MHz zeby przeszedl test specjalnie dla was ;)

Powrocilem wiec do wczesniejszych ustawien.

Moze proc nie jest wykrecony na max ale pamieci na mobo tak.

6/2/2 CL=2 (Geil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem 66.00 ale mialem z nimi prblemy w cs'ie zmnieialem gamme w windzie a w cs'ie mialem tjb.1.0 a w windzie 1.63 i dlatego je odinstalowalem,a najwieksze wyniki mialem na 56.72 nie wiem czemu,ten wynik jest na 61.77.A biosa nie potrafie podmienic i sie nie bawie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie .Widzę że temat się kręci i to dość poważnie (tak powinno być).Proszę was dajcie jakiegoś linka odnośnie nowych sterów ,na stronie NVidi tylko 61.77. Szukałem na forum ale już mnie krew zalała! Jeszcze jedno może głupie ale jak zmieżyć FPS w Doom???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam aparatu zeby pstryknac.

Ale karta z tym CoolerMasterem wyglada tak:

http://www.coolermaster.com/index.php?LT=e...VHC-L61CoolViva

Tylko ze moj Asus jest ciemno-niebieski :)

 

Jak wiadomo pamieci chlodzone nie sa wiec taktowanie zostalo takie samo.

Jesli chodzi o GPU to przy taktowaniu 540/985MHz (po katowaniu w NFS:U; BF1942; Painkiller'a okolo 2 godzin) jego temperatura oscylowala w granicach od 38 do max 42 stopni.

Jesli chodzi o glosnosc to wentylator CoolerMastera dziala bardzo cicho. Prawdopodbnie na wyzej wymienionej stronie poziom w dBA nie jest zaklamany ;)

Karty jeszcze nie krecilem. Wiec nie wiem ile i czy pojdzie wyzej.

Jak narazie tyle raportu z pola walki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na czarną komedię, otóż ostatnio mam iście piękne wyniki w 3d marku 2003 i 2001.

 

3d mark 2003 - 4600pkt.

3d mark 2001 - 12000pkt.

 

Zupełnie nie wiem o co chodzi. Najpierw procek nie chciał sie podkręcić na jaką kolwiek konfigurację ( nadal nie chce), a teraz karta. Owszem jest 450/850, lecz wyniki są gorsze niż przed podkręcaniem. :(

Mam dX 9.0c a stery 61.77. Możecie wysnuć jakąś hipotezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...