Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

hehe fajnie to wyglada, ale tak jak czytalem w reckach ten konkurs czasami jest poprostu nierealistyczny, taka paczka jak tutaj owszem jest do zrobienia ale nie ze koles ma obrecz na wysokosci swojej szyji :)rozumiem w okolicach oczu bo to juz widzialem wlasnie u lebrona ale w okolicach szyji/barkow to juz dziwnie wyglada, czytalem tez ze mozna zrobic paczke rzucajac pilka do gory wyskoczyc zlapac ja przelozyc za plecami potem pod noga i to wszystko z obrotem 360stp wiec to juz mia zalatuje nba jamem (taka stara gierka) ale trudno trzeba bedzie sie pobawic

 

dzieki r.i.p. za filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czizus - probuje zrobic alej-lupa ;] i za cholere mi nie chce wyjsc. poprostu nie wiem czemu ale nie jestem w stanie rzucic pilka (trick), naciskam defaultowe "A" odpowiedzialne za alley-lop i nie reaguje. wszedlem sobie nawet na strone easports nhl2005 i tam sa filmiki jak co sie powinno robic, ale niestyty wszystko demontrowane na padzie od xboxa... wiem ze trzeba zrobic kombinacje pewna by wyszedl taki trick jak na ostatnim moim filmiku ale pierw trza rzucic ta cholerna pilka..... ehhh :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko niby jest OK, ale niech mi ktos powie gdzie do cholery jest Michael Jordan. Chcialem nim pocwiczyc poruszanie sie itd ale nie moge go namierzyc. W skladzie gwiazd '80 i '90 tez go nie ma - chyba, ze mam cos ze wzrokiem. Jesli EA odpuscilo sobie taka gwiazde to chyba maja cos nie tak glowami. Bez Mike'a to juz przeciez nie to samo:-((((((((

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko niby jest OK, ale niech mi ktos powie gdzie do cholery jest Michael Jordan. Chcialem nim pocwiczyc poruszanie sie itd ale nie moge go namierzyc. W skladzie gwiazd '80 i '90 tez go nie ma - chyba, ze mam cos ze wzrokiem. Jesli EA odpuscilo sobie taka gwiazde to chyba maja cos nie tak glowami. Bez Mike'a to juz przeciez nie to samo:-((((((((

Pozdrawiam.

Nie to samo to jest naprawde w NBA, ktore juz nie jest tak wciagajace jak kiedys. Ale w grze to moze go nie byc ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nomad napisał:  

Dobra wszystko niby jest OK, ale niech mi ktos powie gdzie do cholery jest Michael Jordan. Chcialem nim pocwiczyc poruszanie sie itd ale nie moge go namierzyc. W skladzie gwiazd '80 i '90 tez go nie ma - chyba, ze mam cos ze wzrokiem. Jesli EA odpuscilo sobie taka gwiazde to chyba maja cos nie tak glowami. Bez Mike'a to juz przeciez nie to samo:-((((((((  

Pozdrawiam.  

Nie to samo to jest naprawde w NBA, ktore juz nie jest tak wciagajace jak kiedys. Ale w grze to moze go nie byc ;D

 

Zgadza sie NBA jest, niestety, juz nie taka jak kiedys. I wlasnie dlatego uwazam, ze w grze powinni pojawiac sie wszyscy wielcy z przeszlosci z Mike'm na czele, aby moc z sentymentem oddac sie "prawdziwej" grze.

Osobiscie nie obrazajac nikogo nie trawie tych wszystkich obecnych sezonowych latawcow, lecz coz taka moda i nikt na szczescie nie zmusza mnie do grania w kolejnego live'a i ogladania NBA.

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktos z was na klawiaturze? - bo zamierzam sobie kupic ta NBA ale nie wiem czy na klawierce da sie w miare wygodnie grac - podobno 2005 jak zadna dotad potrzebuje pada... :(

ja gram. ale nie da sie szczerze mowiac rozgrywac zwyklych meczy. ja w sumie męcze tylko konkurs wsadow bo na zwykle rozgrywki poprostu brak mi palcow. dlatego cos mi sie zdaje ze bez pada niedlugo bedzie uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie!! EA w tym roku zaszalalo!!!! NHL super (ale to nie nowosc...nhl od ea byl zawsze good), no ale FIFKa 2005 (pierwsza fifa w ktora chce sie naprawde mi grac), a teraz NBA....odpalilem niby tylko aby zobaczyc jak wyglada , a wciagnelo mnie na jakies 1,5H...mecze sa super...w koncu sa PORZADNE Alley Upy do zrobienia!!!grafika super...u mnie 1024x768 wszystko na maxa gra chodzi jak burza....tylko nie kumam jeszcze do konca konkuesu wsadow :? :?

 

ostatnio chyab tak dobrze bawilem sie przy NBA 97-98 (na VooDoo 1 4MB - gra smigala z ta karta pamietacie?)...potem czesci nie zatrzymaly mnie przy monitorze...byly jakies wolne, nudne...no i prosze..czuje ze ta czesc zabierze mi duzo wolnego czasu...

 

ehhh przypomniely mi sie czasy sprzed 8-10 lat gdy bylem w podstwowce...ile to sie meczy ogladalo na DSF, ile Pro Basket kupilo, naklejki zbieralo (tez zbieraliscie??? te do wklejania do albumu..mam ten album jeszce) no i OBOWIAZKOWY segregator z kazdym artykulem, zdjecie, wycinkiem z prasy o Michaelu Jordanie..ehhh

 

edit: gram oczywiscie na padzie Logitecha...oj wspolczuje tym ktorzy nie maja pada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gram oczywiscie na padzie Logitecha...oj wspolczuje tym ktorzy nie maja pada..

jakim tym padzie? Bo ja mam wingman precision(bez gałek, 6 przycisków +dpad) wystarczy toto na NBA?

W 2004 wystarczał mi spokojnie an maksymalny poziom trudności ;)

ja mam Logitecha Wingman Rumble Pad z dwiema galkami i dpadem + 8 przyciskow...i akurat starcza :lol: 8O bedziesz mial ciezko (szczegolnie jesli nie masz galek)...tzn grac pograsz, ale nie bedziesz w stanie grac tak efektownie jak na galkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gram oczywiscie na padzie Logitecha...oj wspolczuje tym ktorzy nie maja pada..

jakim tym padzie? Bo ja mam wingman precision(bez gałek, 6 przycisków +dpad) wystarczy toto na NBA?

W 2004 wystarczał mi spokojnie an maksymalny poziom trudności ;)

ja mam Logitecha Wingman Rumble Pad z dwiema galkami i dpadem + 8 przyciskow...i akurat starcza :lol: 8O bedziesz mial ciezko (szczegolnie jesli nie masz galek)...tzn grac pograsz, ale nie bedziesz w stanie grac tak efektownie jak na galkach

Nawte majac galki nie korzytam z nich nba (jak i innych fafiach czy nhl) - krzyzyk jest imho lepsiejszy do takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" gierka jest poprostu niesamowita :) świetna grafika i przedewszystkim realizm zajebiście duży realizm, walka pod koszami, bloki i dunki :) coś niesamowitego, Jak narazie to zaczynam sezonik :) zrobiłem jasne siebie, oraz paru kumpli, gra sie wyśmienicnie tylko coś dużo tych klawiszy? A WŁASNIE GDZIE JEST MIKE???? CO DO ODPOWIEDZO TO MAM NADZIEJE ZE DA SIE GO JAKOŚ ODBLOKOWAĆ, TAK JAK WIELE GADŻETÓW W SKLEPIE ??? hmmm???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: :!: :!: :!: :!:

sem mastah qrna ;)

 

Freestyle with Keyboard:

------------------------

go to "My DocumentsNBALive2005configs"

open "aftershock.jfg"

 

copy :

bind axis0 XAXISCHANGE

bind axis1 YAXISCHANGE

bind axis2 RYAXISCHANGE

bind axis4 RXAXISCHANGE

 

close "aftershock.jfg"

open "yourProfile.kfg"

paste after "bind K_9 CALLPLAY" line

 

bind axis0 XAXISCHANGE

bind axis1 YAXISCHANGE

bind axis2 RYAXISCHANGE

bind axis4 RXAXISCHANGE

 

and

change names to:

 

bind K_A XAXISCHANGE

bind K_S YAXISCHANGE

bind K_D RYAXISCHANGE

bind K_F RXAXISCHANGE

 

save kfg file

 

oczywiscie mozna sobie pozmieniac wedlug wlasnych upodoban, no i teraz daje sie zrobic rzut pilka (alley-oop) i inne tricki lacznie z saltem do przodu :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a wiec gierka naprawde duzo bardziej mi sie podoba od 2004 :) Ale ten konkurs paczek, mnie przygniata do podlogi :lol: najwieksza ilosc pkt. jakie zdobylem to 42 :lol:

 

P.S. Wiecie moze czy idzie swoje kawalki muzyczne wsadzic tak zeby one w menu lecialy :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mike nie ma w nba live bo nba nie ma prawa wykorzystywać zawodników nie należących do związku zawodników nba w dwa lata po zakończeniu kariery ,lub coś podobnego w każdym razie ea nie mogło umieścić mikea z powodu licencji ,musiało by mu zapłacić oddzielnie ale na pc to nie problem ściągamy mikea z nba-live.com lub nbalive.org :idea: i po kłopocie :twisted:

żródło forum nba-live.com :twisted:

już nie mogę sie doczekać kiedy dorwę nowe nba a tu limit neostrady się włączył :cry:

mam parę pytań co do nba

czy są jakieś nowe kamery albo chociaż większe opcje kamer większy zoom angle dla np sideline ,press?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" gierka jest poprostu niesamowita :) świetna grafika i przedewszystkim realizm zatorbiście duży realizm, walka pod koszami, bloki i dunki :) coś niesamowitego, Jak narazie to zaczynam sezonik :) zrobiłem jasne siebie, oraz paru kumpli, gra sie wyśmienicnie tylko coś dużo tych klawiszy? A WŁASNIE GDZIE JEST MIKE???? CO DO ODPOWIEDZO TO MAM NADZIEJE ZE DA SIE GO JAKOŚ ODBLOKOWAĆ, TAK JAK WIELE GADŻETÓW W SKLEPIE ??? hmmm???

chyba w tym roku nie mieli licencij na MJ ;/

JORDAN22 ty czasem nie masz xsywy Zeton na forum E-basket

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a moze opiszesz jak te salto zrobic :):):)z góry thx

Panowie bo wiele osob mi zadaje pytanie to napisze ogolnie, ja mam swoj konfig tak:

 

bind K_4 PLAYCALL4

bind K_3 PLAYCALL3

bind K_2 PLAYCALL2

bind K_1 PLAYCALL1

bind K_DOWN DOWN

bind K_UP UP

bind K_LEFT LEFT

bind K_RIGHT RIGHT

bind K_E BACKDOWN

bind K_S CROSSOVER

bind K_X PASS

bind K_D SHOOT

bind K_LSHIFT TURBO

bind K_A FAKE

bind K_LCTRL DIRECTSHOOT

bind K_C DIRECTPASS

bind K_R DEBUG2

bind K_SPACE DEBUG1

bind K_ESC PAUSE

bind K_9 CALLPLAY

bind K_A RYAXISCHANGE

bind K_Q RXAXISCHANGE

ioconfig_mgr_analog 0

ioconfig_mgr_haspov 0

ioconfig_mgr_default 0

ioconfig_mgr_displayname "Keyboard3"

ioconfig_mgr_keyboard_priority 0

 

i aby zrobic salto to w moim przypadku - rzucam pilke wciskajac 1+Q (zeby byly rozne sily to trza uzywac quick plays (1,2,3,4) + Q lub A) i nastepnie C (modifier dunk) + S

A - normalnie podrzuca pilke, Q - rzuca ja odbijajac lokciem

wciskajac 1 lub 2 + Q moge odbic pilke od telebimow czy kosza. prawdopodobnie nie bedzie sie dalo na kalwiaturze wykonac trickow typu kopniecie pilki noga, rzut pilki zza plecow i rzut pilki wymachem bo niestety nie jest to pad a na padzie mozemy sterowac w gore i w dol, a tu tylko w lewo i prawo za co odpowiedzialne sa wlasnie quick plays :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...